vakcina-na-covid-19-
6.4.2021
Kategorie: Společnost

Čekání na vakcínu

Sdílejte článek:

HELENA VLACHOVÁ

Také čekáte na vakcínu? Nezoufejte, nejste jediní. Takových čekajících je nás víc než spousta. Vznikají nová očkovací centra, ale ty dle mého soudu musí být bez lidí.

  • Motto “Čest připadne moudrým do dědictví, hlupáci si však odnesou hanbu.” (Přísloví Šalomounova, První sbírka, Rady a napomenutí, 3.15)

Také čekáte na vakcínu? Nezoufejte, nejste jediní. Takových čekajících je nás víc než spousta. Vznikají nová očkovací centra, ale ty dle mého soudu musí být bez lidí. Kde by se asi tak mohli vzít?

V komentářích na sociálních sítích, které někteří Češi využívají k tomu, aby se anonymně a hlavně hanlivě vyjadřovali ke všemu možnému, jsem se setkala s názorem, že prý čeští učitelé jsou již oočkováni. Alespoň jednou. Prý si to nezaslouží. Nevím, kde dotyčný anonymní pisatel toto tvrzení vzal, ale za sebe jako pedagog mohu říci, že jsem se zaregistrovala 27. února, podotýkám, že úspěšně, a od té doby chcípl pes. Inu, proč by nechcípl, když začíná být v Čechách tradicí, že se některým psům u nás nedaří. Nedaří se těm, kteří se ocitli v rukou špatných chovatelů, kteří možná rozumí tak petrželi, ničemu víc však ne. Psům rozhodně ne.

Zavolala jsem koordinátoru, jenž je pověřen očkováním proti Covidu-19 v našem městě, abych se zeptala, kdy budu očkována. Bylo mi sděleno, že vakcíny nejsou. S povděkem můžeme sledovat, že se rodí nová a nová očkovací centra, ale budou nám houby platné nebo také blatné, když nebudou mít čím očkovat. Ze sdělovacích prostředků jsem se dozvěděla, že stávající premiér opět něco zvojtil, pokud jde o dodávky vakcín do České republiky, a aby toto jaksi zamaskoval, vyhrožuje ruskou vakcínou SputnikV. Tu ať si pan premiér nechá pro ty, kteří potřebují být ovládáni z Moskvy, ale o takovou já osobně nestojím. A myslím si, že nejsem sama.

Zplanýrovaná země. Tak bych označila stav naší vlasti v současnosti. Počet zemřelých stále stoupá, zastavená činnost některých podnikatelů, vakcíny aby jeden pohledal, o zadlužení a způsobu hospodaření paní ministryně Schillerové radno nemluvit. Máme holt smůlu, že nás vedou tací, kteří by si zasloužili skončit v pekle, protože žádné bude líp se s nimi nekoná, žádný ráj to na pohled. Zástupy lidí čekající na vakcínu, jež by je měla vrátit zpět do aktivního života, na nějž byli zvyklí, je jedním ze smutných obrazů dnešních dnů…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč

Celkem za měsíc: 10 678,00 Kč
Vybráno 30.50%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 925 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 1,95 out of 5)
Loading...
politicon.cz
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.