BOURE
13.2.2021
Kategorie: Společnost

Čekají nás klimatické lockdowny? Další díl z cyklu „Velký reset“

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Témata „klimaalarmismu“, tzv. green deal a uhlíková neutralita byla na summitu WEF asi nejdiskutovanější. Pokud se podíváte na seznam cílů tzv. Agendy 2030, tak tato témata se prolínají celým tímto akčním plánem na přeměnu světa. Ostatně, i toto byl jeden z důvodů, proč musel být za každou cenu na svůj post protlačen Biden a ne Trump, který klimaalarmismus odmítl podpořit.

Minulý týden prezident Biden podepsal exekutivní příkaz k opětovnému přistoupení k Pařížské klimatické dohodě. Nyní vyslanec Bidenovy administrativy pro klima John Kerry odletěl na Island, aby převzal cenu za klima. Spojeným státům a světu vzkázal, že podmínky Pařížské dohody jsou nedostatečné. Je třeba přitvrdit.

Zatímco globální klimatická elita tlačí na pojídání brouků a červů, omezení spotřeby masa a pobyt doma, aby zachránila planetu, lze se jen dohadovat, jak daleko jejich konání dojde. V tomto bodě bych opět ráda odkázala na můj poslední obsáhlý článek, v němž jsem upozornila na rozdělení do zón přístupu, kde by měly být vytvořeny zóny, do nichž nebude umožněn přístup, případně bude přístup výrazně omezen. Tyto zóny by měly být vytvořeny nejpozději do roku 2030.

Velmi obsáhlý článek k této tematice najdete zde. Toto omezení bude vytvořeno pod záminkou ochrany přírody a klimatu, ale záminkou pro vytvoření separovaných zakázaných zón bude i přítomnost zvířat, přičemž nám bude řečeno, že je zde riziko nákazy infekcí právě od živočichů, žijících ve volné přírodě. Proto se nám nyní snaží tak vehementně namluvit, že se zde šíří nějaká nákaza od netopýra, přičemž zmínky o umělém původu viru – byť od odborníků – jsou zapovězeny.

Soutok globálních krizí vidí tzv. „elity“ jako příležitost k pokračování totality, tentokrát ve jménu klimaalarmismu a údajné ochrany přírody. Globální ekonomický kolaps, záměrně vyvolaný pod záminkou ochrany zdraví, nabízí globalistům šanci provést akci na údajnou „záchranu planety“.

Mariana Mazzucato, spisovatelka a profesorka inovativní ekonomie na Londýnské univerzitě, loni v září upozornila na možnost zavádění klimatických lockdownů:

„V rámci klimatického lockdownu by vlády omezily používání soukromých vozidel, zakázaly by spotřebu červeného masa a zavedly extrémní energeticky úsporná opatření, zatímco společnosti vyrábějící fosilní paliva by musely zastavit těžbu. Abychom se takovému scénáři vyhnuli, musíme přepracovat naše ekonomické struktury a dělat kapitalismus jinak.“

Myšlenka „dělat kapitalismus jinak“ je hnací silou motivace velkého resetu Světového ekonomického fóra (WEF). Ostatně, WEF se nijak netají tím, že hodlají do onoho „nového kapitalismu“ zavést prvky marxismu.

Poslanec za německou sociálně demokratickou stranu Karl Lauterbach loni v prosinci prohlásil, že „potřebujeme opatření k řešení změny klimatu, která se budou podmiňovat omezením osobní svobody na něž si již lidé zvykli v boji proti pandemii“. Něco podobného už plánuje také EU (ostatně, hegemonem EU je Německo) a právě nyní je ideální doba na schválení podobných opatření při boji proti klimatickým změnám v rámci EU, protože většina občanů si vůbec nevšímá, co se v Bruselu děje. Tak si za nezájmu občanů europoslanci uzákonili třeba i pojem „klimatický uprchlík“.

Lockdown, který začal v různých zemích zejména západního světa na jaře 2020, přispěl největšímu poklesu emisí CO2 za poslední roky. Hlavním důvodem byl pokles automobilové a letecké dopravy přibližně o 40 procent. Světové ekonomické fórum toto číslo chválilo v blogovém příspěvku nazvaném „Emise klesly během uzamčení. Ať to tak zůstane.“

Klimatičtí alarmisté jako Greta Thunbergová a John Kerry budou jásat nad vyhlídkou na využití údajů o emisích k uzákonění svých představ o budoucnosti bez metanu a letadel. Pokud můžeme všichni zůstat doma týdny či několik měsíců, stojí za to zachránit planetu a zůstat doma třeba dlouhé měsíce i roky. Každý, kdo takové návrhy zpochybňuje, bude označen za popírače vědy a bude obviněn z toho, že chce zabít své sousedy nadprodukcí uhlíku. Neposlušní jedinci budou pokutováni. Nepřipomíná vám to něco??

Jak by vlády zavedly klimatické uzavírky? Jednoduše: prohlášením, že změna klimatu je bezprostřední krizí v oblasti veřejného zdraví a národní bezpečnosti a využitím stejných pravomocí, které využívají i nyní. Slouhům globalistů pak možná přesné notičky připraví i nějaká ta „správná“ globální reklamní agentura, která má ve vytváření globálních lží letitou praxi.

Jakmile to světoví lídři prosadí pod rouškou veřejného zdraví, přičemž v tom svorně pojedou všechny loutky i s jejich loutkovodiči, velmi rády se připojí i jejich věrné ovečky, uzamčené doma, aby neprodukovaly víc CO2, než je nutné.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 765,- Kč
Vybráno 39.32%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 833 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (19 votes, average: 4,74 out of 5)
Loading...
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)