n-LGBT-628x314
10.5.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Být homosexuál je IN

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Po Pindíkovi a Pipince jsme svědky další zhovadilosti. Šestileté děti mají napsat homosexuální milostný dopis. Kde že se to děje?

Poslanci po třech letech odkladů a hodinách vášnivých diskusí dali ve čtvrtek šanci manželství gayů a leseb. Já to vidím jen jako snahu být naprosto srovnatelní s heterosexuálnímu páry. Že by závist a snaha se naprosto vyrovnat? Ne, oni chtějí víc. Mají pocit, že jsou snad něco víc jen proto, že je život poznamenal tím, že jsou jiní. Jenže pořád jsou to jen lidé a já nevím, proč by se měli chtít vyrovnat heterosexuálům, když jsou tak hrdí na svoji homosexualitu. Pokud se mají rádi a mohou být spolu, protože už je to naprosto normální, tak co chtějí víc? Mít lásku a život s partnerem nestačí? Musí prudit a štvát většinu? Musí, protože se pořád cítí jako podřadní a v tom je ten problém.

Kvůli homosexuálům nám lámou i děti

Po Pindíkovi a Pipince jsme svědky další zhovadilosti. Šestileté děti mají napsat homosexuální milostný dopis. Kde že se to děje? V základní škole Bewsey Lodge Primary. Angličané už opravdu nejsou normální. Ubohý žáček se musí vžít do homosexuálního prince který se zamiloval do svého sluhy a napsat za něj milostný dopis, jehož vyvrcholením je žádost o ruku a následuje gay sňatek. Docela by mne zajímalo, co ze sebe děcka vypotila. Vlastně už od mala je jim vnucována představa, že být homo, je nejen normální, ale něco víc. Za chvíli se děti budou stydět za to, že se jim líbí opačné pohlaví a budou z nich homo z přesvědčení, že tak je to v pořádku. Děti se přestanou rodit, ale víc se jich prodá na trzích s dětmi. Bílí vymřou po přeslici, protože jejich děti budou naprosto vygumované.

BBC nám normálním vysvětluje, že tahle škola učí děti o LGBT vztazích už od raného věku a tím nebudou mít v dospělosti negativní vztahy s touto komunitou. Tahle „zajímavá“ škola už obdržela hodně cen za svůj boj proti šikanování homofobii, bifobii a transfobii. Ona tomu říkání šikana, já pozitivní diskriminace a to je zase jedna cesta do pekla. Vše, co se vyzdvihuje nahoru na úkor většiny se časem zalíbí a a tahle menšiny roste, bobtná a utlačuje nehorázně většinu, protože se ta bojí otevřít pusu a protestovat, protože by je někdo mohla označit, že homofobní, rasistické hajzlíky.

Před školou pak protestují muslimové, protože jestli někoho někoho hodně nenávidí tak jsou to homosexuálové, které u nich doma prostě shazují ze střech. Pak je docela jasné, proč znásilňují nevinné zvířata. I když u nich na ovce lezou asi všichni muži, protože jsou to od přírody hovada. Jak chtějí spojit tyhle diametrálně rozdílné světy? Nijak, ono to opravdu nejde. Způsob je jen jeden a to vyhlazení bílé rasy, které si s potěšením řeže větev na které zatím ještě sedí.

V této době se děje tolik rozporů, že to normální člověk nepobere. Z jedné strany se sem valí hordy muslimové nenávidějící vše bílé s jejich zvyky, názory a postoji k životu a západ je horlivě bere do svých zemí, platí se je  a leze jim do zadku. Z druhé strany podkuřuje LBGT komunitě, propaguje jejich sňatky a leze jim do zadku zrovna tak jako muslimům.

Lidé, opravdu nevidíte, že běloch už je menšině a určen na odstřel? Hledejte pomoc tam, kde je život ještě v normálu a nechtějte napodobit západní svět, jejich amorální hodnoty a vyznávat to, co vám není přirozené. Máme ještě pořád co bránit a chránit.

Jen malá poznámka, jak se vám líbí bílé panenky na kůlech v rukou černých lidí. Mě se z toho dělá zle.

Vzteklý homosexuální pár

Otázka, zda je manželství pouze pro muže a ženu, vzbudila silné emoce v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS. Moderátor a publicista Aleš Cibulka uvedl, že rodina jsou ti nejbližší, které člověk miluje. Předsedkyně Aliance pro rodinu Jana Jochová naopak kontrovala, že rodina i manželství jsou založeny na vztahu muže a ženy. Pokud je dítě adoptované párem stejného pohlaví, ztrácí podle ní práva poznat své biologické rodiče.

Cibulka se docela rozzlobil, protože on a jeho manžel se po 20 letech cítí jako manželé. Podporu má v partnerovi panu Jagelkovi, který opravdu naštvaně zvedal hlas a napadl všechny kteří nejsou nadšeni, že slovo manželé je najednou nějaké divné slovo s hořkou pachutí. Celá atmosféra byla velmi nepřátelská a já vlastně nevím co ještě homosexuálové chtějí. Není jedno jestli se říká manželé nebo partneři? Já v tom nevidím rozdíl. Mohou mít registrované partnerství tak jsou prostě partneři.  V době kdy nám všem hoří koudel u zadku se bavíme kravinama. Všichni by se měli starat o přežití a nemlátit se slovama po hlavě.

Zeptala jsem se na to Boha, protože v tom mám binec

Šéf společnosti Apple Tim Cook oficiálně oznámil, že je homosexuál, a prohlásil, že je na to hrdý. Vyjádřil přesvědčení, že by jeho oznámení mohlo pomoct dalším gayům. Cook je na svou homosexualitu hrdý, protože být homosexuálem je jedním z největších darů, které mu Bůh dal.

Když jsem si přečetla tento článek, tak jsem nevěřila vlastním očím. Ten chlap si snad dělá srandu ze všech heterosexuálů a hlavně z Boha, jestli tedy nějaký je. Jestli zase nespí na sto let, pak přijde a spláchne to naráz a vyrobí si další Noeho a bude mít zase tu svoji lidskou hračku.

Zahřmělo mi za zády až jsem spadla ze židle a pořádně si narazila kostrč.

„Že tě huba nebolí Mili. To víš, že nespí. Hraje se svatým Petrem u nebeské brány Prší a poslal mě ať ti to vytmavím sám,“ hrozil mi anděl.

Koukla jsem se na něžného andílka se zlatými vlásky a bělostnými křídly a už jsem se dusila smíchem.

„Jak ty chceš na mne hřímat, ty můj rozkošný cherubínku,“ smála jsem se až mi tekly slzy proudem.

„S tebou to nemá cenu. Já jsem nebeskému Otci říkal, že ze mne budeš mít srandu,“ odvětil anděl, čapl mne za ruku a byli jsme fuč.

Jakmile jsem se rozkoukala seděla jsem na nějakém tvrdém obláčku kousek od svatého Petra a nebeského Otce. Jen se na mne letmo koukli, povzdechli si a mocně zabafali ze svých dýmek.

„Já jsem ti to říkal Bože, že přiletí s ní sem za tebou, že si s tou dračicí neporadí. Všechno víš a znáš, ale pořád zkoušíš u této ženské, že se třeba pleteš a ona už nepřiletí a nebude otravovat,“ šeptal svatý Petr nebeskému Otci do ucha.

„Co je šeptem, to je s čertem,“ odvětila jsem, ale stejně jsem slyšela všechno.

„Já se prostě musím zeptat, jak to je, protože tohle mi fakt nedá pokoj a ani spát a jíst nemůžu jak pořád přemýšlím, proč to tak je a proč přibývá homosexuálů. Oni se množí jako (chtěla jsem říct myši, ale zavřela jsem rychle pusu, protože jednou jsem to řekla o cikánech a vyhodili mne z jedněch novin za rasizmus). Oni nám to chodí vykládat do televize, do novin, na internet, mlátí nám o hlavu, že je to vlastně normální. Otče, kam vlezu tam je gay nebo lesba. Tohle jsi fakt chtěl? Tohle je ta tvoje vůle? Vždyť vymřeme,“ vyložila jsem poslední trumf.

„No a?“ odvětil svatý Otec.

„Co no a. Tak proč jsi vyrobil k Adamovi Evu a ne nějakého Pepana? Ženské jsi nemusel dělat vůbec a nemusely jsme v bolestech rodit, jak jsi nás k tomu laskavě odsoudil. To bych potom docela chápala. Navíc jsi řekl RADUJTE SE A MNOŽTE SE a to tedy homosexuálové fakt nemůžou. Teda, můžou se radovat, ale už vidím jak se množí dva chlapi a jeden z nich bude těhotný. Ani nemá kudy rodit,“ s vítězným úsměvem jsem si myslela jak jsem zabodovala.

„Mili, Mili,“ láskyplně se na mne usmál nebeský Otec na mne. Dostali jste do vínku všechno, abyste byli to nejlepší na planetě, ale něco jsem zkazil. Od počátku světa se řežete hlava nehlava. Důvod se vždycky najde, ale pokaždé v tom smrdí peníze a to jsem předal padlému anděli Luciperovi. Ani já jsem netušil že přijde doba, kde se ženská nepozná od chlapa. Kdy ženská začne dělat chlapskou práci a chlap se začne malovat a vytrhávat si chloupky všude.

„Vaše statistika, že homosexuálů jsou jen 4% je docela správná. Jen musíte započíst ty, co nejsou homosexuálové od přírody, ale lidé, kterým vyhovuje sex bez rizika. Množit se nechtějí, ale o to víc se radují. Pochodují městy, mají z vás srandu a ještě se ohánějí mnou, tak to je fakt síla. A v bedně jsou za hrdiny. Vy jim to žerete a za chvíli si řeknete, že je lepší zalhat a dělat že jste 4% taky a budete v prima davu. Vymřete hodně rychle, protože bez potomků není nový život. Sami jste se rozhodli a mě je to putna, tak plav domů Mili a nikomu neříkej, že jsi pořád ještě normální,“ zasmál se a šupem mne poslal domů.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Marek Janicko 250,- Kč, Petr Keklak 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiří Sajbrt 1000,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Jiří Sika 200,48 Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Mojmír Prokop 1000,- Kč, Anonym 100,- Kč, Jiří Peterka 1000,- Kč, František Sous 200,- Kč, Renata Doležalová 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Otakar Ježek 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Jiří Novák 150,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč

Celkem za měsíc: 15 622,48 Kč
Vybráno 44.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 449 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)