spring-4108380_1280
2.5.2019
Kategorie: Kultura a tipy

Cashbackový portál, který pomáhá

Sdílejte článek:

Oblíbili jste si cashbackové portály? Nedivíme se vám. Tím, že vám část zaplacené částky vrátí, ušetříte, byť se ročně v průměru jedná o několik stovek ročně. Co ale cashbackový portál, který zároveň umožňuje podpořit správnou věc?

Podstata klasického cashbacku je na pohled velmi lákavá. Při nakupování na internetu, které si nachází stále více příznivců, máte možnost i nějaký ten peníz vydělat.

Co to je cashback?

Cashback v doslovném překladu znamená peníze zpět a to je také to, co od této „služby“ můžete očekávat. Po nákupu se vám nějaké to procento zkrátka vrátí a zdaleka se nemusí jednat o nezanedbatelné částky.

Pozor na vysokoprocentní cashback!

Na některých portálech se setkáte i s lákavou nabídkou více než třecetiprocentního návratu zaplacené částky. Uvědomte si ale, že v zájmu žádného obchodníka není prodělat, takže pro něho je i takováto „opožděná sleva“ výhodná. Mnohdy se tak jedná o zboží kazové, nebo z výprodejů, kterého se obchodníci chtě nechtě musejí zbavit.

Pomozte lidem v nouzi

Co takhle ale formou cashbacku přispět na dobrou věc? Rádi bychom vás v této souvislosti upozornili na cashback portál podporit.cz, jehož prostřednictvím právě prostřednictvím cashbacku můžete pomoci mnoha lidem v nouzi. Věřte, že to vás zahřeje u srdce mnohem víc než vrácená padesátikoruna na účtě.

Jak to funguje?

Jednoduše. Na stránkách podporit.cz rozklikněte záložku obchody, ve které se vám objeví přehled obchodů, které se do projektu zapojily. Je jich opravdu hodně a najdete v nich i renomované e-shopy, jakou jsou Aliexpress či Kasa.

Dobrý skutek vykonán

Vyberte si svůj oblíbený a postupujte stejně jako při běžném nákupu. Poté, co zaplatíte, je dobrý skutek vykonán. Peníze se pak nevrátí přímo vám, ale půjdou na konto nějakého konkrétního projektu. Momentálně portál pomáhá Aničce s mozkovou obrnou, s jejímž příběhem se také máte možnost seznámit na stránkách portálu. Nebo z videa, které je ZDE ke zhlédnutí. I malá částka, kterou ovšem přispěje vysoký počet lidí, může někomu změnit život. Tak té změně napomozte.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč

Celkem za měsíc: 9 378,00 Kč
Vybráno 26.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 191 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (3 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.