virglobalsvet
24.5.2020
Kategorie: Společnost

Censura 5G ve spojení s koronou, krize, hlad a bída, nová kryptoměna

Sdílejte článek:

JANE K.

Censura všech zpráv o 5G energii ve spojení s Koronavirem

Všechny zprávy o 5G energii, které se objeví na internetu a jinde, jsou těžce censurovány. Když zadáte na Youtube výraz „5G Coronavirus,“ tak dostanete obvyklé množství stránek, ze kterých si můžete vybrat. Ale ani jedna z nich neřeší to, jak moc je 5G technologie nebezpečná pro živý organismus. Naopak, všecky vychvalují tuto novinku a ve videích se nechávají vidět telekomunikační experti a zástupci telekomunikačních firem, lékaři, novináři, analysté, a jiní a všecko se to hemží výrazy jako „konspirační teorie,“ „mýtus,“ „odvádění pozornosti“ a podobnými výrazy, které používají na zdiskreditování této spojitosti. Ale ani jedno video, ani jedno jediné video nenajdete, které by podporovalo tu skutečnost, že 5G je to, co způsobuje ony neuvěřitelné zdravotní komplikace, kdy lidé na ulici padnou na zem v mdlobách, dusí se a mají vážné narušení plic. A stejně tak tam nenajdete jedno skutečně vědecké zhodnocení vlivu 5G na živý organismus. Taková diskuze je příliš jednostranná. Na čí straně je pak to spiknutí? měli bychom se ptát.

Je to už pár let, co byl v novinách článek o tom, jak Amerika a jiné země horlivě pracují na 5G technologii a vyrábějí všecko zařízení, které je pro to potřebné. Vyráběli to napůl tajně a tehdy jsme ještě úplně nechápali, co může být důvod pro takové tajnůstkářství. V článku rovněž stálo, že kdyby se zavedení této technologie z nějakého důvodu neuskutečnilo, že ekonomie všech těchto států naprosto zkrachuje. Takže tady to máte, vsadili všecko na jednu kartu, i když dobře věděli, že to není pro naše dobro a k našemu prospěchu a teď se bojí jakéhokoliv odporu, protože by to znamenalo ekonomickou zkázu.

Bouchněte je kde to nejvíc bolí, což je v kapse a uvidíte ten tanec!

Člověk, který si přezdívá Theoria Apophasis dal na Youtube už asi 6 tisíc videí na nejrůznější témata. Někdy v dubnu tam dal na žádost jeho diváků video o škodlivosti 5G technologie a vysvětlil o co doopravdy jde. Dal to na internet kolem čtvrté v noci a šel spát. Ráno zjistil, že v době od 4 hodin do 10 hodin ráno tam někdo z jedné určité internetové adresy přidal 600 komentářů, které všecky vyvracely jeho závěry, ve videu přednesené. 600 komentářů z jedné internetové adresy a všecky byly velmi inteligentně psány a žádný z nich nebyl kopie některého jiného. On sám si všecky ty komentáře poctivě přečetl. A všecky oplývaly tvrzením, jak naprosto bezpečná je 5G technologie a jak ji armáda testuje už od sedmdesátých let a že armáda by nám nikdy nepředložila něco, co by pro nás bylo škodlivé a podobné prázdné fráze. Je zjevné, že takovou aktivitu může vyvinout pouze agent, který je placen za sledování internetu a vyvracení pravdivosti článků, které by nebyly tomu, kdo ho platí, po chuti. Údajně existují celé firmy plné takových lidí, kteří nedělají nic jiného, než censurují internet. Taky ale existují automatická odpovídací zařízení, zvaná AI bots a údajně jsou touto dobou velmi dokonalá. Video ZDE.

Hromadné umírání plánováno a očekáváno

Přese všecku snahu a manipulování s čísly, nevyprodukoval COVID dost mrtvých. Ale i tak jsou stavěny márnice po celém světě, říká David Icke. Jsou to zjevné přípravy na obrovské množství mrtvých v blízké budoucnosti. Je jasné, že čím více bude 5G síť rozšířena, tím více mrtvých bude přibývat. Z toho důvodu je nutné tuto činnost sledovat a je nutné zkoušet těmto instalacím zabránit. Nesmíme zapomínat, že na tom závisí naše přežití. Pár takových 5G antén dohromady dokáže odstranit kyslík z celého území a lidé pak budou padat na zem mrtví jako mouchy.

Už jen to, že v bohatých částech světa se 5G technologie nevyskytuje a zavádět se tam nebude! To by nám mělo cosi říct.

Je podezřelé, že příliš mnoha lidem v nedávné době a v určitém časovém intervalu vypadaly plomby ze zubů, odpadly korunky a oddělily se zubní implanty. Bylo snad na nás něco pokusně namířeno ze všech těch satelitů, co dnes zaplňují oblohu? Je to docela možné.

Článek na stránce „Integrative Dentistry“ potvrzuje, že už 4G, což je pouhých 2.4 GHz může mít tento vliv. Ti, kteří používají mobilní telefony na té straně, kde mají na příklad titanový implant, mohou tento implant zničit. Článek ZDE. Je dokázáno, že i těch několik stupňů zvýšení teploty, které mobilní telefon způsobuje, stačí na to, aby cytokinové proteiny začaly signalizovat napadení a imunitní systém v té části těla vyvolá zánět. Tento zánět spustí celou škálu dalších reakcí, které mohou vést k těžkému zánětu dásní kolem takového zubu. Jestliže někdo trpí zánětem dásní, nebo krvácením, ten by si měl rovněž dát pozor, protože to může být také způsobeno mikrovlnami buď z mobilu, z blízké antény, anebo odjinud. V ústech se pod vlivem mikrovln rozšíří amoeba a tu je obtížné odstranit

Elektro-magnetická frekvence (EMF) není zdaleka tak neškodná, jak se nám říká. Je mnoho vědců a badatelů, kteří to už dávno ví a posílají výzvy na důležité organizace, ale zatím se nikam nedostali. Většinou se nedočkají ani odpovědi. Zde jsou některé ukázky:

  • Výzva vědců, zastavení EMF technologie z r. 2017, adresovaná Evropské komisi, ZDE.
  • Výzva vědců, zastavení EMF technologie z r. 2015, adresovaná na OSN, ZDE.
  • Dopisy mnoha různých vědců, kteří dokumentují zdravotní způsobené 5G, ZDE.

5G technologie, pokud se ji podaří uvést do provozu, toto všecko jen zhorší. K jejímu zavedení bude zapotřebí mnohem více stožárů, které budou muset být rozmístěny ve vzdálenosti 70 až 160 m jeden od druhého. Tyto vysílače budou muset být těsně u domu, protože 5G vlny jsou příliš krátké a nedosáhnou daleko. To znamená, že vysílače budou umístěny buď na každém telefonním sloupu, anebo na každém sloupu s osvětlením. To sníží hodnotu a přeprodejnost majetků, před kterými vysílače budou.

Diskuze o tomto problému, spojená s návodem na ochranu a na protest se bude konat od 1. do 7. června 2020 na internetové stránce uvedené ZDE. Registrace je zdarma. Jestli můžete, zúčastněte se.

Professor se neosvědčil

Profesor Ian Ferguson, který vypracoval počítačový model koronavirové infekce, podle něhož mělo jen v Americe zemřít na následky 2.5 milionů lidí, se buď spletl, anebo je v tom něco jiného. Prostě, jeho model se dostal do značného rozporu se skutečností. A když se tato předpověď stále nenaplňovala, bylo nutno přijít s něčím novým. A najednou se všude píše o tom, jak se profesor zdiskreditoval, protože hrubě porušil svůj vlastní zákon o „společenském distancování“ a setkal se se svou dívkou, údajně v posteli. A byl to asi pro něho dost pádný důvod k tomu, aby odstoupil ze své pozice vládního poradce v Anglii. Článek ZDE.

Je jisté, že nepřišel na schůzi a nechlubil se něčím takovým. A to, že by to někdo z jeho kolegů něco takového zjistil a rychle to nahlásil, to také není pravděpodobné. Nakonec – nesetkali se někde na louce, či na lavičce v parku, ale v bytě, mezi čtyřmi neprůstupnými stěnami. Takže je zřejmé, že toto je pouze ten zřejmý důvod, předložený nám k uvěření. Ten skutečný důvod je určitě naprosto jiný.

Ovšem, když se zamyslíme, tak na bázi toho, co jsme doposud četli, můžeme dojít k názoru, že počítačový model profesora Fergusona nemusí být daleko od pravdy. Je zde ovšem jedna podmínka: že se necháme očkovat. Ano, když se necháme očkovat, pak ta čísla budou nejspíš pravdivá a 2.5 milionů lidí zemře v Americe, úměrné množství v Evropě a všude jinde. Pokud ne víc.

Ale zrovna teď se profesor neosvědčil. Jeho počítačový model selhal, COVID-19 se rovněž neosvědčil (kdyby mohli, tak by ho taky nějak zdiskreditovali, nebo snad uvěznili) a WHO a CDC s pomocí medií to všecko nemohou sami zastat. A tak profesora odložili bokem.

Mrtví biochemikové a jiní vědci

Profesor Ferguson měl možná štěstí, které jiní neměli. Příliš velké množství vědců a hlavně mikrobiologů umírá z nejrůznějších důvodů po celém světě a je jich příliš mnoho na to, aby mohl člověk podezřívat přirozené následky nějaké nemoci, nebo neopatrnost v laboratoři. Někteří umírají na neznámé nemoci, jiní na srdeční mrtvice (ty jde uměle vyvolat již od 70tých let a ještě na dálku), další na rány tupým předmětem, bodance nožem, výstřelem z pistole, v důsledku autonehody, sebevraždou … je těch důvodů mnoho a všechny jsou podezřelé.

Podle neúplných záznamů, zde je hrubý seznam. Zdroje pro tyto informace jsou ZDE a ZDE.

 

Rok

Počet mrtvých vědců

Rok

Počet mrtvých vědců

2020

4

2006

3

2019

9

2005

7

2018

6

2004

25

2016

4

2003

7

2015

3

2002

11

2014

5

2001

11

2013

3

2000

3

 

Toto jsou informace velice nepřesné a pro některé roky nejsou žádné údaje. To proto, že Google cenzoruje vše, co se dá a vše, co se „někomu“ nehodí. Všecko co bylo dostupné ještě před pár lety už dostupné není. A stejně jako to zmizelo z Google, tak to zmizelo z paměti lidí a dnes si nikdo neuvědomuje, že tento útok byl tak dlouho plánován a připravován a že všichni tito lidé byli odstraněni z cesty – snad aby nám nemohli dnes pomoci.

Podstatné je, že se jedná o vědce nejvyššího kalibru. Všecko to byli lidé, kteří se nějak vyznamenali ve svém oboru, něco nového objevili, anebo na něco přišli a právě to chtěli dát ven, když – prásk – a bylo po nich. Byli to hlavně biochemikové, těch bylo zavražděno kolem stovky. Biochemie je velmi náročný a složitý obor. Biochemik ví mnohem více než lékař, protože pátrá do samotného základu daného problému. Musí k tomu účelu mít obrovské znalosti z několika různých oborů. Že by to opravdu bylo podle předpisu v Protokolech: „zabijte ty nejlepší z nich?“

Obzvlášť velký rozruch způsobil v roce 2003 případ Dr. Davida Kelly, který byl odborník na biologické zbraně. Byl to hlavní vědec britského Ministerstva obrany a hlavní poradce v záležitosti rozšiřování biologických zbraních ve světě i pro OSN. Když se Anglie přidala k Americe a společně napadly Irák Saddama Husseina na základě podezření, že se tam nacházejí zbraně hromadného ničení, Dr. Kelly byl jeden z inspektorů, kteří tam šli potom ty zbraně hledat. Podle medií žádné takové zbraně v Iráku nenašli, ale podle jiných zpráv Dr. Kelly získal důkazy o snaze Iráku opravdu zbraně hromadného ničení vyrábět. Dr. Kelly si jednoho dne vyšel doma v Anglii na procházku a našli ho o pár kilometrů dále s přeříznutými tepnami. Vykrvácel k smrti. Bylo mu 59 let. Článek ZDE.

Krize v Evropě a všude jinde

Významné americké noviny, The New York Times zveřejnily 6. května 2020 zprávu, že Evropskou unii čeká ta nejhorší krize, jakou kdy Evropa zažila. Odhad zní, že 7.4% ekonomického kolapsu je jistých a riziko ještě horšího schodku hrozí v případě, že uvolnění karantény způsobí další vlnu koronaviru. I když byl na rok 2020 předpovídán ekonomický nárůstek 1.2%, tak pravý opak je pravda a dochází k mínusovému vyjádření letošní změny. K tomu nepřispívá to, že už v minulém roce se ekonomický „nárůstek“ pohyboval pod čarou, když došlo ke snížení o 4.5%. Článek ZDE.

Z toho je zjevné, že Evropská unie postupuje od deseti k pěti.

Je rovněž pravděpodobné, že celá situace vyústí v odtažení jednotlivých států jeden od druhého, což ohrozí společnou měnu, euro. Už k tomu málem došlo v minulosti, ale Evropská centrální banka (Evropská federální reserva) použila svoji moc a pomohla Řecku, Italii a Španělsku aby neskončili v bankrotu.

A zatím co Angela Merkel v Německu jásá, že následky koronaviru jsou nejen ustálené, ale ještě ke všemu nižší, než přede dvěma týdny, do světa se pomalu začíná plížit nedostatek, bída a hlad.

Hlad a bída na cestě

V Americe to již začíná být cítit, protože možná kvůli tomu, že děti přestaly chodit do škol, kde měly denně hotové jídlo, je dnes jedna pětina všech dětí hladem. Následky budou rovněž hrozné pro ty, kteří seděli poctivě doma za zamčenými dveřmi, protože jestliže nepracují, tak nemají žádný příjem a tím pádem ani na jídlo, na placení nájmu a na všecky ostatní potřebnosti, které jsou s lidským životem spojené. Článek ZDE.

Nový výzkum ukazuje, že taková bída ještě v této zemi neexistovala. Začínají se vyskytovat fronty na jídlo, které vydávají různé podpůrné organizace, tak zvané „Food Banks.“ Nějaké obrázky ZDE. Některé fronty jsou kilometry dlouhé.

Ve Švýcarské Ženevě čítala linka na jídlo 1,500 lidí. V Jižní Africe jich čekalo několik tisíc v jedné obrovské frontě. Nekonečné fronty se objevují v Thajsku, v Egyptě, ve Finsku, v Kanadě a všude jinde, po celém světě, kde je tento způsob pomoci lidem v nouzi ustanoven. Mějme na mysli, že ale jsou země, které tyto možnosti nemají a tam jsou pak lidé docela normálně hladem a budou opět, jako se to stalo už tolikrát v historii této Země, budou opět na hlad umírat. Je to hrozné.

David Beasley, ředitel „Světového potravinového programu“ při OSN varuje, že kdyby této pomoci nebylo, hlad by dosáhl biblických rozměrů. Článek a zpráva nazvaná „2020 Globální zpráva o potravinových krizích“ (Global Report on Food Crises) je ZDE.

Je více než zjevné, že dodržovat dále karanténu je holé šílenství

Ano, je to holé šílenství, držet dále lidi zavřené doma, obchody zavřené, žádný společenský ruch, všecko zamrzlo, jakobychom byli ve válce. Je pravda, že ve válce jsme. Problém je v tom, že ten „nepřítel,“ proti kterému je tato válka vedena JSME MY.

 

A už se to začíná pomalu projevovat. Všecka ta americká válečná mašinerie spolu s vojskem, jak sem byli dopraveni, si i přes karanténu udělali výlet spojený s cvičením těsně u Ruských hranic. Použili k tomu B-1B Lancer supersonické bombardéry a také živou munici. Bombardéry přiletěly na cvičení, které se konalo v Baltickém moři (Estonsko) až z Jižní Dakoty v Americe. Takže tam se střílelo a vybuchovalo na ostro. Cvičení se rovněž zúčastnily letecké jednotky z Evropy a z Afriky. Co je jejich záměr? Zkoušejí provokovat Rusko, anebo snad „nevěděli kde jsou?“ Článek ZDE.

Týden předtím byla tato letadla poslána do Jihočínského moře. Již den předtím vypověděli Číňané americkou válečnou loď, která tam prováděla manévry pod názvem „Volnost navigační operace“ (Freedom of Navigation Operation), čímž se Čínané cítili ohroženi a prohlásili, že americká vojenská moc očividně ignorovala čínská územní práva a chovala se jakoby byli v mezinárodních vodách.

Celý svět podezřívá Gatese

Celý svět podezřívá Billa Gatese, že tuto globální pandemii způsobil za tím účelem, aby nás mohl očkovat a čipovat. A Gates se valně netají tím, že je to opravdu jeho záměr. A tak si člověk říká, co je s lidmi jako je on v nepořádku, když namísto aby klidně žili každý svůj vlastní, rodinný život, tak se pídí po čemsi, co je chiméra jakési světovlády, která je rozhodně šťastné neudělá. Jaký rozdíl nastane v životě těchto lidí, když budou mít pod sebou celý svět, kterému budou moci poroučet a on bude muset poslouchat? Bude pak jejich život lepší? Budou snad spokojenější? Bude jejich život o hodně jiný, než jaký je teď, zavřeni ve svých pevnostech, hlídáni na každém kroku, aby jim náhodou někdo neublížil, nemůžou si ani vyjít ven na procházku, skočit do vody a zaplavat si, nebo se jen tak projet na kole, kvůli strachu, kvůli tomu věčnému strachu, že po nich někdo půjde a zlikviduje je. No, nepřátel si na to nadělali dost, ale protože my jsme oproti nim poměrně hodní a mírní lidé, tak se moc nemají čeho bát. Od nás jim nic nehrozí. Ale zato od jejich vlastních, stejně sobeckých a bezcitných omylů přírody – to už je jiná.

Neslavně známý Bill a jeho nový patent

Ruský filmový režisér Nikita Michalkov říká, že Bill Gates opravdu chce mikročipovat lidskou populaci a že si od toho slibuje, že to vyřeší problém s „přelidněním“ světa. Ale zamyslete se, jak jinak by obyčejný mikročip mohl vyřešit neexistující problém s přelidněním světa, než že bude mít určitou funkci na eliminaci svého nositele. Článek ZDE.

Je jasné, že důvodů pro toto obvinění, které není zdaleka ojedinělé, poskytuje Gates jeho nerozumnými výroky a jeho podivným chováním víc než dost. Ale korunu tomu všemu dal, když se vyneslo, že si nechal patentovat systém na kryptoměnu, která bude vytvářena tím, že se člověk pohybuje. Každý bude mít v sobě zabudován mikročip, který ho bude spojovat s počítačem a počítač bude schopen vyhodnotit, jestli pohyby nositele mikročipu jsou dostatečné, aby za ně mohla být udělena odměna ve formě krypto měny. Neboli, čím víc budeme skákat, tím víc peněz budeme mít.

Jestliže tito lidé tak zarputile propagují cvičení, kdoví jestli je nějaké větší cvičení pro nás dobré. Anebo je to snad ten způsob na snížení počtu obyvatel naší Země? Jakým způsobem by to potom fungovalo?

To nejpodivnější na Gatesově patentu je jeho číslo, které je 060606, neboli 666. Je to snad záměr? Anebo náhoda? Ukázka patentu níže. Článek ZDE. Patent ZDE.

Nové zákony, nový útisk

Dr. Buttar upozorňuje na nový návrh zákona, který byl předložen Kongresu ke schválení přesně 1. května 2020 a který má číslo H.R. 6666. Opět, i zde je notná dávka symboliky. 1. květen je významný čarodějnický svátek, zvaný Beltane. Původně to byl svátek ohně, dnes se slaví jako svátek plodnosti a jsou s ním spojeny sexuální rituály. No a 666, to je jasné, číslo šelmy, číslo Satana. Člověk se pak pouze ptá – vybrali to číslo schválně, anebo je to opravdu tak velká náhoda?

Tento zákon opravňuje určité vybrané zdravotní instituce k tomu, aby pořádaly dům od domu a byt od bytu prohlídky a podrobovaly obyvatele testování na koronavirus. Tam, kde by našli osobu se zvýšenou teplotou, anebo kde by se vyskytl někdo, u koho by zjistili přítomnost koronaviru, mohou tuto osobu izolovat od ostatních členů rodiny a umístit ji do karantény. Tímto způsobem mohou lidem odebrat i děti, které už taky nikdy nemusí přijít zpátky. Celý dokument ZDE.

V Americe proti tomuto návrhu zákona vznikl ihned odpor. Jestli se jim podaří jeho odsouhlasení zastavit, to uvidíme. Ale jelikož Evropa je vždycky pouze pár kroků za Amerikou, toto je důvod začít se starat, aby něco podobného nepřišlo i sem.

 

Série článků Jane K. patří do kategorie Vox populi“, které uveřejňujeme jako názor k diskusi, ale nemusí úplně ve všech bodech korespondovat s názorem redakce. 

ZDROJE:

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 954 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 3,41 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)