rabovani
8.6.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Černoši jsou k rabováni přinucení tím, že je bílí celou dobu předtím okrádali taky

Sdílejte článek:

PETR BURIAN

V poslední době v lidech vyklíčila fazole, že jakoukoliv ptákovinu kterou vypustí musí ostatní respektovat, protože je to jejich názor. Nejvíc dogma o názoru potom šíří ti, kteří jiný názor k tomu svému kategoricky nepřipouští.

Na neomylnost svého názoru doplatil také onen dědek v Buffalu, který se snažil úkolovat postupující těžkooděnce. S namířeným mobilem jim vyrazil vstříc a snažil se je zadržet po vydání rozkazu “vyklidit prostranství”. Na záběrech je vidět, jak s nimi začíná diskutovat a poukazuje na to, že mají obušky. Ovšem jen do té doby, než je jedním takovým obuškem odstrčen, rozhodí krovky na beton a spustí rajskou. Propadl totiž sebeklamu, že když on jim říká svůj názor, jsou oni povinni se zastavit, vyslechnout ho a minimálně o něm přemýšlet. Nejsou a on už to ví. Tím komikem byl 75letý Martin Gugino, celoživotní aktivista za dostupné bydlení, záchranu klimatu a proti zvůli policie.

Incident se stal při masových protestech po úmrti černošského kriminálníka George Floyda při policejním zásahu. Floyd zaplatil cigarety falešnou bankovkou. Přivolané hlídce se odmítl legitimovat, odmítl vystoupit z vozu, bránil se zatčení, nechtěl nastoupit do policejního vozu s tím, že má klaustrofobii, utíkal z něj až nakonec zhynul na zakleknutí krku, při kterém sípal, že nemůže dýchat. Škoda, že předtím policistům pětkrát v řadě za sebou lhal, protože tentokrát mluvil pravdu, ale nikdo mu už nevěřil. A my si budeme pamatovat, že jakýkoliv názor má kredit úměrný pouze tomu, kolikrát jeho nositel předtím lže. Nikdo tedy není povinen brát ohled na plky permanentních lhářů, byť se různí aktivisté a levičáci právem na svůj názor ohánějí jako komunisti kalašnikovem v době normalizace. A jen doplním, že v době zákroku to byli oni policisté, kteří chránili společnost před recidivistou, který se ji snažil okrást. A dost možná kdyby ho tehdy velkodušně propustili, zase by tento pětkrát odsouzený feťák přepadl se svým gangem těhotnou ženu v jejím domě, klečeli by na ni na zemi, a “milý a dobrosrdečný Floyd”, jak ho popisují jeho přátelé, by jí zase mířil pistolí na těhotenské břicho a u toho řval: “kde máš peníze a drogy, ty děvko!”. Tak, jako to udělal už v minulosti. Ale to je čistě můj názor.

Tu správnou chvíli na projevení svého názoru po této události vycítily také sta tisíce rozhněvaných lidí po celém USA lačnící po destrukci. A tak za výkřiku “chceme právo a spravedlnost pro všechny” začaly ničit a rabovat cizí majetek. O tom, že na to mají nárok, jsou neotřesitelně přesvědčeni. Vždyť co je víc, než jejich názor. A ti okradení ať drží kušňu, právo na názor je přeci vždy na prvním místě. Tedy pokud je ten názor správně a vyváženě formulovaný, jako např. v rozhovoru z Češkou Ivanou Žákovou, která žije přímo v Minneapolisu, městě onoho policejního zásahu, které demonstranti následně zčásti zdemolovali a vyrabovali:

Jak byste popsala lidi, kteří protestují? Jsou to hlavně Afroameričané?

V těch umírněnějších protestech je i hodně bělochů nebo jiných etnik. Nad těmi největšími incidenty jsou zatím velké otazníky, protože se neví, co to bylo přesně za lidi…

Tak já vám nevím, ale bělocha s transparentem pozná bezpečně a černocha vylézajícího z výkladu s osmdesáti palcovou TV na rameni už ne? Divné. Dělat ze sebe hurvajze sice může být životním stylem, těžko však respektovaným názorem. Stejně tak, jako hesla proti rasismu ve stylu “černý život má cenu” (cožpak my už zase rozdělujeme lidi podle barvy kůže a smíme říkat černý?) anebo nápisy na obchodech “nebrakovat, patří Afroameričanům”. Ale stejně je jim to prd platné, protože když spravedlnost, tak pro všechny. Přeci by nechtěli být z procesu ozdravění společnosti vyloučeni jen pro barvu své kůže, no ne? To by byl přeci rasismus.

A následuje vysvětlení černošské aktivistky Tamiky Malloryové, proč to všechno dělají. Je to proto, že černoši jsou k rabováni přinucení tím, že je Američané (rozuměj bílí) celou dobu předtím okrádali taky. Nejenže z toho vyjádření stříká po litrech čirý rasismus, ale i pravé myšlenkové bezdomovectví. A být blbcem taky není názor, nýbrž životní úděl.

Oni jsou vůbec ti aktivisté svým VIP právem na názor tak posedlí, že jim vražda jako forma projevu nenásilí nepřipadne vůbec divná. A tak se v USA v rámci demonstrací za právo na život kupí mrtvoly. V Los Angeles střelí policistu do hlavy za bílého dne, jinde po nich pálí z davu, či odstřelovači na střechách. Ve sátě New York se pak do nich najíždí SUVečkem. Protože jak se říká, mír musí být zachován, i kdyby kámen na kameni neměl zůstat. A my v Evropě už víme, že ani terorismus není názorem, nýbrž vždy sprostou vraždou.

Naproti tomu svůj názor opačného gardu vyjádřila politická komentátorka Candace Owensová. Ve svém živém příspěvku na facebooku označila Floyda za kriminálníka a podivila se nad tím, že ho černošská komunita oslavuje jako mučedníka. Dále pak zmiňuje výrok černošského spisovatele Shelbyho Steela, a dodává, že největším problémem Afroameričanů jsou Afroameričané (našim největším problémem jsme my sami). To ovšem mezi černošskými aktivisty vyvolá bouři. Protože podle nich je nehorázné, aby jejich názor, na který mají výlučné právo, zpochybňoval někdo jiný zase svým názorem. A tak vedle mnoha nelichotivých označení a vulgarit schytá komentátorka také nálepku rasistky. Pikantní na tom je potom fakt, že ona sama je také černoška. Jenže není levicová a neschvaluje rabování, násilí a nanebevzetí sprostého zločince. A tím se sama vyčleňuje z komunity spravedlivých s výlučným právem na názor. Její proslov si poslechněte v odkazu. Mluví spatra a přitom velice rozumně a živě.

Co říci závěrem. Snad jen aby lidé se svými názory nakládali jako s každou jinou cenností. Protože hezky se obléknout a upravit, pak jít do společnosti a tam prásknout hovadinu jak vrata od hangáru, to už rovnou můžete běhat nazí v boa po ulicích a vykřikovat, že máte 96 pohlaví současně. A taky to bude váš názor.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 633,00 Kč
Vybráno 36.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 579 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
42 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)