vir4
22.10.2020
Kategorie: Společnost

Čeká nás mnohé ošklivá smrt kdesi na ulici?

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

KULHAVÝPo několika vládních přesmyčkách, slibech a jejich odvolání vyhlásil krizový ministr zdravotnictví Prymula částečné uzavření ekonomiky. Tento stav založil na kritických nárůstech nově nakažených a na zvýšeném počtu zemřelých, jejichž počet se rapidně mění a dosahuje několika desítek denně. Zároveň se na sociálních sítích prezentují různé křivky a matematické výpočty, jak to bude dále, přičemž hlavním věštcem je specialista Flégr. Ten tvrdí, že za dva týdny bude muset vláda zajistit mrazící boxy, které budou stát na ulici a v nichž budou na hromadách mrtvá těla těch, kteří se odmítají podřídit vládním nařízením. Nechceme tedy zlehčovat nastalou situaci a v této těžké době přilévat oleje do ohně. Radši bychom se zabývali prosperitou země, výběrem destinací na zimní dovolenou či zprávami o novém modelu sportovního automobilu s vynikajícím výkonným dvanáctiválcem. Bohužel aktuální stav nám to neumožňuje.

Jak říká biolog Flégr, čeká nás mnohé ošklivá smrt kdesi na ulici. Ostatně v zahraničí se píše, že u nás lidé již polehávají na chodnících a z různých koutů světa směřují přání, ať se držíme. Možná tam jsou lidem předkládány i články a fotky, na nichž je bezdomovec zmožený čůčem vydáván za Čecha v posledním tažení. V pořádku, mi zase v první fázi na jaře byli krmeni karavanami italské armády převážejícími na korbách stovky rakví s mrtvými a pohřbívanými do hromadných hrobů. Dosud nikdo neukázal místo, kde vznikaly. Dle téměř plačícího Prymuly, kterému z kapes vykukují jidášské peníze v podobě úplatků, máme plné nemocnice a je třeba stavět polní. Realitou je minimální počet vážných případů a množství bezpříznakových, které v nemocnicích nalezneme. Vypětí zdravotnického personálu tak vzniká z toho, že se musí starat o lidi, kteří by se vyléčili bez problémů doma, u starších lidí v ústavech a domovech, ve kterých do té doby žili. Samotní zdravotníci navlečení do oděvů připomínajících skafandry jsou jistě zmoženi, nicméně tento stav je tvořen uměle proto, aby čísla seděla. Vznikající polní nemocnice v pražských Letňanech je určena pro ,,nemocné“ bez příznaků či s lehkým průběhem . Opravdu si půjdete lehnout mezi zdravé lidi někam do stanu stojícím na 26 milionů někde na kraji města? Ona ta sranda bude dražší, tolik stál jen pronájem výstaviště.

Řada odběrných testovacích bodů zeje prázdnotou, většina testů musí být tedy pozitivních, aby se dodržel plán stoupající tendence. Chcete li tedy někam odjet do zahraničí a potřebujete mít potvrzení o bezinfekčnosti, jděte někam, kde si budete jisti, že testy nebudou falšovány. Ještě bezpečnější je prostě odjet a věřit, že si Vás nikdo nevšimne. Lze to, projeli jsme půlku Evropy bez povšimnutí. Jinak Vás čeká zdrcující zpráva o napadení virem, ač ten Vás dosud ignoroval. Pokud se přeci jen objednáte k testům a nedostavíte se, jste automaticky označeni za infekční, což je Vám oznámeno a stali jste se strůjci úspěchu ministra zdravotnictví, součástí výpočtů Flégra a křivek matematiků na sociálních sítích. Jejich zarputilost je nekonečná a fanatismus přímo ukázkový. Má li dotyčný přátele v zahraničí, kteří se snaží získat informace o stavu covidu v České republice, pak tito svým informováním vytváří obraz naší země jako apokalypsu podloženou svými prověřenými fakty. A z ciziny poté chodí kondolence a jsme označováni za stát s nejhorší situací na světě. Grafy a rovnice určující skutečný stav jsou založené na falešných vstupních údajích. A kdo je s matematikou kamarád, ten ví, že ke konečnému chybnému výsledku stačí i jen jediná špatná vstupní hodnota. Tady jich je několik.

Přestože počty zesnulých se nijak neliší od předešlých let, byť jedinci čerpající z Eurostatu se ohání trochu zvláštními údaji (za některá navýšení poděkujme inženýrům z Afriky řídícím náklaďáky, ovládajícím střelné zbraně a nože), realita je taková, že letošní smrtnost je nižší než loňská. Je tedy třeba si položit otázku, kam při všech úmrtích na covid zmizeli ti, kteří by byli dle loňského modelu mezi zesnulými na rakovinu, stáří, kardiologická onemocnění a další klasické nemoci? Bohužel jsme zaznamenali více případů, kdy lidé dlouhodobě bojující s rakovinou či jinou nemocí zemřeli a byli automaticky zařazeni mezi těmi, u nichž důvodem smrti byl koronavirus. Těchto ověřených případů je mnoho a je směšné, že hysterici z řad rouškařů věří údajům zveřejňovaným médii a ministerstvem zdravotnictví.

Covid 19 existuje. Nevíme jak dlouho, protože zmínky o něm jsou staré už desítky let. Je tedy tady a skutečně způsobuje potíže. Někomu pouze papírové, jiní mají určitý průběh, který v nejhorším a ojedinělém případu může být i dost těžký. Vir patří mezi chřipkové, takže průběh bývá chřipce podobný s určitými odchylkami týkajícími se čichu a chuti. Při dodržování hygieny a při péči o zdraví je těžký průběh spíše výjimečným. Jenže to by nebyl byznys. Takže hlavní otázkou zůstává, proč se to vše kolem něj děje. V čím zájmu je tato celosvětová situace? A tady je třeba zbystřit. Průvodním jevem uměle vytvořené epidemie je směřování k bezkontaktním platbám, trasování pohybu lidí, povinné vakcinaci, za plán B je označeno čipování obyvatelstva. Covid 19 se stal nástrojem k dosažení absolutní kontroly, k níž pomůže později i instalace 5G sítí. Takový Flégr doslova volá po dalších omezeních směřujících právě k těmto koncům svobody. Rouška tak není tím, co nám ji bere, ale je prvním krokem, po kterém budou následovat další. Vynechme spekulace o nanočásticích vpravovaných nám do těla testovacími tyčinkami či podobným složením vakcín. Ve chvíli, kdy nás načipují, bude toto vše zbytečné. Protože to, co nám dají do těla, bude natolik flexibilní zařízení, že nanočástice ani nebudou potřebovat. A třeba právě toto je ta správná odpověď, proč se vše děje. Zkuste se nad tím zamyslet.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Vítězslav Nováček 100,- Kč, Jan Bezděk 500,- Kč, Petr Hučín 50,- Kč, Marie Kouklíková 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 20 371,00 Kč
Vybráno 58.20%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 042 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,70 out of 5)
Loading...
politicon.cz
44 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.