fotrcenek
29.1.2017
Kategorie: Humor

Čeněk na hokeji a velikej pinďour

Sdílejte článek:

DOMINIK LANDSMAN

Opět nadešel čas na Čeňkův hokejový trénink. Spolu s ostatními nadějemi českého a světového hokeje se převléká v kabině. Respektive já ho převlékám, on leze po věšácích, snaží se vyšplhat úplně až nahoru na poličku a já při tom zuřím a snaživě mu navlékám štrupny.

Kabina je narvaná dětma s rodiči. Zrovna jsem Čeňkovi zavazoval brusle, když tu mladý hokejista začal vřískat a ukazovat na chlapečka, který seděl na lavičce za náma: „Taťko podívej, jakýho má ten kluk velikýho piňďu. Polovina kabiny náhle utichla.

Celý zarudlý studem jsem se instinktivně otočil (asi není dobrá reakce se otáčet, abych se podíval na chlapečka a jeho piňďu).

„To má suspenzor“ Spadl mi kámen ze srdce. „To je, aby tě někdo netrefil pukem do piňdoura. Až budeš větší, tak taky takový dostaneš“

Čeněk tuto mou odpověď moc nepřijal a zklamaně se zadíval sobě mezi nohy: „Taťko, proč já nemám tak velikýho pinďoura?“ Diskrétně zakřičel na celou kabinu. Nyní již na mou odpověď dychtivě čekala celá kabina.

„Za prvý jsi ještě malej a za druhý, jsem ti říkal, že to je suspensor. To není opravdovej piňďa“
„Taťko a ty jsi velkej viď?“, Zeptal se a tak úplně se mi přestávalo líbit, kam se rozhovor stáčí.
„Ty máš velikýho piňdoura?“, Padla otázka, která musela padnout. V ten moment ztichla úplně celá kabina a i trenéři se lehce naklonili, aby jim má odpověď náhodou neunikla.

V tu chvíli jsem tak nějak nevěděl, co mu mám odpovědět. Čeněk a s ním i celá kabina netrpělivě čekala, co se bude dít.

„Ano, já mám velikého piňdoura“, oznámil jsem mu. Několik otců kolem uznale kývlo a některé matky mě začaly zvídavě sjíždět pohledem. Už chyběl jenom potlesk nebo mexická vlna.

„Ale když se sprchuješ, tak máš vždycky malýho viď? Já jsem to viděl“, Vrazil mi ten malý sígr kudlu do zad. Několik rodičů muselo šatnu opustit, neb se dusili smíchy. Obdivný pohled okolních matek se rázem změnil na pohrdání. Trenér se na mě zadíval takovým tím způsobem, že na něm bylo vidět, že mi chce říct, že to bude dobrý, soucitně mě poplácat po zádech a ještě mi dát lízátko. Jsem rád, že jsem mohl pobavit celou kabinu a vnést trochu té radosti do jinak chmurného dne. Od příště Čeňka obléknu doma a pak půjdeme rovnou na led. Ten malý človíček by neměl vůbec přijít do styku s lidma.

ZDROJ: Dominik Landsman

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 183 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.