19.4.2015
Kategorie: Politika

Causa Nečasová (Nagyová): Pochopí někdy ODS co je špatně?

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ 20|04|2015

Chudák Petr Nečas! Prokurátorský puč mstitele Ivo Ištvána svrhnul jeho vládu a připravil modré straně cestu do propadliště volebních preferencí. Právě v době kdy partaj chytala druhý dech po vítězném tažení proti kmotrům. To je spiknutí!

Chudák Jana Nagyová, dnes Nečasová! Prokurátorská inkvizice na počestnou, bezbrannou ženu vyslala  noční komando a uvrhla ji do věznice. Pod pofiderní záminkou jakéhosi sledování sokyně v lásce, kterým prý měla úkolovat panáčkující generály. To je nechutné!

Chudáci bývalí poslanci Petr Tluchoř, Marek Šnajdr a Ivan Fuksa! Prokurátorská Cosa Nostra ve spojení s politickou opozicí a Milošem Zemanem zařídila jejich společenskou dehonestaci a vyloučení z pracovního procesu na budování zářných zítřků, když je za běžný parlamentní politický deal, v němž normálně, dle zažitých pravidel, zobchodovali svůj poslanecký mandát, potrestala obviněním z trestného činu korupce zmocněným ještě pobytem ve vyšetřovací vazbě.  To je státní převrat jihoamerického typu z minulého století jak vyšitý!

A výsledek celé monstrakce, která velkolepě začala pobíháním desítek maskovaných policejních ozbrojenců po úřadech, bankách a vlivných bytech, zabavovaním stovek miliónů v hotovosti či kilogramů zlata, pokračovala bombastickou tiskovou konferencí, na které bylo nastíněno následné zatýkání velkých politických figur a kmotrů blízkých Strakové akademii i pražskému magistrátu, osekávání chapadel mafiánské korupční chobotnice a čištění Augiášova chléva české politické scény všeobecně, až nakonec vyšuměla v obvinění z daňového úniku za pár „darovaných“ luxusnějších cetek?  ODS potácející se na hraně volitelnosti, zničená kariéra novomanželů Nečasových a 1,9 milónu odškodného pro trojici rebelantů. Tolik modré tamtamy.

Jinými slovy, někteří členové ODS si stále opravdu myslí, že jejich partaj je v totální zadeli jen proto, že jakýsi státní zástupce Ištván proti veliké vládní straně spletl nitky mocného spiknutí a zrežíroval představení policejních komand i vyšetřovatelů, by pomohl temným silám Mordoru odstavit  Nečasovu „pravicovou“ vládu Rychlých šípů, jenž svými odvážnými reformními kroky vedla společnost k budoucí svobodě a prosperitě, což se nelíbilo bolševickým pohrobkům v objetí s estébáckými soudruhy.

necasova

Tak to tedy, vážení přátelé, ani náhodou! Smrt ODS začala dávno před mediální fraškou pana státního zástupce, kterému sice kde kdo nasazuje kašpárkovské rolničky či masku prokurátorského bandity, ale i on se bohužel musí pohybovat v „právním“ prostředí nastaveném též díky vaší práci, a které nejlépe vystihuje Kalouskovo jedenácté přikázání „Neprokážeš!“  Se zapáchající břečkou, ve které se modrá partaj nyní pohybuje toho má společného velice málo. Exkrementy jste na sebe naházeli sami a Ištván pouze na část z nich upozornil a malinko vám je rozmatlal pod nosem.

Jaká prý nespravedlnost se vykonala na počestné pravicové straně! Ta Jana, vždyť ona snad půjde bručet za pár kabelek, a ten Petr … kdo z vás někdy nekouká bokem? A ti tři kluci … jak je veřejně … v poutech, do kriminálu, fuj! Prokurátorská republika, policejní stát! Hanba! Jak můžeme prosazovat na politické scéně trvale udržitelné hodnoty svobody, volného trhu a malého státu, když nám kdejaká státní zastupitelství házejí klacky pod nohy?!

Je mi v podstatě líto, že musím k tomu veřejnému brekotu některých modrých ptáků napsat následující, neboť i já jsem byl svého času voličem ODS a viděl jsem v ní určitou naději polistopadového vývoje.

Hovno, soudruzi! Příběh mocí omámené bývalé kantýnské a spol. je jen logickým vyústěním vaší partajní výchovy. Dávno se zapomnělo na nějaké ideje, na práci pro voliče, na cestu k prosperitě společnosti. Stejně jako za bolševika si mnoho členů ODS začalo plést modrou, politicky krytou knížečku s glejtem na rozum, prachy, moc a děvky. Už se jen nemlaskalo, ale hlasitě chrochtalo u státem placených koryt. „Pravicově“. Místo deklarovaných zásad a programů jste se jen handrkovali, kterou erární trafiku kdo dostane, kterým tunelem kdo pojede. Přestali jste vnímat okolí i dobře míněné rady a v bláhové naději, že to nikdo nepozná, jste začali stavět Potěmkinovu zeď obrany stejně mizernou jako je vaše neúcta k tradičním pravicovým hodnotám, jimž jste se svojí politickou praxí naprosto vysmáli.

Ano. Něco jiného predikovat ve volebních programech a po rozdělení funkcí dělat opak, slibovat zásadní boj a pak jít cestou nejmenšího odporu, by teplá místa nevychládala, personální politiku podřídit vlivovému klientelismu, krmit společnost báchorkami o potřebě vícesocialismu, který se vám jinak sice velmi ekluje, ale když je potřeba umístit někam kámoše či podojit erární penězovod, tak se holt nedá nic dělat … Tak působila vaše politika posledních let na nás tady dole. To můžete zkoušet na stádní voliče echt socanů nebo komunistů. Inteligentní člověk by vás za to nakopal do zadnice a taky to většinově udělal.

Jen proto se potácíte v politickém suterénu. Ištván za to nemůže, nesvádějte vaše problémy na něj. Nehledejte nikde státní převraty a puče. V normálním světě by Nagyová-Nečasová seděla dávno. Tři „rebelové“ taky. Nic na tom němění, že s nimi mnoho a mnoho jiných, „neprokázaných“, napříč celým politickým spektrem.  Obhajovat „politický obchod“, tedy zjevnou korupci při prodeji premiérova času či dražbu poslaneckého mandátu nejvyšší nabídce tím, že jde přeci o běžnou praxi a stejně jim nic nedokázali je … odporné, pro většinu lidí co znám, z hlediska deklarace pravicové politiky, nepochopitelné.

Bohužel. Nikde ani dnes nevidím alespoň náznak pokory, náznak omluvy bývalým voličům. Nikde neslyším doznání, že jste neunesli jak chutná moc, jak jste umožnili stádu zdivočelých zlodějských kšeftařů s mocí vydrancovat struktury erární i stranické, jak jste pohřbili možná poslední náznak naděje.  Zřejmě definitivně, do očekávaného “velkého krachu”, jste předali naši zem do rukou nové komunistické garnitury s estébáckými výložkami a chtěli byste nyní po lidech, kteří vám dříve možná věřili, aby vám pomohli vrátit čas. Navíc se ještě divíte, že vám nevěří ani „Dobrý den“ a netancují třeba s Markem Bendou mazurku nad nešťastným divnopříběhem Ivo Ištvána. Nepochopili jste vůbec nic …

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Pavel Klika 222,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Silvia Ambrogini 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vladimír Votřel 1000,- Kč, Anonym 0,01 BTC, Pavel Burget 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Ludmila Kárská 250,- Kč, Zdenka Brancuská 500,- Kč, Karel Zangl 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Karel Teplý 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, MUDr. Iva Neimcová 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Hana Hoffmannová 666,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Petr Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč

Celkem za měsíc: 16 271,00 Kč
Vybráno 46.65%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 132 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,21 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.