22.8.2014
Kategorie: Historie

Česi zblbnuti propagandou – aneb buťme sforni!

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA 22|08|2014

Dneska je temu pětaštyrycet let, co armada českeho statu organyzovaně, pod velenim svojeho vrchniho velitela, uspěšně zasahla. Bylo to poprve v jeji hystoryji, a už se to nikdy neopakovalo. Naštěsti. Bo přesně před pětadvaceti rokama armada zasahla proti vlastnim lidem. Neni nic horšiho, než když armada střila do vlastnich.

 

 

Ale na druhu stranu, ten naš lid, to je tež pěkna sviňa. Kam vitr, tam plašť. Stači trocha propagandy, a už vali kupředu, zpatky ni krok. Nic mu nezabrani, aby nepřevalcoval, nezničil, nevyhnal, nevyvraždil. Kdysik stačilo par kecu v novinach, dneska stači par vhodně zmanypulovanych televiznich pseudozprav od vyjukanych optymistyckych šašku, a lidova masa ma jasno, už zna ten spravny nazor, kvuliva keremu by byli schopni zabijat.

 

Zajimave je, že zme nikdy nepotřebovali žadneho charyzmatyckeho fyrera s knirkem. Naši vudci byli taci necharyzmatyčti. Co by tež kdo viděl na suchem Benešovi, kery nepil, nekuřil ani nechodil za babama? Co bylo charyzmatyckeho na tlustem Gottwaldovi prolezlem syfilidu? A jake charyzma měl neschopny komunysta Dubček, kery dokonce podepsal zakony proti lidem, keři ho přišli podpořit? Leda tak velky frňak.

 

My, lid česky, žadneho fyrera nepotřebujeme. My všecko zvladnem sami. Nam stači enem naznačit. A jak už kdosik naznači, tak už nas nikdo nemože zadržet, bo my, lid loajalni, už přece dobře vime, co je spravne a co ni.

 

A tuž v roce 1914 dav slibuje věrnost Vidni. Nepřitel je jasny a je třeba se mu postavit za jakukoliv cenu.  “Slava vlasti a cisaři! Řiše rakuska nikdy nepomine! Vnějši nepřitel musi byt zahuben”

V roce 1918 ten samy dav slibuje věrnost mlade republice. “Ať žije tatiček Masaryk!”

V roce 1938 dav vřešti, že republiku nikomu neda. “Dejte nam zbraně, dali zme si na ně!”

V roce 1942 ten samy dav, kery zaplnil cely Vaclavak, slibuje věrnost Velkoněmecke řiši, kera hrdinně na vychodě valcuje bolševizmus a lituje umrti velkeho kamarada dělnicke třidy, Rajnharda Hajdrycha.

 

 

V roce 1945 dav radostně vita Rudu armádu a přisahaju věrnost presidentu osvoboditeli Benešovi a demokracyji. Po celé republice se demokratycky vynořuju odbojaři, partyzani, rabovaci revolučni gardy. Lid opět zvitězil, bo lid se neda zavřit. Pozavirat se daju ti, kere lid nazve kolaboranty.

V roce 1948 dav radostně tleska Klemovi, kery pravě nedemokratycky ukecal prezidenta, a vita přichazejici socializmus bez lidskeho gzychtu. 

V roce 1951 dav vola “Psovi psi smrt”. Desetitisice lidi už je zabitych, nebo v kriminalach, nebo v emigraci Dav se ale raduje nad vyvražděnim par bolševickych vudcu. Fčil už pude všecko fajně.

V roce 1968 dav slibuje věrnost jinemu socijalizmu, tentokrat s lidskym gzychtem. Věrnost nevydrži dluho, už v srpnu 69 vysvětli loajalni lid temu pomylenemu lidu, že se kurevsky mylil. Pomyleny lid bez podpory sdělovacich prostředku to okamžitě chape a dalšich dvacet roku drži hubu a krok.

V roce 1977 lid v tovarnach a uřadach opět vola – republiku si rozvracat nedame. Zkrachovanci a zaprodanci zustavaju v menšině, uzavřeni do izolace. Dav podepisuje věrnost straně proti něčemu, co si ani nikdy neměl možnost přečist. Dav neumi čist.

V roce 1989 dav usoudil, že nove tvurči činy ve jmenu socialismu a miru mu už nevoni, bo marka, šilink a bony voni tak nějak lip. Dav dostane k moci jine stranicke činitele, keři se zavažu, že tym předchozim nezkřivi ani vlasek. Dav je šťastny, aniž by tušil, že dobře už bylo a vola: “Strany su pro straniky, Občanske Forum je pro všecky!”

V roce 1993 už dav nejasa, ale je rad, že zme se zbavili jineho davu, kery na tom spravnem davu tři čtvrtě stoleti ve stinu parazitoval a v zavětři chystal samostatnost.

V roce 2004 dav jednomyslně schvaluje a vita zanik samostatne Česke republiky a začleněni do EvroSajuzu. Všeci se těši na granty, dotace a nove zlodějny, ukradene pracovitějšim občanum ze Zapadu.

V roce 2014 dav u televizi slibuje věrnost Bruseli. Nepřitel je jasny a je třeba se mu postavit za jakukoliv cenu…

 

ZDROJ: Ladislav Větvička

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Sika 238,54 Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Lukáš Vašíček 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Martinek 100,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 15 171,54 Kč
Vybráno 43.34%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 56 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.