PRIDEGAY
2.4.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Být hetero je divné, být homo prý normální

Loading...
Sdílejte článek:

MARTIN BRAUN

… a nacházet zalíbení v dětech už nevzbuzuje odpor. Tedy, naštěstí zrovna tohle ještě není pravidlem, ale kdoví co nám přinese budoucnost. Vždyť každý den přináší cosi, čemu normální člověk nemůže snadno uvěřit.

Jako tuhle, četl jsem rozhovor s jakousi murdrlantkou ze Švédska, které je v poslední době vzorem pro všechny možné i nemožné pitomosti a ta ženská tvrdila, že každý člověk by měl prožít homosexuální vztah. A kdo jej ještě neprožil, je prý divný a neví o skutečné lásce a s ní spojenými prožitky nic.

Jsem generace, kdy už stále častěji vzpomínám na doby dětství a dospívání. Bohužel, spojené s dobou budování socialismu a komunismu, ale člověk to v tom věku tak nevnímal. Spíše jsme se s příchozí pubertou věnovali tomu pro život podstatnému. Tedy fotbalu, hokeji a lovu. Tedy, abych byl přesný… lovu holek, samozřejmě. Zvířatům jsme dávali přednost uloveným a upraveným na talíři. Ovšem holky – tady samozřejmě hovořím za nás, tu ošklivější část populace, tedy jinochy, chlapce, poté muže- tedy holky to byl náramně žádaný sortiment.

A vše tehdy bylo tak nějak jasné. Tělocvik nás zajímal pouze do chvíle, než nějakého vola napadlo hodiny tělesné výchovy rozdělit na dívčí a chlapecké. Pro většinu z nás pak tento předmět ztratil svůj půvab.

Jo krásné mládí. Vše bylo jasné i když jsme se o úspěších či neúspěších moc nešířili. Ona doba tomu moc nepřála a teprve mnohem později se v časopisu Mladý svět objevily jakési sexuální poradny, velmi decentní. Ani zdaleka nepodobné tomu co bylo například v Bravu. Přesto jsme byli šťastní s tím co máme ale hlavně nám nikdo nebušil do naších už tak občanskou a brannou výchovou, následně pak ruským jazykem zblblých palic, co je normální a co ne. I když pochopitelně o odlišnostech jsme věděli. Nikdo ale neměl potřebu je ventilovat na veřejnosti. Proč také?

Proto mi dnešní doba začíná velice hodně připomínat časy biblické Sodomy a Gomory. A vůbec to nemyslím jako nějakou náboženskou propagandu ale jako upozornění na to, že jako lidé prostě začínáme blbnout. A to tak že hodně.

Ten příklad který jsem uvedl v prvním odstavci je pochopitelně extrém a ta ježibaba co to řekla pravděpodobně předtím požila nějaké houbičky či co. Ovšem podobných extrémů dnes vidíme v každodennosti více než je zdrávo. Některé země zavádějí jednotný typ WC protože dámy prý pisoáry ponižují. Tak co tam lezou na tu mužskou část? Nebo ne? A ti co lobbují za větší práva homosexuálů už nevědí jaký silnější nesmysl by pro svou argumentaci vymysleli. A zajímavé je, že velká část těchto aktivistů ani není homosexuální a že ti kterých se to týká, o nějaké monstrozní zviditelňování zájem nemají.

A aby to bylo vyvážené, tak druhá strana se předhání v žvanění jak je homosexualita nepřirozená a jak je vše hnus a proti Bohu a proti všemu možnému. No prostě blbneme. A tak tu pak máme kampaně typu MEE TOO. To velice vadí když ženě sáhnete na zadek, či jí políbíte a dotyčná je ochotná, má li sloní paměť i po 40 letech líčit, jak jí to zničilo život. Zneužívání dětí, tahání je do postele to ovšem pozor…tam je třeba našlapovat opatrně. A chce li oběť peníze, je to hyena a ne oběť.

A tak bych se rád vrátil do dob, kdy se každodenně neřešilo kdo je homosexuál, kdy na nás nekoukaly z časopisů vousaté zpěvačky, kdy chlap byl chlap a ženská se nestyděla za to že je ženská a nehrozilo vám vězení, když jí řeknete že je hezká.

Protože já byl tehdy spokojenější, protože jestli je někdo takový nebo makový je mi úplně jedno.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2020: *****

František Šmíd 600,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Alena Fuszteiová 300,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Přemysl Hrůza 1000,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Kamil Potoček 300,- Kč, Ivanka Podzimková 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Iva Floríková 300,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, ing. Josef Musil 200,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Vlastimil Kornas 66,60 Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč


Celkem za měsíc: 11 014,60 Kč
Vybráno 31.47%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 282 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.