TrumpProtest1123
31.3.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Černošský rasismus versus Donald Trump

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

JIŘINA KORČÁKOVÁ 31|03|2016

Fašistická a rasistická grupa zločinců Black Lives Matter podporovaná “demokratickou” (!) vládou a médii (včetně holywoodských filmových hvězd). Stačí odpovědět All lives Matter a skončíte v bezvědomí v nemocnici zle domlácený, pokud vůbec přežijete. Útočí zásadně ve skupinách, i když se vyskytly i útoky jednotlivců. Operují převážně na univerzitách a ve školách, na mítincích a všude, kde se vyskytuje větší množství lidí.

.

Jsou cílevědomě využíváni proti Trumpovi na jeho předvolebních shromážděních. Páchají těžké násilí, které může skončit i smrtí, prakticky beztrestně. V atmosféře, kdy dokonce i policisté a vůbec každý, kdo se byť i jen dotkne černošského zločince (i kdyby to byl drogový dealer, lupič a vrah), skončí před soudem a hrozí mu dlouhodobý pobyt za mřížemi, lynč a smrt, nikdo nechce riskovat obvinění z rasismu – nikdo kromě černochů, oni přeci nemohou být rasisté!
 
Takže ve jménu boje proti rasismu vítězí rasismus na celé čáře. Černošský rasismus. Vlezou vám na předvolební shromáždění seberou kandidátovi mikrofon a vykřikují do světa – Lynčujte! Zabíjejte bílé! Ano! Tak daleko už to došlo! 
Když se Donald Trump bránil a jeho ochranka jim to prostě nedovolila, byl Donald Trump obviněn z násilí a rasismu! A jeho protivníci se samozřejmě hned snaží urvat nějaký ten bod. Nikdo z potrhlých “demokratů” (kteří ovšem nejsou demokratičtí, ani co by se za nehet vlezlo) si patrně neuvědomuje to nebezpečí – až se bílá většina rozzuří a začne odpovídat, žádné zákony proti zbraním nepomůžou.
 
A s kýmpak to spojují své síly černošští rasisté? Řekněte to naplno. Když to nejsou rovnou muslimové, jsou to komunisté nebo se alespoň tváří, jak ohromně sympatizují s levicí – MUSÍ BÝT OVŠEM ČERNÁ!
 .
 
 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Michal Fleiser 500,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč

Celkem za měsíc: 3 150,00 Kč
Vybráno 9.00%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
21 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.