ppcenzura
27.8.2019
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Cenzura Pravého prostoru přitvrdila. Chtějí nás zlikvidovat. Pomůžete nám?

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Není to tak dávno, co jsem vážené čtenáře Pravého prostoru informoval o tom, že nadnárodní gigant Google stáhnul z našeho webu své reklamní produkty, neboť prý je náš web rasistický a xenofobní. Je to pro náš deník samozřejmě velká rána, neboť tento výpadek příjmů je samozřejmě téměř likvidační a každý měsíc opravdu balancujeme na hraně dalšího pokračování.

Pro Google Adsense totiž není relevantně hodnotná alternativa. Musíme více spoléhat na příspěvky našich čtenářů a tímto jim za každou pomoc děkujeme. Velmi si toho vážíme.

V neděli však přišla další “morová” rána. Po sedmi letech nám facebook zrušil publikování naší stránky. Tentokráte, jaký div, pro porušení pravidel komunity s tím, že jsme publikovali několik článků, které se zabývali cikánskou problematikou a dokonce, ó hrůzo, měli v nadpise slovo CIKÁN! Tedy opět rasismus a xenofobie …

To se samozřejmě v dnešním multikulturním socialismu nesmí. Máte na facebooku téměř 16 000 sledujících a více jak milion přečtení měsíčně, to už je nebezpečné. Pro vládnoucí kruhy a mainstream samozřejmě. Nejedete v soudruhy určené brázdě, nehrbíte hřbet, dovolujete si poukazovat na nepříjemné jevy a události. Tak to teda, NE!

Facebook je důležitou komunikační bránou. Ať se nám to líbí nebo ne. Také, jako u Google Adsense v reklamě a příjmech, neexistuje mimo fcb zatím relevantní alternativa jak dostat naše články mezi co nejvíce čtenářů. Zrušení facebookové stránky Pravý prostor znamená citelný pokles dosahu, znamená v podstatě umlčení PP.

Pravý prostor vyrostl po mnoha letech poctivé práce do pozice vlivného alternativního média. Pro soudruhy cenzory, udavače a multikultursocialisty se stal nepříjemným, nebezpečným. A tak zapojili svoje mocenské páky a chtějí nás zlikvidovat. Chtějí nás umlčet. Zkusíme se bránit ještě intenzivnější prací, zkusíme se bránit žádostí o pomoc vás, našich věrných čtenářů při sdílení článků a pomoc donátorskou. Vydržíme? Pomůžete nám?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč, Vlastimil Kadlec 2000,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Michaela Wurmová 1000,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Hojdar 150,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, MUDr. Ive Niemcová 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 16 650,00 Kč
Vybráno 47.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 907 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (50 votes, average: 4,76 out of 5)
Loading...
415 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)