WARVALKA
22.7.2018
Kategorie: Multikulturní soužití

Čeká nás občanská válka, tvrdí belgický politik

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FILIP VÁVRA

Přední člen politické strany Vlámský zájem a belgický pravicový veterán Filip Dewinter říká, že se Evropa blíží občanské válce. “Lynčování, násilí a vandalismus, městská guerilla je obrovská,” říká.

Ten na Twitteru reagoval na násilí, ke kterému došlo ve Francii po vítězství na MS. A přidal video, na kterém je bílý muž na ulici přepaden a zbit migranty.

“Myslím, že napětí se jen zvýší. To co vidíme, je etnická spodina společnosti, lidé, kteří nebyli dobře vychovaní a neznají nic jiné, než výtržnosti, násilí a vandalismus.

“Dosáhli jsme před-revolučních podmínek, ve kterých se lidé vydělují ze společnosti do gangů motivovaných radikálním islámem,” prohlašuje Dewinter.

Podle něj je motivace za tímto násilím vedena motivací útočit na státní autoritu a bílou kulturu.

Tato forma násilí může vést k občanské válce, pokud nad tím vláda ztratí kontrolu a bílí se vzbouří. Ta situace je blíž, než si myslíme, a může vybuchnout velice rychle a z velkých měst se stanou bojiště.”

“Už celé čtvrti jsou mimo kontrolu vlády a policie, protože je ovládly islámské kulturní struktury. Dojde k bodu, kdy toto etnické násilí bude tak rozsáhlé, že už výbuch (odvety) nic nezastaví.”

Dewinter má také na svém Twitteru připíchnuté video z Antverp, které nazývá Antverpistánem.

Autor: Filip Vávra

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč

Celkem za měsíc: 2 890,00 Kč
Vybráno 8.25%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
59 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.