castelvolturno
8.3.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Castel Volturno – italské město, které se přeměnilo v Afriku (video)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Obcí či městských částí, které už přestávají vypadat jako evropská, je v multikulturně obohacovaných zemích Evropy samozřejmě víc. Toto italské město se ovšem nyní poněkud připomnělo tím, že se zde v posledních dnech vzbouřili muslimští vetřelci, kteří obývají zdejší ubytovnu pro žadatele o azyl.

 

Nejde rozhodně o první vzpouru v tomto městě, které se postupně stalo výspou nigerijské mafie a dealerů drog.

Na videu se můžete podívat, jak černoši před pár lety městečko okupovali, když zatarasili tamní silnici a zablokovali dopravu:
pár let starý incident se nyní opakoval

Castel Volturno je město duchů, které padlo do rukou nigerijských gangů, které zde kontrolují prostituci a obchod s drogami. Před několika dny v této oblasti Afričan znásilnil postarší italskou vdovu v jejím domě.

Říká se, že když pašerák nevyloučí drogu, kterou před cestou do Evropy požil, je ubodán k smrti (aby se zabránilo střelbě), pak se stejný nůž použije k vyjmutí drogových balíčků ze střev. Bezprostředně poté je tělo rozdrceno a jsou jimi nakrmena zvířata, čímž je dotyčný pašerák zcela eliminován. Nikdo se po něm zpravidla neshání…

Je to nigerijská mafie, kterou si Evropané sami dovezli na lodích. Na lodích, které si dokonce Evropané sami financují…

V Castel Volturno má nigerijská mafie svou evropskou základnu ve vilách, které neapolská buržoazie postavila v době, kdy se tato oblast využívala jako rekreační zóna v Kampánii. Dnes jsou domy opuštěné, protože se město stalo jednou velkou noční můrou…

Šéfové nigerijské mafie mají pravidelně prodlužované povolení k pobytu a regulérní nájemní smlouvu, každý posílá své děti do italských škol a chodí do supermarketu, kde nakupují i Italové: jediným pravidlem, které je třeba dodržovat, je „nedívat se jim do očí“.

V obci žije také 15 000 ilegálů. Je to celá armáda. Spolu s tisíci zde dlouhodobě žijících černochů a dalšími tisíci nových žadatelů o azyl, kteří v posledních letech připlouvají na lodí neziskovek, jich je ještě mnohem víc, nikdo ovšem neví kolik. Drogový dealer zde může žít nelegálně dlouhé roky, aniž by byl kdekoli registrován, nepotřebuje ani žádné dávky.

Castel Volturno, jak řekl dobrovolník z Gino Strada, nám jasně ukazuje, jak bude vypadat budoucí Evropa. Vypadá jako Nigérie s oblastmi, do kterých Italové nemohou vstoupit, neboť je příliš nebezpečná.

Pokud se invaze nezastaví, bude podobných lokalit, jako Castel Volturno, přibývat. Vetřelci postupně vytlačí původní obyvatelstvo. A tak je to všude v Evropě, ostatně, nedávno jsem zde psala o podobném místě ve Francii, pařížském předměstí Trappes. To se zcela přeměnilo spíš do podoby Afghánistánu či Iráku a to včetně stylu života a tamních pravidel.

Pokud dovoz Afričanů a Arabů neskončí, stane se postupně Evropa Afrikou. Kvalitu života určují lidé, kteří obývají místo, ne zeměpisná šířka, ve které se toto místo nachází!!

Italské Castel Volturno či francouzské Trappes nám ukazují, čím se jednou celá Evropa může stát. Je čas zastavit invazi. Jenže tu nikdo zastavit nechce, naopak, hledají se další a další cesty, jak ji posílit. Za nezájmu Evropanů pokračuje stěhování Afriky do Evropy. Afričané už vytlačují původní Evropany z některých obcí, časem je vytlačí z jejich zemí… A nakonec? Převezmou si celý kontinent.

Jak dlouho ještě nechají Evropané své vlády, EU, OSN a neziskovky tuto genocidní politiku provádět?Až do vlastního vyhubení??

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2021: *****

Daniela Frumarová 500,- Kč, Milan Kvasnička 500,- Kč, Petr Šerák 2500,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Anonym 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč

Celkem za měsíc: 9 050,- Kč
Vybráno 25.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 445 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (42 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
37 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)