jourovaEU
1.10.2020
Kategorie: Politika

Bylo lépe když Jourová seděla v base

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Premiér Babiš by si měl alespoň zachovat tvář a vyzvat Jourovou k odstoupení. Pomohl jí nahoru, měl by ji strčit dolů aby přestala konečně škodil.

Jestli velká část národa nemá někoho méně v lásce jak Kalouska, tak je to určitě tahle Jourová. Naposledy velmi urazila maďarského premiéra Viktora Orbána. Slova o nemocné demokracii v podání Orbána jsou urážlivá a Jourová musela čekat ostrý protest.

Tahle osoba je eurokomisařkou, ale za koho kope? Za ČR to určitě není. Demokracie v jejích chápání politiky znamená naprostou poslušnost Evropské unii potažmo Německu. Chápu, že se jí nelíbí premiér co ještě ví kde je doma a že je mu přednější Maďarsko než EU. Premiér, co nepolyká poslušně urážky, ale umí si dupnout a říct co on chce pro svůj národ. Okamžitě dostal nálepku diktátora a nedemokrata.

Jourová tu není od toho aby kohokoliv urážela, ale bojovala za lepší život všech Evropanů a ne jen ten vyvolených jak se stává v tomto globálním světě pravidlem. Vadí jí, že Orbán jde proti proudu vyvolených a  nechce brát jejich pochybné hodnoty za své. Jejich hodnoty totiž nejsou hodnoty států V4. Chápe to Maďarsko, Polsko  jsem zvědavá kdy to docvakne i Česko-Slovensku. Maďarský premiér v zájmu svých občanů musí, a také to dělá, odmítá diktát EU v jakékoliv podobě.

EU má být taková, jakou jsme ji chtěli mít. Volnost obchodu a cestování, to by cíl. Nakonec si přivlastnila vše a chce nás vlastnit politicky. Chce nám vnutit naprosto jiné hodnoty morální, politické i duševní. Bere nám vše a nedává nám vůbec nic. Možná, že už všichni chápou proč Angličané hlasovali pro odchod z EU. Nás může zachránit jen referendem a zmizet hodně rychle, než nám zničí naprosto všechno.

Jourová pracuje pro EU a tvrdou diktaturu jejich občanů. Prodala nás za královský plat a já pořád nechápu, proč by EU poslanci měli brát půl miliónu měsíčně. Tuhle práci mají vykonávat vlastenci, morálně čistí lidí a procovat pro blaho všech. Opak je pravdou. Historii se opakuje. Zase nám chce vládnout Německo a ostatní  mu mají dělat otroky. Roztahují se všude a staví si pomalu armádu z fanatických muslimských přistěhovalců. Pak se zařve Alláhu sláva a zbytek je jasný jako facka.

Putin, Lukašenko, Orbán. To jsou ti, co je EU potřebuje zničit. Prý jsou to diktátoři. Možná vzali víc moci do rukou jak je běžné, ale všichni vidíme jak to dopadá když se nám pokouší vládnout parlament a senát. Ve jménu demokracie? Já žádnou nevidím. Moc bych si přála mít v čela státu někoho kdo nebude mít strach vzít svůj vlastní stát a jeho obyvatele do vlastních rukou a starat se o to, aby prosperoval a nebyla z něj Europopelnice plná otroků.

Premiér Babiš by si měl alespoň zachovat tvář a vyzvat Jourovou k odstoupení. Pomohl jí nahoru, měl by ji strčit dolů aby přestala konečně škodit.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč

Celkem za měsíc: 11 633,00 Kč
Vybráno 33.23%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 896 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,68 out of 5)
Loading...
70 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)