744fe4f2888ab8758c785480706e2dd3--black-child-black-man
9.7.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Byla segregace nebo apartheid opravdu zlo?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Ale bylo, řekne našinec. A co na to bývali segregovaní? Ti to obnovují. Na některých amerických universitách jsou zóny nebo i dny jen pro nebílé, přistěhovalci, zvláště z Afriky a Východu v EU žijí v uzavřených komunitách.

Ne z donucení ale ze své vlastní vůle. Hodně černých samozvaných lídrů volá po nové segregaci, aby tam či onam nebyli běloši vpuštěni.

ISLAMIZACEGBA zvolená vůdkyně studentského svazu na Salford University v Manchesteru, UK, volá po utlačování bělochů. V Evropě. Pochází ze Somálska, a je to jedna už z mnohých vlaštovek zvěstující muslimské jaro v Evropě. To říká bez uzardění a s plným vědomím že jí to projde. A nechce jen to.

Požaduje aby více lidí četlo Korán, čímž by se islamizace zrychlila a konečně by muslimové převzali vládu. Tak doslova – islamic takeover. Počínání britské vlády považuje za rasistické, poučuje o tom že muži a ženy by se spolu neměli kamarádit, ale ví že se Britům zalíbí. Proč?

Dělá hezké fotočky kde se radostně usmívá. A je v obrazu kde hlásá levicovou oficiálně uznávanou mantru. MÁME TOHO VÍCE SPOLEČNÉHO. Proti tomu se nemůže nic namítnout, to by už bylo trestné.

Podotýkám že se nejedná o bezvýznamnou uklízečku, ale o vyšší třídu, která bude v čele společnosti. A ví jak na to. Spolupracuje s levičáky, a bude s nimi bojovat proti rasismu, xenofobii, homofobii, a vůbec se ohání tou správnou mantrou.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč

Celkem za měsíc: 5 519,00 Kč
Vybráno 15.76%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

PRAVÝ PROSTOR BYL OPĚT ZABLOKOVÁN NA FACEBOOKU. VELMI TÍMTO PROSÍME O SDÍLENÍ NAŠICH ČLÁNKŮ, NEBOŤ SAMI TO NYNÍ NEMŮŽEME UDĚLAT. DĚKUJEME
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
49 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.