jourovaEU
1.10.2020
Kategorie: Politika

Bylo lépe když Jourová seděla v base

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Premiér Babiš by si měl alespoň zachovat tvář a vyzvat Jourovou k odstoupení. Pomohl jí nahoru, měl by ji strčit dolů aby přestala konečně škodil.

Jestli velká část národa nemá někoho méně v lásce jak Kalouska, tak je to určitě tahle Jourová. Naposledy velmi urazila maďarského premiéra Viktora Orbána. Slova o nemocné demokracii v podání Orbána jsou urážlivá a Jourová musela čekat ostrý protest.

Tahle osoba je eurokomisařkou, ale za koho kope? Za ČR to určitě není. Demokracie v jejích chápání politiky znamená naprostou poslušnost Evropské unii potažmo Německu. Chápu, že se jí nelíbí premiér co ještě ví kde je doma a že je mu přednější Maďarsko než EU. Premiér, co nepolyká poslušně urážky, ale umí si dupnout a říct co on chce pro svůj národ. Okamžitě dostal nálepku diktátora a nedemokrata.

Jourová tu není od toho aby kohokoliv urážela, ale bojovala za lepší život všech Evropanů a ne jen ten vyvolených jak se stává v tomto globálním světě pravidlem. Vadí jí, že Orbán jde proti proudu vyvolených a  nechce brát jejich pochybné hodnoty za své. Jejich hodnoty totiž nejsou hodnoty států V4. Chápe to Maďarsko, Polsko  jsem zvědavá kdy to docvakne i Česko-Slovensku. Maďarský premiér v zájmu svých občanů musí, a také to dělá, odmítá diktát EU v jakékoliv podobě.

EU má být taková, jakou jsme ji chtěli mít. Volnost obchodu a cestování, to by cíl. Nakonec si přivlastnila vše a chce nás vlastnit politicky. Chce nám vnutit naprosto jiné hodnoty morální, politické i duševní. Bere nám vše a nedává nám vůbec nic. Možná, že už všichni chápou proč Angličané hlasovali pro odchod z EU. Nás může zachránit jen referendem a zmizet hodně rychle, než nám zničí naprosto všechno.

Jourová pracuje pro EU a tvrdou diktaturu jejich občanů. Prodala nás za královský plat a já pořád nechápu, proč by EU poslanci měli brát půl miliónu měsíčně. Tuhle práci mají vykonávat vlastenci, morálně čistí lidí a procovat pro blaho všech. Opak je pravdou. Historii se opakuje. Zase nám chce vládnout Německo a ostatní  mu mají dělat otroky. Roztahují se všude a staví si pomalu armádu z fanatických muslimských přistěhovalců. Pak se zařve Alláhu sláva a zbytek je jasný jako facka.

Putin, Lukašenko, Orbán. To jsou ti, co je EU potřebuje zničit. Prý jsou to diktátoři. Možná vzali víc moci do rukou jak je běžné, ale všichni vidíme jak to dopadá když se nám pokouší vládnout parlament a senát. Ve jménu demokracie? Já žádnou nevidím. Moc bych si přála mít v čela státu někoho kdo nebude mít strach vzít svůj vlastní stát a jeho obyvatele do vlastních rukou a starat se o to, aby prosperoval a nebyla z něj Europopelnice plná otroků.

Premiér Babiš by si měl alespoň zachovat tvář a vyzvat Jourovou k odstoupení. Pomohl jí nahoru, měl by ji strčit dolů aby přestala konečně škodit.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 13 205,00 Kč
Vybráno 37.72%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 690 times, 2 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...
politicon.cz
69 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.