spring-4108380_1280
2.5.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Cashbackový portál, který pomáhá

Loading...
Sdílejte článek:

Oblíbili jste si cashbackové portály? Nedivíme se vám. Tím, že vám část zaplacené částky vrátí, ušetříte, byť se ročně v průměru jedná o několik stovek ročně. Co ale cashbackový portál, který zároveň umožňuje podpořit správnou věc?

Podstata klasického cashbacku je na pohled velmi lákavá. Při nakupování na internetu, které si nachází stále více příznivců, máte možnost i nějaký ten peníz vydělat.

Co to je cashback?

Cashback v doslovném překladu znamená peníze zpět a to je také to, co od této „služby“ můžete očekávat. Po nákupu se vám nějaké to procento zkrátka vrátí a zdaleka se nemusí jednat o nezanedbatelné částky.

Pozor na vysokoprocentní cashback!

Na některých portálech se setkáte i s lákavou nabídkou více než třecetiprocentního návratu zaplacené částky. Uvědomte si ale, že v zájmu žádného obchodníka není prodělat, takže pro něho je i takováto „opožděná sleva“ výhodná. Mnohdy se tak jedná o zboží kazové, nebo z výprodejů, kterého se obchodníci chtě nechtě musejí zbavit.

Pomozte lidem v nouzi

Co takhle ale formou cashbacku přispět na dobrou věc? Rádi bychom vás v této souvislosti upozornili na cashback portál podporit.cz, jehož prostřednictvím právě prostřednictvím cashbacku můžete pomoci mnoha lidem v nouzi. Věřte, že to vás zahřeje u srdce mnohem víc než vrácená padesátikoruna na účtě.

Jak to funguje?

Jednoduše. Na stránkách podporit.cz rozklikněte záložku obchody, ve které se vám objeví přehled obchodů, které se do projektu zapojily. Je jich opravdu hodně a najdete v nich i renomované e-shopy, jakou jsou Aliexpress či Kasa.

Dobrý skutek vykonán

Vyberte si svůj oblíbený a postupujte stejně jako při běžném nákupu. Poté, co zaplatíte, je dobrý skutek vykonán. Peníze se pak nevrátí přímo vám, ale půjdou na konto nějakého konkrétního projektu. Momentálně portál pomáhá Aničce s mozkovou obrnou, s jejímž příběhem se také máte možnost seznámit na stránkách portálu. Nebo z videa, které je ZDE ke zhlédnutí. I malá částka, kterou ovšem přispěje vysoký počet lidí, může někomu změnit život. Tak té změně napomozte.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2019: *****

Jiří Kubát 100,- Kč, Miroslav Hloušek 111,11 Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Eva Pilařová 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, ing. Jiří Nevrkla 300,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 668,11 Kč
Vybráno 24.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 175 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.