20.8.2015
Kategorie: Humor, Společnost

Čechům to žrádlo stačí …

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

RED HOOK 20|08|2015

Tak jsem se dočetl, že většina stejných potravin je v Německu levnější, než u nás. A že jsou kvalitnější. Nevím jak koho, ale mě tohle docela sere. I když se navenek tvářím, že je mi to šumák. 

Je to další důkaz pro mou teorii, že plebs je pro ty nahoře něco jako cholera, černej kašel, nechtěnej opar na prdeli nebo tak něco. Že plebs, kterej se snaží přežít, je tu navíc. A jediný proč je trpěn je to, že bez něj by nebylo koho jebat.

Jeden model z jakéhosi nadnárodního obchodního řetězce prohlásil, že národ, kterej vaří podle Hrušky, by měl držet tlamu a že by měl bejt rád, že vůbec něco k jídlu dostane. Něco, po čem neumře hned, ale až pozdějc.

odpad

Pan oligarchoidní ministr Babiš, jehož Agrofert aspiruje na třetí Michelinskou hvězdu za chuťově vyváženou imitaci drožďové džůveče, servírované s plynovou maskou řek, že o tomto ví. Vyjádřil se takto – „tyhlety statistiky jsou hodně dynamické, takže navíc v minulých se za Kalouska rozkradlo všechno… registrační pokladny toto odstraní po všech stránkách…“

Ministr Dienstbier prohlásil, že pokud se genderově vyváží slabikář, nevidí v tom problém. Navíc on, jako ministr pro rovné příležitosti, se svým majestátem zasadí o to, aby odpadky, co se k nám svážej z okolních států, mohli žrát všichni bez rozdílu.

Pan premiér Sobotka se nevyjádřil nijak, jelikož byl po požití dia Nutelly na odstranění zubního kamene. Jeho mluvčí uvedl, že pan premiér zatím kamenem naplnil jednu a půl japanky. Svolává kvůli tomu bezpečnostní radu státu, kde chce nechat prošetřit, co ti zmrdi do té Nutelly kromě skelné vaty dávaj.

Pan prezident celé toto považuje za přehnané, protože kdybychom celý život jedli prasata jako on, nemuseli bychom se trápit, co to k nám dovážej za siláž. Jeho mluvčí pan Ovčáček k tomu dodal, že pokud si má on něco myslet, myslí si totéž. Navíc že o tomhle problému psal již před lety v Haló novinách. Článek měl název „Stalin gentleman“. Pan prezident k tomu dodal, že onen článek viděl vpravo uprostřed až dole. Viděl ho proto, že Haló noviny čte pečlivě a do dna.

Prostě nadnárodní řetězce nás vosíraj, co to jde. Jsme pro ně póvl. Tlupa debilů, co se ještě před pár lety dorozumívala posunky. A ti naši věrozvěsti, co nám ukazujou, kudy se nejlíp dostat do hajzlu, místo aby přitvrdili normy, zavedou elektronický pokladny.

Jako já je i chápu. Vždycky je jednodušší nakopat prdel tomu, kdo se nemá šanci bránit. A taky chápu, že možnost vyrábět potraviny z toho, co je zrovna nejlevnější je dobrej byznys. A že ti, co tenhle byznys dělaj, maj prachy a vliv a všechno. Ale i když to chápu, tak mě to stejně sere.

Malá drobnost – pamatuju, že kdysi byla štangle Loveckýho salámu tak vysušená, že s ní šlo zatloukat hřebíky. Dnešní Loveckej salám můžete jíst lžící. Prý je to kvůli tomu, že je zdravější. Že je v něm víc fitness sádla. Asi devadesát procent. Ufff, tohle je fakt na palici.

Abych se v tom neplácal – celý je to o tom, že výrobci a následně prodejci vám můžou prodat cokoliv, co vás zabije až pozdějc. Těm nahoře je to jedno, protože lidí je dost. Ti, co už přecpáním nemohli a zhasli, jsou průběžně nahrazováni. Systém funguje. Aby to ale nevypadalo, že se nedělá vůbec nic, voserou se hospodští. Jo. Tohle je dobrej Absurdistán.

Tačvúd s Gerkonem se mě ráno ptali, co teda budeme jíst, když v obchodech je to samý svinstvo. Jsem jim řek, že chvíli pojedem na práně a až kytky vyrostou, udrží nás při životě THC. Moc se jim to nezdálo, ale slíbili mi, že to vydrží.

Dnes bude chcát. Celej den. Bez přestání. Dnes bude prostě nádherně.

To je vše.

ZDROJ: Fcb Zelený Škraloup

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2018: *****

Rudolf Roedling 1000,- Kč, Jan Klíma 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ladislav Adamec 500,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Jakub Malinovský 111,11 Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 5 911,11 Kč
Vybráno 16.88%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
10 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.