BRITVOLBY
8.6.2017
Kategorie: Politika

Být či nebýt silnou a svobodnou zemí? To je oč v britských volbách běží!

Loading...
Sdílejte článek:

LUKÁŠ JADRNÝ

Chtějí Britové nadále v čele vlády Theresu Mayovou? Chtějí Britové svobodu a stabilitu? Chtějí Britové bránit normální svět? Chtějí být Britové znovu silnou zemí, která vítězí a inspiruje? YES or NO? Let ́s vote!

„Chce li se někdo stát politikem, musí umět předpovídat, co se bude dít zítra, příští týden, příští měsíc nebo příští rok. A potom schopnost vysvětlit, proč k tomu nedošlo.“ Winston Churchill.

V britských parlamentních volbách zítra s velkou slávou a velkým náskokem zvítězí Konzervativní strana premiérky Theresy Mayové. Pokud se tak nestane, bude to kvůli tomu, že Britové přišli o rozum. Churchillovsky zjednodušené, s nadsázkou napsané, leč v mnohém jistě nezpochybnitelné. Kdo by chtěl za premiéra člověka, který je ztělesněním toho nejhoršího, co nabízejí zhoubné levicové ideologie současnoti? Ekologický fanatismus, lidskoprávní pobláznění, žvásty o rovnosti (samozřejmě prostřednictvím nerovnosti) – odpor ke všemu přirozenému, socialistické hospodářství – odpor k soukromému vlastnictví, vysávání úspěšných a dotování neúspěšných, nedůvěra ve vlastní spoluobčany, radost z islámu a imigrantů, poklonkování bruselským komunistům, nenávist k Izraeli, obdiv k teroristům atd. atd. To je Jeremy Corbyn. Cosi, co vede opoziční Labour Party ve Spojeném království do voleb. Cosi, co by chtělo vystřídat Theresu Mayovou v sídle ministerského předsedy na čísle 10 v Downing Street.

Současná britská premiérka a vůdkyně Konzervativní strany Theresa Mayová není žádným ideálem, není žádnou druhou Margaret Thatcherovou. Tělo má nemotorné, ale politickou šachovnici ovládá výborně. Nemá umělé krásné zuby, ale má jazyk ostrý jako břitva, který nebere ohledy na politickou korektnost a hloupost oponentů. Byla spíše dosazena do čela strany, nežli zvolena spolustraníky, ale dokázala svou stranu po letech sjednotit a uspokojit všechna křídla a frakce. Nezískala zatím mandát od domácích voličů, ale velmi rychle získala respekt a silnou pozici na mezinárodní scéně. Byla součástí kampaně za setrvání v Evropské unii, nyní je symbolem brexitu a prokázala mimořádnou úctu k politické kultuře a k vůli lidu.

Theresa Mayová slibuje nejlepší „Brexit Deal“, globální, silnou Británii, silné a stabilní vůdcovství. Varuje před „koalicí chaosu“ Corbynových labouristů, skotských separatistů a elitářských liberálních demokratů. Spojené království provedlo v minulém roce historický krok k tomu, aby bylo znovu silnou a svobodnou zemí. V minulosti učinilo pro lidskou svobodu a vítězství nad jejími nepřáteli více, než kterákoliv jiná země světa. První, kdo se s odvahou (a za bučení elit a mainstreamu) postavil nacistům v době, kdy Evropa kapitulovala a byla postupně požírána hákovým křížem, byl Winston Churchill, přicházející do premiérského úřadu bez mandátu voličů a bez mandátu spolustraníků (což je obojí totožné s nástupem Theresy Mayové).

Churchillovi je připisován výrok „Fašisté budoucnosti budou sami sebe nazývat antifašisty.“ Správně předvídal, co čeká Británii a Evropu poté, co zvítězí nad hnědou i rudou totalitou. Že přijdou totality nové (nebo alespoň pokusy o ně), s jinými hesly a jinými barvami, ale jejich cílem bude stále to samé – zlikvidovat svobodu, zlikvidovat národy, zlikvidovat lidskou přirozenost. O tom jsou politické války současnosti a jsou mimořádně důležité, ne méně než boj s nacismem a komunismem. A významnou bitvou těchto válek za normální svět a svobodu jsou i nadcházející britské volby.

lukas-jadrny19139542_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2020: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Petr Koubský 500,- Kč, Jiří Nováček 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Nezn. dárce 222,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Pavel Janeček 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, ing. Jiří Lechner 800,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Josef Malý 250,- Kč, MUDr. Jiří Roh 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Mario Valent 484,78 Kč (20 eur), Karel Kubela 50,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Pavel Jurášek 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Zuzana Karlová 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Richard Kovaříček 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč


Celkem za měsíc: 16 237,78 Kč
Vybráno 46.39%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 34 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
loading...
Loading...

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.