samer_shehadeh
14.1.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Češi prostě nechápou, co je to islám

Sdílejte článek:

TOMÁŠ TYL

Smutné je, že má pan Shehadeh pravdu. Vidím to i teď při soudním jednání. Obžalovaný Shehadeh prohlásí, že český soud je pro něj jen divadlo a neuznává jej, všechny televize to odvysílají a nikdo k tomu nic neřekne. Jakože „hihi, nojo“ a dost.

cesi-nechapou-co-je-islam.jpg (78,873 kiB)Každé Shehadehovo slovo u soudu má váhu zlata, protože on ukazuje islám takový, jaký je, ne takový, jaký by si ho pražská kavárna přála mít. A nejen ta pražská. Islám má vlastní právo a tím právem je šaría. Británie má obrovský problém s tím, že muslimové si vytvořili paralelní právní svět, který jde zcela mimo státní právo.

Všimněte si sdělení, že Shehadeh svého bratra se slečnou Houdkovou „oddal podle islámského práva“ a dokonce to byl její druhý (?!) sňatek. Protože islám neuznává světské právo, tyto sňatky a rozvody jsou zcela mimo státní kontrolu. Islám je stejný, jako kdyby třeba do Budějic přiletělo ufo.

Můžeme samozřejmě vymyslet speciální zákony, které budou namířeny směrem k ufonům, ale jim to bude jedno, protože uvnitř své společnosti se budou samozřejmě řídit ufonskými zákony. To ovšem nijak ufony neodradí od toho, aby čerpali naše zdroje a benefity, které jim náš právní řád poskytuje. Ufon Shehadeh sice vůbec neuznává české právo, ale s laskavostí civilizačnímu okruhu a jeho věrouce vlastní, pobírá dávky resp. důchod od České správy sociálního zabezpečení, která jej uznala invalidou.

No, to je islám. Nevěřícím není přece zakázáno poskytovat věřícím dobrodiní, ba je to jejich povinností. Ale je nejvyšší povinností ufona šířit svoji civilizaci a její učení bez ohledu na cokoliv než islám samotný — jak říká Shehadeh „po dobrém nebo po zlém“.

Naprosto explicitní osůbkou je pak Kristýna/Fátima Hudková, z které udělal před Alláhem svoji švagrovou. Její dětská radost nad tím, že je mudžahedínem v rámci džihádu — no, kdo jste křesťani, uznejte, kdo byste nechtěli být blahoslaveným jako bojovník Boží už za života?! Stejně jsou přesná i její slova k matce: „Pokud se mi podaří v Čechách někoho zabít, tak je pro Tebe jednodušší říct, že se mnou nejsi v kontaktu… Nikoho neplánuju zabít teď v Čechách, ale v budoucnu to není tak jisté. Tak si na to vždycky vzpomeň a podívej se na moji fotku“. (cituji podle pořadu Reportéři ČT), viz ceskatelevize.cz/…/obsah/742426-rodinny-dzihad).

To není vtip. Islám je náboženství, které v první řadě blahoslaví všechny, kdo islám prosazují všemi prostředky. Je psáno (Korán, súra 4:95 a násl.): „Nejsou si rovni ti věřící, kteří zůstali sedět doma — kromě těch, kdož jsou neschopní, s těmi, kdož usilovně bojují na stezce Boží majetkem svým i osobami svými. Bůh povýšil ty, kdož usilovně bojují majetkem svým i osobami svými, o stupeň výše než ty, kdož zůstali sedět doma. Všem Bůh přislíbil odměnu překrásnou, avšak vyznamenal ty, kdož usilovně bojují, nad těmi, kdož sedí doma, udělením Své odměny nesmírné a ve stupních u Sebe, v odpuštění i v milosrdenství. A Bůh je odpouštějící, slitovný. Těch, kdož sami sobě ukřivdili a kteří povoláni budou anděly, se zeptají: „V jakém stavu jste byli?“ I odvětí: „Byli jsme poníženými na zemi.“ I řeknou jim andělé: „Což nebyla země Boží dosti rozlehlá, že jste se nemohli vystěhovat?“ A obydlím těchto bude peklo, a jak hnusný je to cíl konečný! Jen utištěným mužům, ženám a dětem, kteří nemohli použít žádné lsti k vystěhování a nemohli nalézt správnou cestu, Bůh možná vymaže viny jejich, neboť Bůh je odpouštějící, milostivý.”

Ano, to je islám. A Češi ho nechápou. Na tom se s panem Shehadehem, který byl ještě nedávno čestným hostem Českého rozhlasu, plně shodneme.

P.S.: To, co má pan Shehadeh na čele se jmenuje zabiba nebo zebiba a je to od tlučení hlavou o kobereček. Symbol hluboce věřícího muslima… — viz https://en.wikipedia.org/wiki/Prayer_bump

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Aleš Karásek 200,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Eduard Ezer 500,- Kč, Iva Janouchová 100,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč, Vladimír Menšík 200,- Kč, Jiří Novák 200,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Richard Kovaříček 250,- Kč

Celkem za měsíc: 20 505,00 Kč
Vybráno 58.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 412 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
81 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.