covidvir
25.2.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Čeká nás prý peklo!

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Prohlásil Babiš. Zřejmě má na mysli novou mutaci současného pekla, kterou nás on a jeho poslušní podřízení, obšťastňují po celou dobu. Samozřejmě těch, co to organizují se to, jako obvykle, týkat nebude. Jinak by tu Monika Babišová pobývala s námi a neodjela by do Dubaje si opalovat hýždě.

Dokladem, který má ospravedlnit to nové peklo jsou jako obvykle cifry a zase cifry. Stoupající čísla nových pozitivních, nářky na obsazenost nemocnic, které jedou na doraz a nemají prý již žádnou kapacitu a hlavně britská a od dneška i jihoafrická mutace viru.

15672 je ten dnešní katastrofický nárůst. Akt.nemocných  127420. V nemocnicích 6817 pacientů.

Opravdu jsou to údaje, opravňující vyhlášení nového pekla? Akt.nemocných jsme měli již 174965, ležících pacientů 8155 a uzdravených za den 18051.A žádný kolaps se nekonal.Orientačně jsou to hodnoty  cca 85% kapacity. A uzdravení, ti nikdy nebyli středem pozornosti. Spíše jako by ani nebyli. Naprosto nezajímavé číslo, jak pro Babiše a spol., tak pro kohokoliv z opozice. Přesto, že to již dotáhli sami na 1.037 430 !

A přímo stěžejním důkazem tvrzení, že kapacita nemocnic došla, je zbourání slavné polní nemocnice v Letňanech, která se stala nepotřebnou. A kdo tomu nerozumí, ať se jde bodnout! A britská mutace Covidu, jako největší strašák pro hloupé Čechy? V zemi, kde údajně virus vznikl a je ho plno, přikročila britská vláda naopak k rozvolnění!  Jsou tak hloupí, nebo je někdo blbý u nás?

Zkusme choulostivé téma a to jsou údajní mrtví na Covid. Kdejaký redaktor dává najevo radost z toho, že jsme zase nejhorší na světě, jak v počtu mrtvých na počet obyvatel, tak v počtu nových pozitivních, kteří jsou automaticky zařazeni jako těžcí marodi, bez ohledu na to, jestli mají či nemají klinické příznaky nemoci. Myslíte, že existuje v seznamu nemocí choroba, které se říká bezpříznaková a je u ní popis způsobu léčení? A že se může vyskytovat v milionových počtech, je velmi nebezpečná a přitom se dá úspěšně léčit bez asistence lékaře a stačí být chvíli doma?  K těm mrtvým se vraťme do minulého roku.

26. 5. 2020 se konala na Karlově univerzitě odborná konference s podtitulkem „ Co víme a nevíme o Covidu? Hlavním řečníkem byl hlavní statistik ÚZISu L.Dušek. V jeho řeči zazněly slova, které stojí za to se připomenout.

92% těch, jejichž smrt se uvádí ve statistice v ČR, nezemřelo primárně na COVID! Neexistují žádná data ,že zemřeli v příčinné souvislosti, nebo že primární příčinnou byl COVID!! Ano , doba od té doby pokročila, ale 10 měsíců poté,prohlašuje současný ministr zdravotnictví  při televizní besedě národu, že počet mrtvých na Covid je maximálně 30% z toho, co statistiky ÚZISu uvádějí !

Takže tu máme nejprve možnost, že těch skutečně  mrtvých  je jen 8%, a v druhém asi 30%. Nejsem fanda Blatného, ale že by byl takový hlupák, který  neví co říká a který se jako ministr přes zdraví s takovou informací nikdy nepotkal  a říká ji jen tak z legrace , tak tomu nevěřím! Také ihned od svých nadřízených dostal po zobáku a byl označen za mediálně nezkušeného. L. Dušek přispěchal  s tvrzením, že až bude čas tak bude tato statistika podrobena revizi a předpokládá, že dojde k nějaké malé korekci počtu mrtvých. Sám dobře ví, že to nebude již možné. Úmrtní listy vystaveny, mrtví jsou buď 2 metry pod zemí, nebo šustí v plechovce. A pokud jsou v tom peníze, které nemocnice obdržela na základě falešných údajů, tak by šlo o pojistný podvod!! A to žádná nemocnice nebude chtít připustit. Na úmrtních listech jsou podpisy konkrétních osob, konkretních lékařů. A ti, kteří by, tlačeni svým svědomím, chtěli něco vysvětlit, by mohli dopadnout třeba jako R. Šmucler, který již nemá svou nemocnici, nebo primář C.Musil, který byl vyhozen na dlažbu a nebo viroložka S.Peková, která čelí trestním u stíhání. Nezbývá než doufat, že platí rčení o Božích Mlýnech a o tom, že na každou svini se vaří voda! 

Z konference dne 26.5.2020 existuje doposud dohledatelný videozáznam, takže tato závažná slova o manipulaci s počtem mrtvých, se dají snadno doložit. Při uplatnění prvního tvrzení L.Duška  se z 20 000 nebožtíků stane při 8% jen 1600 a z 12000, kteří zemřeli v roce 2020  jen 960!

Matematika je jen jedna! 

Výše bonusů za covidové pacienty již na veřejnost pronikla a lecos vysvětlila. Prozatím chybí vědomost o tom, jaký obolos dostane nemocnice za covidového nebožtíka! Je to stále bedlivě střežené tajemství!

                                    

                     

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč

Celkem za měsíc: 15 364,00 Kč
Vybráno 43.89%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 169 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
politicon.cz
45 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)