babiszemanloket
25.2.2021
Kategorie: Politika

Česká covidová ryba smrdí od hlavy

Sdílejte článek:

ZDENĚK BÁRTA

V čele státu je neschopný premiér – populistický ulhaný chaotik a nemocný prezident alkoholik. Ten pouze už jen prokopává dno své morální žumpy a jeho jedinou starostí je udržet ulhaného chaotika bez důvěry u moci. Dobrá dvojka.

Dvojka která se dobře doplňuje a navzájem podporuje. Dvojka bez jakékoliv morální hodnoty a důvěry většiny obyvatel Česka. Dvojka která zcela selhala v době kdy má vést stát ve velmi obtížné situaci. Pravý opak lidí, kteří by měli v unavené a frustrované veřejnosti vzbudit důvěru, povzbudit morálku a odhodlání. Prohráváme a umíráme. Jsme skoro nejhorší na světě. Proč zrovna my….?

Vedení státu už je dlouho jen chaos a neschopná slibotechna. Nic pevného a důvěryhodného o co by se občané Česka mohli v obtížné situaci opřít. Zmatené protichůdné názory měnící se ze dne na den. Papalášské exhibice a nulová sociální inteligence. Neschopnost. Po roce neskutečných ekonomických ztrát jsme na tom ještě mnohem hůř a to nejhorší nás ještě asi čeká. Na rozdíl od ostatních, kde se pomalu daří covidovou situaci zvládat. Proč to jinde jde a u nás ne? Jsme nějací jiní….?

Asi ano. Co vůbec lze říci o pokřivené mentalitě národa kde 30 procent voličů nemá problém zvolit trestně stíhaného člověka s pochybnou minulostí a ještě pochybnější současností? A budou ho pochopitelně volit i dál bez ohledu na to co se děje. Proč? Za volební úplatky a i z pokřivené touhy hloupě se tak mstít těm, kteří ho nevolí. At mají vztek. My mu to za koblihu zase hodíme….

V osobě prezidenta je to úplně stejné. V dnešní situaci už neviditelného mstivého zlého dědka nadále budou adorovat ti, kteří si přes jeho osobu mohou vybít vlastní frustraci a nenávist. Kdyby mohli zvolili by ho naši “moudří a zkušení” i po třetí. Zase jen na truc těm, kteří chtějí v čele státu někoho slušného a opravdu nezávislého.

Pro své sousedy už se stáváme toxickou smrdící rybou. České přísloví mluví opravdu moudře “ryba smrdí od hlavy”. Ty rybí smrdící hlavy ve vedení státu ovšem někdo musel zvolit. Kde vůbec hledat ty smrdící hlavy v dnešní společnosti?

Nebudou nakonec těmi smrdící covidového rybími hlavami voliči premiéra a prezidenta? Nenesou nakonec oni sami část zodpovědnosti za morální selhání, zmatky a nekoncepční chaos? Položí si některý z nich takovou otázku? Proč zvolili do čela státu lidi, kteří v obtížné situaci zcela selhali? A proč takové lidi a jejich nejbližší spolupracovníky podporují i nadále? Proč budou i nadále preferovat lidi s odpudivým morálním charakterem? Na truc?

Vizitkou každého národa jsou politici, které si většina zvolí. Ta naše vizitka je dost hnusná. Není tedy ani náhoda, že v době kdy je rozhodující důvěra, morálka a odhodlání překonat obtížnou situaci selháváme. Jinde to jde. Třeba v Portugalsku, které bylo na tom stejně špatně jako my. Proč ne u nás?

Jsme opravdu národ, který stál rovně naposledy při mobilizaci 1938? To už je od té doby část národa tak pokřivená, že podle toho volí křiváky, kterým nelze věřit ani pozdrav?

Bez důvěry a schopnosti překonat i obtížné situace to prostě nejde a výsledky mluví samy za sebe….

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 704 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 2,95 out of 5)
Loading...
politicon.cz
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)