BRITVOLBY
8.6.2017
Kategorie: Politika

Být či nebýt silnou a svobodnou zemí? To je oč v britských volbách běží!

Sdílejte článek:

LUKÁŠ JADRNÝ

Chtějí Britové nadále v čele vlády Theresu Mayovou? Chtějí Britové svobodu a stabilitu? Chtějí Britové bránit normální svět? Chtějí být Britové znovu silnou zemí, která vítězí a inspiruje? YES or NO? Let ́s vote!

„Chce li se někdo stát politikem, musí umět předpovídat, co se bude dít zítra, příští týden, příští měsíc nebo příští rok. A potom schopnost vysvětlit, proč k tomu nedošlo.“ Winston Churchill.

V britských parlamentních volbách zítra s velkou slávou a velkým náskokem zvítězí Konzervativní strana premiérky Theresy Mayové. Pokud se tak nestane, bude to kvůli tomu, že Britové přišli o rozum. Churchillovsky zjednodušené, s nadsázkou napsané, leč v mnohém jistě nezpochybnitelné. Kdo by chtěl za premiéra člověka, který je ztělesněním toho nejhoršího, co nabízejí zhoubné levicové ideologie současnoti? Ekologický fanatismus, lidskoprávní pobláznění, žvásty o rovnosti (samozřejmě prostřednictvím nerovnosti) – odpor ke všemu přirozenému, socialistické hospodářství – odpor k soukromému vlastnictví, vysávání úspěšných a dotování neúspěšných, nedůvěra ve vlastní spoluobčany, radost z islámu a imigrantů, poklonkování bruselským komunistům, nenávist k Izraeli, obdiv k teroristům atd. atd. To je Jeremy Corbyn. Cosi, co vede opoziční Labour Party ve Spojeném království do voleb. Cosi, co by chtělo vystřídat Theresu Mayovou v sídle ministerského předsedy na čísle 10 v Downing Street.

Současná britská premiérka a vůdkyně Konzervativní strany Theresa Mayová není žádným ideálem, není žádnou druhou Margaret Thatcherovou. Tělo má nemotorné, ale politickou šachovnici ovládá výborně. Nemá umělé krásné zuby, ale má jazyk ostrý jako břitva, který nebere ohledy na politickou korektnost a hloupost oponentů. Byla spíše dosazena do čela strany, nežli zvolena spolustraníky, ale dokázala svou stranu po letech sjednotit a uspokojit všechna křídla a frakce. Nezískala zatím mandát od domácích voličů, ale velmi rychle získala respekt a silnou pozici na mezinárodní scéně. Byla součástí kampaně za setrvání v Evropské unii, nyní je symbolem brexitu a prokázala mimořádnou úctu k politické kultuře a k vůli lidu.

Theresa Mayová slibuje nejlepší „Brexit Deal“, globální, silnou Británii, silné a stabilní vůdcovství. Varuje před „koalicí chaosu“ Corbynových labouristů, skotských separatistů a elitářských liberálních demokratů. Spojené království provedlo v minulém roce historický krok k tomu, aby bylo znovu silnou a svobodnou zemí. V minulosti učinilo pro lidskou svobodu a vítězství nad jejími nepřáteli více, než kterákoliv jiná země světa. První, kdo se s odvahou (a za bučení elit a mainstreamu) postavil nacistům v době, kdy Evropa kapitulovala a byla postupně požírána hákovým křížem, byl Winston Churchill, přicházející do premiérského úřadu bez mandátu voličů a bez mandátu spolustraníků (což je obojí totožné s nástupem Theresy Mayové).

Churchillovi je připisován výrok „Fašisté budoucnosti budou sami sebe nazývat antifašisty.“ Správně předvídal, co čeká Británii a Evropu poté, co zvítězí nad hnědou i rudou totalitou. Že přijdou totality nové (nebo alespoň pokusy o ně), s jinými hesly a jinými barvami, ale jejich cílem bude stále to samé – zlikvidovat svobodu, zlikvidovat národy, zlikvidovat lidskou přirozenost. O tom jsou politické války současnosti a jsou mimořádně důležité, ne méně než boj s nacismem a komunismem. A významnou bitvou těchto válek za normální svět a svobodu jsou i nadcházející britské volby.

lukas-jadrny19139542_0
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2019: *****

Dagmar Karlíková 500,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Pavel Kosmata 100,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Vladislav Vydra 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Anonymní dárce 1984,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Ladislav Adamec 100,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, ing. Jan Kocura 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Dagmar Lavičková 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Švestka 500,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Milan Tahovský 500,- Kč, Rudolf Bláha 200,- Kč, Pavel Šána 100,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Marin Vacek 500,- Kč, Luděk Kurka 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 350,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč

Celkem za měsíc: 11 545,00 Kč
Vybráno 32.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 13 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.