1-800x650
12.9.2017
Kategorie: Kultura a tipy

Čalouněné postele jsou stále oblíbenější. Jaké jsou jejich přednosti a nedostatky?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (4 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

Přemýšlíte o nákupu nového lůžka do vaší ložnice? Pak vězte, že jednou z možností je nákup čalouněné postele. Jedná se o stále oblíbenější varianty. A není se čemu divit, mají totiž hned několik předností, díky nimž se jejich pořízení vyplatí více nežli jiné typy lůžek.

Design a materiály

calounena-manzelska-postel-bila-160x200-lara-800x650Klasická čalouněná manželská postel vás rozhodně uspokojí z hlediska designu. Působí totiž velmi příjemně na pohled, ale nabízí i maximální pohodlí během odpočinku. Stačí, aby měla dostatečně kvalitní potah. Může jít nejen o látku, v poslední době je kupříkladu velmi oblíbeným čalouněním kůže, případně ekokůže.

Skvělé řešení do moderních domácností

Zásadním rozdílem oproti běžným typům lůžek je to, že čalouněná postel je potažená po celém svém obvodu. Čalounění přitom bývá pevně spojeno s matrací. Díky tomu působí postel celistvě a uspořádaně, proto se hodí do moderních interiérů. Drobnou nevýhodou může být fakt, že musíte počítat s náročnější údržbou. Stačí si ale pořídit kvalitní čistící přípravky na kůži či látku a problém se rázem nebude jevit tak velký.

Vyrábějí se v mnoha variantách

8-800x650Čalounění se používá nejen na manželské postele. Bez problémů se dnes dá zakoupit třeba i dětská postel s úložným prostorem, která nabízí možnost úschovy nejrůznějších předmětů, díky čemuž se v dětském pokoji nehromadí. Pokojík pak působí svěže a uklizeně.

Nejčastěji se dají pořídit čalouněné postele 180×200. Jedná se o rozměry klasické jednolůžkové postele. K mání jsou ale i manželské varianty či již zmíněné dětské postele. Nabídka je bohatá i co do barevných variant. V tomto směru ale doporučuji zvolit spíše decentní, méně křiklavé barvy. Lůžko by nemělo být příliš extravagantní. Mějte na paměti, že jde především o vaše pohodlí a potřebu odpočinku.

Kvalitní a cenově dostupné čalouněné postele pořídíte v eshopu dona-shop.cz.

(PR)

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červenec 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Michal Fleiser 500,- Kč

Celkem za měsíc: 2 900,00 Kč
Vybráno 8.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.