eurovolby
26.5.2019
Kategorie: Politika

Čeká nás večer vítězů

Sdílejte článek:

PETR ŠTĚPÁNEK

stepanekStrašně rád bych se mýlil, ale obávám se, že nás dnes večer v souvislosti s vyhlášením výsledků voleb do Evropského parlamentu čeká večer samých vítězů. A to přes to, respektive právě proto, že žádný jasný vítěz nebude a že největším poraženým bude samotná Evropská unie, neboť svůj vztah k ní naši občané vyjádří nohama.

Za vítěze se nepochybně vyhlásí Andrej Babiš a je tak nějak jedno, zda opravdu bude první na pásce. Prohlásí, že být cílem zmanipulovaného policejního vyšetřování, zmanipulovaných demonstrací a zmanipulovaných televizních reportáží a zároveň nést hlavní tíži vládní zodpovědnosti není jednoduché, takže ať to dopadlo, jak to dopadlo, je to vítězství. Kampáááň!

Babišova velkohubost ovšem bude skromné povídání oproti tomu, co předvede fialový Petr Fiala. Nemastná neslaná ODS už nemůže naklátit méně než před pěti lety a ani pozice jednookého mezi slepými nejde nevyužít. Dozvíme se zároveň, že vyloučení Václava Klause mladšího s preferencemi ODS nic neudělalo, přičemž se mlčením přejde, že VKml svou novou stranu ještě nezaložil a europřebojů se vůbec nezúčastnil. Občanští demokraté si za této situace, ke které ještě můžeme přičíst tragicky mizernou volební účast, jež jim nahrává, nepochybně trochu polepší, pročež se fialová ODS, jež se dnes už nijak neliší od dávno zapomenutého Občanského hnutí, znovu prohlásí za hegemona na pravici. Co na tom, že pravici už dávno opustila, co na tom, že skutečná hegemonie vypadá úplně jinak. O čemž by mohli Fialovi povyprávět třeba Kaczyňski s Orbánem.

Dalším vítězem budou Piráti. Mladý eurobolševický dorost maskující se dredy, pseudoliberálními floskulemi i svojí víceméně sympatickou jinakostí, imponující zvláště voličským začátečníkům bez paměti i jakýchkoli životních zkušeností, nepochybně v EP zasedne, ba dokonce v solidním počtu. Další jistotou je, že tam tihle maskovaní novolevičáci najdou řadu spřízněných duší, s nimiž vyrazí na zteč euroatlantické civilizace. Kupředu, levá!

Spojené podměrečné síly TOP 09, STAN, Zelených a dalších bruselských agentů se také prohlásí za vítěze, neb znovu oddálí svoji politickou smrt. Označí se za nejevropštější z evropských a dál budou coby slepé střevo našeho politického systému škodit vlastní zemi, seč jim síly budou stačit.

Vítězem bude nepochybně také Tomio Okamura a jeho SPD. Postačí mu k tomu, že prolomí vstupní percentuální hranici a získá nějaký ten mandát. Co na tom, že jeho výsledek by klidně mohl být dvojnásobný. Postačilo by k tomu, kdyby hnutí SPD zcela nerezignovalo na roli možného sjednotitele politických sil, které nestrkají hlavu do země před riziky, jež s sebou přináší migrační šílenství, islamizace Evropy a zrychlující se přeměna Evropské unie v totalitního molocha.

Zajímavé bude sledovat výsledek komunistů a socanů, tedy stran, které drží u moci Andreje Babiše, který jim ovšem se svým ANO vysává jejich tradiční elektorát. Přičemž KSČM zastává k migraci, islámu i Evropské unii spíše kritické postoje, kdežto ČSSD, dnes již zcela v područí tzv. nové levice, náleží k beznadějným eurohujerům. Zatímco KSČM se o svůj úspěšný výsledek, ve smyslu získání nějakého toho mandátu, nemusí příliš obávat, zvláště pak při nízké volební účasti, přátelé růže hrají o život.

Možná že by bylo historickou spravedlností a zároveň vůbec největším volebním vítězstvím, ovšem nikoli ČSSD, nýbrž nás občanů, kdyby dlužníci a neplatiči z Lidového domu dostali za svoji pokryteckou, bezzásadovou, úplatkářskou, dealerskou politiku, kterou provozují, od voličů stopku. Polibek smrti od Miloše Zemana ostatně dostali.


 


Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč

Celkem za měsíc: 19 771,00 Kč
Vybráno 56.48%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 125 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,65 out of 5)
Loading...
politicon.cz
52 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.