Czech-Post
28.7.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Česká – duhová – pošta se pustila do LGBTQ propagandy, platíte to i vy

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jistě jste si všimli, že každoročně se touto dobou některé firmy pustí  v souvislosti s Prague Pride do LGBTQ propagandy. Už tradičně tuto akci propaguje například Ikea, která vyvěšuje u obchodů duhovou vlajku. Samozřejmě, například u obchodu Ikea v Rijádu tuto vlajku nikdy neuvidíte… Ovšem v tomto – a mnoha dalších případech (výčet firem by vydal na půl článku) – se jedná o firmy soukromé, takže můžeme říct, ať si dělají co se jim zachce a mávnout nad tím rukou nebo se tomu zasmát. Vždyť můžeme nakupovat jinde.

 

Nicméně, nyní se rozhodla dělat tutéž propagandu i firma, která je hrazena daňovými poplatníky, tedy všemi občany ČR. Jak je vidět, tak Al Hamajda, pod jehož ministerstvo pošta spadá, jede globalistickou agendu do důsledků. Na jedné straně podporuje islám a zavádí zákon proti rouhání, přesně jako podle práva šaría, nazvaný zákon o předsudečné nenávisti a na té druhé podporuje z vašich peněz LGBTQ propagandu, která je v přímém protikladu s jeho oblíbeným islámem.

Tedy propagandu akce, při níž se po ulicích producírují za bílého dne kdejaké polonahé kreatury v latexových oblečcích s pavím pérem v zadku. V těchto průvodech už se ovšem v minulosti dovolávali svých “práv” i pedofilové či zoofilové…

Toto tedy podporujete ze svých peněz. Cituji ze stránek “duhové” České pošty:

Česká pošta je hrdá na to, že může být strategickým partnerem festivalu Prague Pride, jehož letošním tématem je coming out. Festival se v Praze uskuteční v týdnu od 2. do 8. srpna. Své přesvědčení, že nezáleží na tom, jaký kdo je, ale všichni jsme si rovni, při té příležitosti Pošta podpoří například duhovým logem na sociálních sítích, speciálním rámečkem Pohlednice Online či limitovanou edicí duhového balíku.

Duhový balík bude během Prague Pride k dispozici na 400 největších poštách a klienti jej získají při nákupu jiných kartonových obalů. Na vybraných akcích festivalu bude balík rovněž k dispozici.

Nemyslím, že by podobná propaganda měla být hrazena z veřejných peněz, zejména z peněz organizace, která je neustále ve ztrátě a své služby až neúměrně zdražuje. Namísto financování zlepšení už tak mizerných služeb, se věnuje podpoře akce, která má i bez této organizace mnohem větší propagaci, než si zaslouží. Duha kam se podíváte. Viděli jste však, že by někdo podobně propagoval třeba tradiční rodinu? Neviděli a vězte, že ani neuvidíte. Tradiční rodina do globalistických plánů nezapadá.

A nakonec, Prague pride patří k akcím, které mají přesně opačný efekt, než jaký deklaruje. Zatímco drtivé většině lidí u nás je úplně jedno, co má kdo za orientaci a nijak to neřeší, podobné akce mnohé lidi  naopak vytáčí a proti této komunitě (včetně normálních homosexuálů, kteří tu akci nepodporují) popuzuje.

A podpora akce ze strany České pošty, která je věčně ztrátová, rozlítí ještě víc lidí, kteří si uvědomí, že jsou nyní nuceni tuto propagandu platit ze svých daní…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 769 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (33 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)