PRIDEGAY
2.4.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Být hetero je divné, být homo prý normální

Sdílejte článek:

MARTIN BRAUN

… a nacházet zalíbení v dětech už nevzbuzuje odpor. Tedy, naštěstí zrovna tohle ještě není pravidlem, ale kdoví co nám přinese budoucnost. Vždyť každý den přináší cosi, čemu normální člověk nemůže snadno uvěřit.

Jako tuhle, četl jsem rozhovor s jakousi murdrlantkou ze Švédska, které je v poslední době vzorem pro všechny možné i nemožné pitomosti a ta ženská tvrdila, že každý člověk by měl prožít homosexuální vztah. A kdo jej ještě neprožil, je prý divný a neví o skutečné lásce a s ní spojenými prožitky nic.

Jsem generace, kdy už stále častěji vzpomínám na doby dětství a dospívání. Bohužel, spojené s dobou budování socialismu a komunismu, ale člověk to v tom věku tak nevnímal. Spíše jsme se s příchozí pubertou věnovali tomu pro život podstatnému. Tedy fotbalu, hokeji a lovu. Tedy, abych byl přesný… lovu holek, samozřejmě. Zvířatům jsme dávali přednost uloveným a upraveným na talíři. Ovšem holky – tady samozřejmě hovořím za nás, tu ošklivější část populace, tedy jinochy, chlapce, poté muže- tedy holky to byl náramně žádaný sortiment.

A vše tehdy bylo tak nějak jasné. Tělocvik nás zajímal pouze do chvíle, než nějakého vola napadlo hodiny tělesné výchovy rozdělit na dívčí a chlapecké. Pro většinu z nás pak tento předmět ztratil svůj půvab.

Jo krásné mládí. Vše bylo jasné i když jsme se o úspěších či neúspěších moc nešířili. Ona doba tomu moc nepřála a teprve mnohem později se v časopisu Mladý svět objevily jakési sexuální poradny, velmi decentní. Ani zdaleka nepodobné tomu co bylo například v Bravu. Přesto jsme byli šťastní s tím co máme ale hlavně nám nikdo nebušil do naších už tak občanskou a brannou výchovou, následně pak ruským jazykem zblblých palic, co je normální a co ne. I když pochopitelně o odlišnostech jsme věděli. Nikdo ale neměl potřebu je ventilovat na veřejnosti. Proč také?

Proto mi dnešní doba začíná velice hodně připomínat časy biblické Sodomy a Gomory. A vůbec to nemyslím jako nějakou náboženskou propagandu ale jako upozornění na to, že jako lidé prostě začínáme blbnout. A to tak že hodně.

Ten příklad který jsem uvedl v prvním odstavci je pochopitelně extrém a ta ježibaba co to řekla pravděpodobně předtím požila nějaké houbičky či co. Ovšem podobných extrémů dnes vidíme v každodennosti více než je zdrávo. Některé země zavádějí jednotný typ WC protože dámy prý pisoáry ponižují. Tak co tam lezou na tu mužskou část? Nebo ne? A ti co lobbují za větší práva homosexuálů už nevědí jaký silnější nesmysl by pro svou argumentaci vymysleli. A zajímavé je, že velká část těchto aktivistů ani není homosexuální a že ti kterých se to týká, o nějaké monstrozní zviditelňování zájem nemají.

A aby to bylo vyvážené, tak druhá strana se předhání v žvanění jak je homosexualita nepřirozená a jak je vše hnus a proti Bohu a proti všemu možnému. No prostě blbneme. A tak tu pak máme kampaně typu MEE TOO. To velice vadí když ženě sáhnete na zadek, či jí políbíte a dotyčná je ochotná, má li sloní paměť i po 40 letech líčit, jak jí to zničilo život. Zneužívání dětí, tahání je do postele to ovšem pozor…tam je třeba našlapovat opatrně. A chce li oběť peníze, je to hyena a ne oběť.

A tak bych se rád vrátil do dob, kdy se každodenně neřešilo kdo je homosexuál, kdy na nás nekoukaly z časopisů vousaté zpěvačky, kdy chlap byl chlap a ženská se nestyděla za to že je ženská a nehrozilo vám vězení, když jí řeknete že je hezká.

Protože já byl tehdy spokojenější, protože jestli je někdo takový nebo makový je mi úplně jedno.

 

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Anonym poštou 500,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 333,00 Kč
Vybráno 38.04%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 383 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,79 out of 5)
Loading...
politicon.cz
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.