gungirl
22.8.2017
Kategorie: Společnost

Čeká nás nová Mnichovská zrada aneb nástin blízké budoucnosti v zrcadle imigrační krize

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (35 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

VLADIMÍR ZLÍNSKÝ

Číslo jedna současných problémů je populační exploze v rozvojových zemích a s ní spojená imigrační krize a rozmach islámu,podporovaný islámskými despociemi a západními politiky.

Bohužel tento problém koresponduje současně s upadající silou „Západu“ a to hlavně s ideovou a myšlenkovou degradací, která není schopna postavit islámské myšlenkové a populační expanzi rovnocennou protichůdnou ucelenou ideu, za niž by byli ochotni obyvatelé západu položit své životy.

Ruku v ruce postupují multikulturní a muslimští plánovači ve svém plánu změnit co nejrychleji demografické složení Evropy. Vyústění těchto snah bude s největší pravděpodobností porobení původního obyvatelstva poměrně pokojnou cestou nebo násilně, případně kombinací obou cest. Pokojnou cestou se rozumí podrobení -přijmutí muslimských norem řízení společnosti ,včetně práva šaria, demokratickou cestou s masivním přijmutím islámu původní populací. Tyto islamizované populace potom budou šířit islám politickým nátlakem nebo invazí do okolních území, které budou islámu dočasně odolávat. Tím bude zabezpečeno , že islám získá nejmodernější vojenské technologie,které bude vyrábět původní zotročené obyvatelstvo a islámskou evropskou armádu budou tvořit hlavně imigranti vycvičení konvertity k islámu.

Nelze vyloučit ani násilnou změnu systému, kdy dojde k vyzbrojení potomků imigrantů i nově příchozích imigrantů, kteří budou prosazovat své cíle na islamizaci společnosti násilím a proti nimž nebude ústřední moc zasahovat. Lze předpokládat , že tyto ozbrojené formace budou infiltrovat i na naše území, pokud již nebude islamizováno pokojnou cestou.

Jistě se mohu mýlit , a k výše popsaným problémům nedojde a pravdu budou mít multikulturalisté a dojde k fůzi islámu a multikulti a společnost „Západu“ dostane nový impuls, podobný maurskému Španělsku v 7.-14.století. Bohužel i tento proces bude pravděpodobně velmi bolestný a změní Evropu tak , že bude spíše podobná Střednímu východu než původní Evropě.

Nesmíme zapomenout , že některé islamizované země budou vlastnit jaderné zbraně/Francie,Velká Británie/ a jistě nebudou váhat je použít.

Ve světle těchto skutečností je třeba se připravit na velmi rizikovou blízkou budoucnost. Dá se očekávat velký tlak na přijmutí migrantů. Předpokládaná doba je povolební období ,kdy můžeme vyhlížet novou Mnichovskou dohodu, výměnu přijetí imigrantů za další ekonomickou spolupráci v rámci EU. O odporu naší zvolené reprezentace se nemusíme dělat nejmenší iluze, zvláště pokud budou mít v zádech pátou multikulti kolonu.

Je jasné , že pokud budeme existovat jako státní celek bez odstrašující vojenské síly, nemůžeme v žádném případě odolat tomuto ataku. Jelikož se rapidně blíží volby bylo by vhodné, aby všechny politické strany/případně aspoň jedna/, které nepodporují islamizaci naší společnosti, rozpracovaly obrannou politiku státu dle návrhu výše uvedené analýzy.

Opět z mnoha možných řešení navrhuji, aby stát podporoval organizačně i finančně bojově-brannou výchovu mládeže i ostatní populace /včetně ženského pohlaví/, která se bude odehrávat na základě dobrovolnosti a výběrovosti. Jako cvičitelé v těchto organizacích by mohli působit vojáci z povolání a případně veteráni z misí v zahraničí. Program těchto aktivit musí být pro zájemce atraktivní, včetně ostrých střeleb s ručními palnými zbraněmi a práce jednotky jako týmu při likvidaci protivníka. Všechny tyto aktivity by měly být pod kontrolou státních orgánů a armády. Občané podstupující tento výcvik by měli být pozitivně stimulování- např. zbrojní průkaz zdarma. Tyto vycvičené skupiny lidí, by pak byly možným základem pro další rozvíjení obrany v případě akutního ohrožení našeho území. Navrhuji tuto myšlenku předložit vojenským odborníkům k posouzení.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 400,00 Kč
Vybráno 6.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
77 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.