babisano
11.7.2018
Kategorie: Humor

Čau lidi, ako Vám dupú králíci?

Sdílejte článek:

DAVID VLK

Aké Čapí hnízdo? Čo to táratě? Aký Olaf??? Veď to jméno jsem nařídil vyškrtnout z kalendáře. Nepřemýšlejte a vertě: ANO bude líp …

 

Čau lidi, máme trošku problémy, ale to sa stává, keď chcete řídit Českú republiku ako firmu. Není to lehké, když jsme neustále obětí spiknutí Bakalových novinářů a Kalousek nám něustále podkopáva nohy. Je to největší zloděj a tunelář akého znám.

Není vůbec důležité ako Vám dupou králíci a už vůbec jaké mají v králikárně mikroklima a podestýlku. Dúležité je, že nikdo z našej vlády nekradně, nelže, nepodvádí a všichni musí vstávat o půl páté ráno.

Všechny silnice jsou skvěle opravené a D1 má mezi řidiči přezdívku “Poetická kratochvíle.”

Třeba nedávno se stalo, že pražáci nabrali u starej mamy v Kyjově čerstvé vajca a než doskákali do Prahy běhalo jim po Mercedesu hejno malých kužátek. Pekné nie?

Máme nejlepšího ministra dopravy od roku 1989!

Ve vládě mám samé osvědčené odborníky, minimálně okresního formátu. Nieni som přece kokot, tych opravdu dobrých mám v Agrofertu.

Ekonomika skvele šlape, to sme zařídili my dva s Milošem. To, že sme při růstu 4% hospodařili v prvním pololetí se schodkem šest miliard je pomluva, není to pravda, může za to Kalousek a ta částka taky nesouhlasí.

S komunisty nevládnu, já se o nich len opírám. Dobre si rozumíme s Filipom, šak sme boli kolegovia.

Angela mě má ráda a Trump zase obdivuje Miloša a tak nemusíme vóbec mít ministra zahraničí. Ministerstvo sa zruší! Víte kolik ušetříme???

Hlavně že tady niesú uprchlíci a imigranti, všetko ostatné je OK.

V krátkej budúcnosti připravujeme investice do školství. Bude se jednat o akci “Uzeniny do škol.” a taky budeme zvyšovat podíl biosložky v palivech na 45 procent. Ekológia je velmi důležitá.

Při výběru daní, jsme sa rozhodli vrátit mezi vymáhací nástroje používané státem, fyzické tresty. Španělskou botu, ocelovou panu a klece na dlužníky dodá hutní a slévárenská divize Agrofertu.

Živnostníky mám rád, ale sú to svině . Budeme ich čipovat, aby nekradli a něobchádzali EET.

Zdaníme s Filipom církevné restituce, aby si flanďáci nevyskakovali. Filip navrhuje sazbu 89%.

Důchody se budou nejvíc zvyšovat důchodcům nad sto pět let, pokud volí ANO.

Všetkym státním zaměstnancům přidáme, ale až někdy příště. Volte nás a dúfajte!

Jo a eště som sa teraz rozhodol, že budu řídit sám ministerstvo spravedlnosti. Aspoň bude všetkým (aj mně) zaručen spravedlivý proces!! A zasa ušetríme, to je fajn!

Musíme si tu našu demokraciu chrániť!!!

Hlavně pred Kalúskom.

Váš Andy.

Autor: David Vlk
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Eva Edler 300,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Lenka Poncarová 300,- Kč, Martin Dindoš 500,- Kč, PharmDr. Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 000,00 Kč
Vybráno 31.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 160 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 4,62 out of 5)
Loading...