VALEK
15.10.2021
Kategorie: Společnost

Čekat šest hodin u lékaře není tak strašné

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Čekat šest hodin u lékaře není tak strašné, říká žhavý kandidát na ministra Válek a dodává že, zdravotní péče nikdy nemůže být pro všechny stejně kvalitní. Kvalitní péče stojí peníze a nikde ve svět to není jinak.

V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl Vlastimil Válek z TOP 09, předpokládaný ministr zdravotnictví budoucí vlády.

Tak to vidíte. Pokud peníze máte, je všechno možné. Lékaři a sestřičky vás budou obletovat, protože jste pacient který na to má. Jak, vy na to nemáte? Vaše smůla. Pak vás uloží kam se vejdete, teda pokud se jim vůbec někam vejdete a vyřádí se vás další Cvach. Proč by si nějaké machr unavoval ručičky. Ty jsou pro jinou klientelu.

Já bych chtěla vědět, proč od západu přebírají jen to, co stojí za prd. Co je mi do toho, že tam to normální. Tam je dokonce běžné, že lidé nemají ani zdravotní pojištění, ale to my máme všichni a povinně. Na tom si stát sakra zakládá a stačí dlužit VZP 10,-Kč a pak vám nandají k tomu penále a prostě to z vás vyrazí tak jako tak. Takže máme pojistku všichni a máme právo na péči a kvalitní ošetření. V jiném případě nevím, proč bychom si měli platit něco, co nedostaneme.

Nastávají možný ministr nám to dává pořádně sežrat. Zneužíváme péči a na akutních příjmech je to podle něj přímo šílené. Takže lidi, asi běháte na pohotovost s každým prdem. Tak nám dává najevo, že udělá přísnou zdravotní reformu. Jen nenapsal pro koho. Pro ty prachaté nebo pro ty bez peněz. Není těžké si tohle dosadit do tajenky sám. Budou biti jako vždy ti s s jednou kapsou prázdnou a s druhou vysypanou.

Hodně mě pobavil konstatováním, že nás u zubařů nic netrápí. Podle něj máme všechno zdarma. Větší hovadinu jsem nikdy neslyšela. Když pominu skutečnost, že zubaři asi vymírají, tak tam platíme docela dost peněz. Zajímalo by mě, kde vlastně jsou? Že by další várka našich vystudovaných zubařů za naše peníze skončila na západě?  My si máme hubu opravovat asi sami, nebo se dáme do rukou kovářům. Ví ten člověk, že zubař prostě není k sehnání? Ví vůbec, že mnoho z nás je rádo, že k nějakému dojíždějí třeba 50km? Jemu je to jedno, protože on na ně prachy má.

Teď se mu v hlavě honí, že bychom se měli pěkně připojistit u zubaře a pak budeme mít pěkné zoubky. Jak jsem ale napsala, není u koho se připojistit a není z které kapsy se připojistit. Asi žije v sociální bublině a neví co se děje v podhradí.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 479 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,88 out of 5)
Loading...
89 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)