1.4.2014
Kategorie: Politika

Černý brejle aneb co týden dal

Sdílejte článek:

BRAK EXSTRÖM 01|04|2014

Tak konečně se odkopal i soudruh odborář s hodinkama s vodotryskem, který nosí pod dělnickou flanelofkou, aby mu je nezáviděli proletářííí, který zastupuje, a který si na ně nevydělaj v čistým ani za rok nebo za dva. Prej, kurva, vykořisťovatel platí málo do společnýho sociálního měšce, parazit jeden, tak mu pořádně zafutrovat, aby bylo na hodinky pro všecky obyčejný člověky.

 

 

Je to přece jasný, fabrikant, živnostník, nebo podobnej dobytek, co tak nějak není úplně pod kontrolou ROH sice dává vykořisťovanejm odborářům práci, ale za ni málo kaček! Nezájem, že půlku shrábne erár hned, nezájem nějaký dépéhá a další daně, nezájem energie, nájmy a podobný píčoviny, litr měsíčně navíc a basta fidli! Nejmenší slovo, co, kurva soudruzi? Kdo na to nemá, ať nepodniká! Šak se podívejte jak nás pantáta stát dobře umí zaplatit na ÚV ČMKOS. Všecko zestátnit a bude zase dobře! Buržoázní parazity zlikvidovat jako třídu!

 

I Anofert Bureš, náš velkomožný minister přerozdělování, to má jasně narýsovaný. Financpolicajty na každýho, kdo má blbý kecy a na všechny, kdo mu málo topí pod kotlem dotací. To by bylo, aby nebylo. Pořádek a klid na práci.

 

Už mu to prej závidí i Bohouš Usměvavý. Nějak si spočítal, že jen za jeden měsíc , co se z rozpočtu Andymu valí na zkvalitnění benzínu a nafty, by pořídil v Praze kolem sedmdesáti luxusních bytů. Už by se nemusel mrcasit s náhradama a dělat ze sebe debila, že to jako projezdil do Slavkova. Možná by taky s dotační vatou v baloňáku nevypadal jako věčně se smějící idiot, nevědící čemu. Nasadil by černý brejle, zlatej zub a byl by za drsoně Mouku, nebo jak se jmenoval ten pohodovej vycházkář před garáží.

 

 

No, taková jedna parta podobnejch drsoňů měla o víkendu v Praze sjezd. SPOZ Zemanovci se zovali, ale prej se radši přejmenujou, aby si někdo nemyslel, že je Miloš Viróza I. pase, nebo snad voni jeho. Kupodivu novej název není: Banda vochlastů, co chtějí přes Zemana ke korytům, ale jen SPOZ. Tak tomu nějak nerozumím?

 

Asi tak jako Barack Husseinovič a Timurova parta eurobolševiků z Bruselu, který chrastí sankcema a posílaj do Moskvy výhružný supliky Voloďovi, kterej je má evidentně u prdele. Tak dlouho budujou pro všechny obyčejný Evropany a pokrokový Američany sociální dobro, že už je nikdo ani nebere vážně. Číňan se jim směje, Rus otáčí kohoutkem od plynu a tak soudruzi ani pomalu nestačí tisknout nekrytý ojra na vlastní funus a čumí s otevřenou hubou na ten bordel, co se jim jako všem sociálkomunistů hroutí.

 

Na závěr snad jen dvě dobrý zprávy. Snad se blýská. Na Slovensku dostal od voličů solidní ránu rudej populista, představující tu nejhorší esenci bývalých nomenklaturních kádrů a současnejch euro dobroserů a ve Francii se snad po Hollandeho fantasmagorickým sociálexterému podařilo obyvatelstvu alespoň trochu otevřít oči a vypráskat neobolševiky alespoň z radnic. Tak uvidíme …

 

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2020: *****

František Šmíd 700,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, MUDr. Miroslav Kameníček 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Jan 300,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Pavel Novák 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jan Horáček 500,- Kč, Martin Štěpánek 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Kupka 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Stanislav Esner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Marin Svoboda 100,- Kč, Ladislav Oudes 500,- Kč, Miloslav Gajdušek 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč

Celkem za měsíc: 14 083,00 Kč
Vybráno 40.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 68 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.