zemanpalec
22.9.2019
Kategorie: Politika

Byl by býval mohl

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Já nevím, možná je chyba ve mně. Jsem z vesnice, bojím se jezdit do Brna i Prahy, furt se hrabu v hlíně, v posledních týdnech stojím víc u míchačky jak u manželky, v práci teď nevím kam dřív skočit, tak jsem možná jen přepracovaný. Ale řekněte mi někdo… to už Zeman toho Babiše omilostnil?

Pokud vím, tak řekl na Barandově, že jako prezident má ústavní právo abolice a pokud to bude nutné, tak toto právo použije. Nic jiného se nestalo. Prezident upozornil veřejnost a Soukupa, že má právo do případu zasáhnout.

A dneska prakticky neslyším o ničem jiném. Každý komentátor i jiný blbec už se k tomu vyjádřil. Jak nám Zeman ohýbá ústavu, jaké chucpe to všechno je, jak zasahuje státnímu zastupitelství do života, jak se konečně odkopal… Můj oblíbený poslanec – imbecil Polčák doufá, že souboj mezi Zemany rozhodne příroda… zkrátka Zeman řekne jednu delší větu a dneska tím dává práci stovkám lidí. Už jen čekám na bleskový průzkum, který odhalí, jak je veřejnost s prezidentem nespokojená.

Přitom Zeman tohle dělá často. Nechá se někde slyšet, že by býval mohl něco udělat. Jen se nechá slyšet. Pak začnou všichni nadskakovat, komentovat, odhalovat naši hradní kreaturu a když se dostatečně vyskáčou a udělají ze sebe blbce, prezident neudělá nic. Prostě tomu nechá volný průběh.

Na to také dojíždí ta slavná ústavní senátorská žaloba. Viní Zeman z toho, že řekl, že by mohl udělat něco protiústavního nebo na hraně ústavy. Ale ve skutečnosti neudělal nic, protože cíle už bylo dosaženo vypuštěním onoho balónku s překvapením.

Osobně si myslím, že tohle dopadne stejně. Prezidentská milost je to poslední, čím Zeman drží Babiše v šachu. Kdyby to použil, Babiš si už dál může dělat co chce, protože jednou udělená milost se nedá vrátit. Zeman se této výhody stoprocentně nezbaví.

Koneckonců i kdyby stíhání pokračovalo dál, nejdřív bude soud, ten se potáhne leta letoucí a koneckonců premiér má dost právníků a peněz, aby klidně k tomu soudu chodit mohl. Proč by se měl Zeman zbavit své výhody?

Vsadím se, že Zemanovi vůbec nebude vadit, když ten druhý Zeman znovu vyšetřování rozjede. Dokonce bych měl pocit, že je to pro prezidenta ta lepší varianta. Kdyby nám Babiše komplet očistili, mohl by mu moc narůst hřebínek a nemusel by už poslouchat.

Přitom je třeba ještě oduznat Kosovo, dotáhnout nějaké čínské projekty, udělat debila z Koláře na Praze 6, dát Rosatomu zakázku na Temelín, podepsat pár memorand ohledně kanálu Dunaj, Odra, Labe, apod, apod. To se Zemanovi bez Babiše nepodaří ani vzdáleně.

A nebo Zeman ví něco víc. Je v politice dlouho, třeba u toho druhého Zemana někoho má. My to ještě nevíme, ale nejvyšší státní zástupce s tím také nic neudělá a potvrdí práci svých podřízených. Představte si, jak nám ještě týden budou všichni křičet o usurpátorovi Zemanovi a Babišovi, jak si bude muset podepsat vlastní milost a pak… šlus. Trestní stíhání definitivně zastaveno, už není nikdo, kdo by ho ještě otevíral. A lidi si jen budou pamatovat ty kecy všech pětiprocentních politiků  a to dostatečně na to, aby Babiš v příštích volbách mohl vládnout úplně sám. 

Autor: Vidlák
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2019: *****

Vladislav Vydra 100,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Eva Myslivečková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Bezděk 1000,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Marie Fulková 100,- Kč, Pavel Šána 107,- Kč, Oto Tvrz 200,- Kč, Petr Pisan 100,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Ludmila Karská 300,- Kč, Petra Rohlíčková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Jana Hašlarová 200,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Miloš Kraus 300,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Anonymní dárce 222,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Jan Šmrha 100,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Michal Škurek 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Marek Janičko 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Martina Kosková 500,- Kč, Ivana Benová 108,- Kč, Soňa Holcová 200,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 764,00 Kč
Vybráno 33.61%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.

Po blokaci Pravého prostoru můžete sledovat novou stránku PP na facebooku.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 270 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (21 votes, average: 4,62 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-eshop voxpopuliblog
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.