Beze jména
20.1.2017
Kategorie: Politika

Bůh ochraňuj Donalda Trumpa!

Sdílejte článek:

COM

„Předáváme moc nejen z rukou jednoho prezidenta do rukou druhého, od jedné strany k druhé, ale předáváme ji z Washingtonu lidu,“ zahájil svůj dnešní projev nový president USA Donald J. Trump. „Až příliš dlouho malá skupina lidí ve Washingtonu využívala výhody a lidé nesli náklady, Washingtonu se dařilo skvěle a lid z toho nic neměl. Washington prosperoval a lidé přicházeli o místa. Jejich vítězství nebyla vaše vítězství, jejich triumf nebyl váš triumf. Zatímco oni slavili, měly rodiny této země málo co slavit. To vše se ale mění. A začínáme právě taky a teď.”

Trump pak dále mimo jiné zmínil: „Složil jsem slib věrnosti všem Američanům. Po mnoho desetiletí jsme dávali peníze zahraničnímu průmyslu a ne americkému, podporovali jsme cizí země, bránili jsme hranice ostatních zemí a ne vlastní. Utráceli jsme v zahraničí miliardy dolarů, zatímco americká infrastruktura se rozpadá a stárne, obohatili jsme ostatní země a bohatství a sebedůvěra naší země se rozplynuly. Bohatství naší střední třídy bylo ukradeno z jejích domovů a rozděleno všude po světě, ale to je minulost. Dnes hledíme pouze do budoucnosti. … Sjednotíme civilizovaný svět proti radikálnímu islámskému terorismu, který vymýtíme z naší země. … Budeme se řídit dvěma jednoduchými pravidly. Amerika na prvním místě. Budeme hledat přátelství na celém světě, ale zároveň nesmíme zapomenout, že je právem každé země, aby dávala své zájmy na první místo. … Čas planých řečí skončil, nyní nastává čas na činy.“

in1

Inaugurační den se stal světovou událostí číslo jedna, bylo možno zaznamenat mnoho různých a protichůdných komentářů. Je poznat, že svět se dneškem mění.  Někteří velice silně neunesli prohru svých multikulturně socialistických vizí budoucnosti, jiní mají konečně důvod mít naději v lepší příští. Vybral jsem pro čtenáře PP tři zajímavé komenty z facebooku, které plně vyjadřují i můj názor:

  • Konečně nastal ten tolik vytoužený Den D! Amerika v čele s Donaldem Trumpem vrátí smysl našemu bytí, naší civilizaci, ale i smrti našich padlých předků, a zase jednou pomůže zastavit německé, francouzské či bruselské šílení rudých neomarxistických fašistů s anarchistickými spratky v čele! A já pevně věřím, že tentokrát to bude dočista do čista… 16105855_633531676849776_3407672131234904310_nVěřím, že svět se vrátí po letech zpátečnických zvráceností, idiotského dobroserství a zoufalé demagogie (kdy zákonem uznáváme muslimské dětské sňatky – tedy pedofilii, tělesné tresty, ponižování žen a rozumu) zpět do normálu. Do normálu, kde chlap je chlapem, který vytváří trvalé hodnoty, buduje dům, chrání, brání a živí svou rodinu a v němž je žena tvůrkyní domova, matkou společných dětí a strážkyní společného krbu. Věřím, že našim mužům bude navrácena čest a našim ženám mateřská práva. Orwell skončil, levičáci, odejděte. A k tomu nám nedopomáhej žádný Bůh, ale náš rozum, zkušenosti, čest, svědomí, morálka a pracovité ruce!
  • Donald J. Trump se stal 45. presidentem Spojených států Amerických. Pane Bože, ochraňuj jej, ať má pevné zdraví, sílu, ohodlanost, nebojácnost, smysl pro povinnost, spravedlnost a pomoc slabým. To všechno mu dej, Bože, aby učinil Ameriku opět hrdou, silnou, důvěryhodnou a spravedlivou pro Američany a pro nás všechny.
  • A už slyším na CBS a CNN jak málo lidí přišlo na inauguraci, jak hrozný byl Trumpův projev, jak vzbuzuje strach, jak rozděluje Američany. Trump vykreslil strašný obraz Ameriky a kdo ví, co ten jeho výraz “We make America great again” vlastně znamená. A co je nejzajímavější? Ti lidé se vlastně přišli rozloučit s Obamou a Trumpovi vůbec netleskali. A už jsem se cítil jako doma.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Lubomír Vylíčil Phar. 5000,- Kč, Novákovi 500,- Kč, Marek Janičko 100,- Kč

Celkem za měsíc: 11 700,00 Kč
Vybráno 33.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 62 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...