800px-Zuzana_caputova
23.3.2019
Kategorie: Politika

Čaputová: Celebrita, která musí vysvětlovat nejasnosti ohledně své koncipientské praxe

Loading...
Sdílejte článek:

MARTIN AMBROS

Favoritka druhého kola prezidentských voleb na Slovensku Zuzana Čaputová musí vysvětlovat nejasnosti ohledně své koncipientské praxe. Podle portálu topky.sk neoznámila advokátní komoře, že během této praxe provozovala živnost a také ji vykonávala v místě vzdáleném téměř 200 kilometrů od jejího bydliště. 

Když už se někdo nechá z podprůměrnosti vytáhnout na veřejnost, měl by si aspoň zajistit, že má média pod kontrolou. Přesněji, pod kontrolou mají mít média ti, kteří investovali nemalé finanční prostředky do vytvoření kandidáta z naprosto nevhodného materiálu. Takhle je to až směšné. To že si vymýšlí u vzdělání nic moc neznamená, to dnes dělá hodně lidí. Dnešní elitáři mají většinou tak leda bakaláře z gender studií a na práci pro úřad vlády a v neziskovce to v pohodě stačí.
Čaputová je spíš jen obrazem současné doby, kdy obrovská moc médií dokáže z nuly udělat celebritu a je jedno jestli jde o nějakého rapera s IQ 80, herce ze slavného rodu nebo aktivistka, co jako hlavní potenciál má zkušenost s projekty financovanými Sorosem a lokální střet s místním podnikatelem. Pak už jen stačí aby byl zabit aktivistický novinář a ukázalo se bez soudu prstem na podnikatele s mafiánskými praktikami. A celou akci dokonat propojením role oběti s aktivistkou bojující s oním zlým podnikatelem.

Sice cílem jistě bylo udržet i v dalším období v křesle Kisku, však taky udělal vše co šlo pro to aby z vlády odstranil všechny možné ohrožení. Jenže ho doběhla minulost pozemkového podvodníka a bylo nutno velmi rychle najít náhradu. Paradoxně nevadilo, že ožebračil tisíce lidí, vaz mu zlomilo až to, že okradl docela obyčejného Slováka o pozemky na hezkém místě. Mohl mu těch pár metrů pozemků vrátit, jenže jako správný elitář zaštítěný prezidentským křeslem a týmem právníků, nedokázal odolat.

Čas na nalezení nového vhodného kandidáta byl krátký, ještě kratší než seznam osobností s tím ideologicky správným názorem. Čaputová je z nouze ctnost, schopná zaujímat veřejnou pozici jen pokud bude mít na své straně média. Jenže co pak? A co když některá média nebudou poslouchat? Všem není možné dat nálepku fake média nebo proruská média a podobně. Ono už to moc nezabírá. Podobně jako snaha o cenzuru a přepisování minulosti. Dokud budou naživu lidé s historickou pamětí, vždy se najde někdo, kdo si vzpomene, jak chování elitářů přesně kopíruje totalitní praktiky funkcionářů totalitní vlády.

Je zábavné sledovat veletoče elitářů, co tak rádi kádrují všechny prohřešky politiků jiných názorů, ale jsou při tom ochotni okecat téměř jakýkoliv průser svých oblíbenců nebo dočasných spojenců. Falešné vzdělání Maláčové vadí, falešné vzdělání Čaputové je jistě v pořádku. Babiš vadí, Kalousek nevadí, stbák Štětina nevadí, stbák Babiš vadí, senilní Schwarzenberg nevadí, stárnoucí nemocný Zeman vadí…….

Vždycky se objeví někdo prakticky neznámý, komu média vytvoří svatozář a zmanipulované stádo se nechá zase a znovu napálit.

Přitom by stačilo pouze měřit všem grázlům stejným metrem, nechat vyprofilovat nové osobnosti a nesnažit se pořád o to hledat nějaké cizí národy a celebrity, kterým je potřeba se uvrtat v konečníku.

Je zajímavé prožívat těch posledních třicet let a vidět katastrofální úbytek skutečných osobností na úkor rychle vytvořených konzumních celebrit, co po splnění své role jsou zapomenuti. Nepomohou ani nové sochy a přejmenované letiště. Rychle vykvašené mediálně vytvořené celebrity jsou většinou zapomenuty ještě za svého života a udržet je v paměti stojí hodně úsilí těch, kteří se z falešného odkazu živí. Osobnostmi se obvykle stanou ti, co vlastní pílí nebo vlastním těžkým rozhodnutím provedli něco velkého. Nikoliv ti, které stačilo za balík peněz vytáhnout z průměrnosti.

Moudrý muž a zároveň skutečná osobnost pan Ivan Medek kdysi řekl, že některé lidi nazýváme celebritami, abychom si je nespletli s osobnostmi.

Autor: Martin Ambros

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Jakub Malinovský 36,- Kč, Eduard Ezer 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Roman Dejmal 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Richard Urinovský 200,- Kč, Vít Fortelka 2020,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Miroslava Bardoková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Milan Černý 1000,- Kč, Phar. Lubomír Vylíčil 7000,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, MUDr. Martin Volný 500,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Tibor Csillaghy 500,- Kč

Celkem za měsíc: 21 359,60 Kč
Vybráno 61.02%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 653 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (16 votes, average: 4,81 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
61 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.