manager817
26.1.2018
Kategorie: Kultura a tipy

Čas na změnu!

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Významným milníkem v životě každého rodiče je okamžik, kdy odchází dítě z domova. Potomci se často nemohou dočkat vlastní oázy klidu a pohody. Těší se na soukromí, volnost a velké životní změny. Zkrátka, konečně se postaví na vlastní nohy. Co se týče rodičů, s nimi je to poněkud horší.

Změna je život

Právě osamocené rodiče totiž ve většině případů pohltí „syndrom prázdného hnízda“, najednou netuší, co s volným časem, kam směřovat dosavadní intenzivní péči a mnohdy tak musí přehodnotit současný způsob života. Často dochází, v nyní nezvykle prázdné domácnosti, k hádkám a napjaté atmosféře. Každý se se vzniklou situací potřebuje vypořádat jinak, to je jasné, neutápějte se ve smutku však příliš dlouho. Uvědomte si, že pro vás dva je to nový začátek, tak chyťte příležitost za pačesy a zkuste něco nového, bláznivého… Je čas na změnu – třeba bydlení!

Příroda nebo ruch velkoměsta

Po odchodu potomků z domova se současné bydlení stává často nevyhovujícím útočištěm. Je příliš velké i náročné na úklid. A tak zkuste popřemýšlet nad změnou. Chtěli jste se vždy odstěhovat na venkov, do přírody nebo do samotného centra města? Nač to stále odsouvat, právě teď je ten správný čas. Zařizování nového bydlení navíc příjemně zaměstná vaši i partnerovu mysl a nebudete tak nuceni intenzivně myslet na smutek způsobeným odchodem vašich dospělých dětí.

Kde hledat?

Máte-li jasnou představu o svém vysněném příbytku, obraťte se na své přátele i blízké, zeptejte se ve svém okolí, pohledejte v tištěných inzertních plátcích a zjistěte, jaká je situace na internetu – dnes totiž existuje nespočet webových portálů a stránek na sociálních sítích věnující se právě trhu s realitami. Nabídka nemovitostí k prodeji je opravdu široká, vybírat můžete od malých či větších chat a chalup v odlehlých končinách, přes luxusní byty v centru kulturního dění až po menší rodinné domky na okraji měst.

Nechte si poradit

Změna bydlení je však velmi náročná a zdlouhavá. Pokud si chcete celý proces zjednodušit, využijte pomoc odborníků, tedy realitní kanceláře. Budete muset sice vynaložit o něco více finančních prostředků, na druhou stranu však získáte silného a v oboru znalého partnera, který ochotně pomůže nejen se sháněním nového bydlení, ale také s prodejem domu stávajícího. Zajistí komunikaci s uchazeči či úřady a další potřebné formality týkající se změny bydlení.

Začíná nová etapa života, tak se neutápějte ve smutku a pusťte se do změny!

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc srpen 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Věra Vladyková 290,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Martin Pavlíček 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Eco Bau 500,- Kč, MUDr. Štefan Ridzoň 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Nikola Bornová 250,- Kč, Tomáš Foldyna 1003,08 Kč (40 eur), Jan Bezděk 2000,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Mirko Hampl 200,- Kč

Celkem za měsíc: 8 076,08 Kč
Vybráno 23.07%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.