islamic_jihad_hamas_by_ashoura
30.12.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Buďte dobří, milujte islám

Sdílejte článek:

JOSEF PROVAZNÍK

“Češi se bojí uprchlíků a přitom žádného muslima neviděli”. Tahle věta od začátku migrační krize zazněla nesčíslněkrát. Naposledy jsem ji četl včera v nějakém rozhovoru se světáckou cestovatelkou.

Tahle věta mi vždycky připomene, jaký jsem ťulpas a zpátečník, že pořád nedokážu vidět tu krásu a lásku vyzařující z islámu. Je přitom jasné, že kdo tvrdí opak, šíří dezinformace, putinovské lži či fake news, chcete-li.

Neexistují žádné vraždy ze cti, ženské obřízky, sňatky s nezletilými nevěstami, kamenování, žádná nenávist vůči Židům, nevěřícím a homosexuálům a už vůbec ne žádný islámský terorismus.

No-go zóny? Blbost. Salafisti? Pche! Vraždy a znásilnění? Lež! Lži muslimských uprchlíků o jejich věku? Ale kdeže! Zneužívání sociálního systému v evropských zemích? Vůbec!

Islám je mír a kdybyste konečně na vlastní oči viděli muslima, tak byste to pochopili.

Já osobně jsem tedy v novinách jednoho viděl. Byl to bývalý pražský imám Shehadeh. Hodný a bohabojný člověk. Jen byl nějakou shodou náhod (putinovské spiknutí?) obžalován z terorismu.

Nebo ten umírněný šéf Muslimské obce v ČR Muhamed Abbas. Jak říkal u Jílkové, že žena má poloviční hodnotu muže.

Jo a pak jsem slyšel o té hodné muslimce ze Somálska (bohužel ji nikdo nikdy neviděl), která lhala o paní ředitelce Kohoutové a za podpory ombudsmanky Šabatové a neziskovek jí udělala ze života peklo.

Dobrý byl také ten nástupce teroristy Shehadeha Leoonid Kušnarenko, který vyzýval k ozbrojení muslimů v ČR. Nakonec, nevím proč, byl ten solidní člověk zbaven své funkce po pár týdnech. Asi trochu předběhl dobu.

Nebo ten slušný český muslim Lukáš Větrovec, který kázal slušnou nenávist proti Židům a fotil se v mešitě se zbraní.

A nebo ten citlivý šéf brněnských muslimů Alrawi, který tak hezky předčítal svým ovečkám, aby učily nenávisti své děti.

Na závěr bych ještě zmínil bývalého slušného předsedu pražské muslimské obce Vladimíra Sáňku, který šířil radikální (salafistickou) islámskou knihu Bilala Philipse, který má zakázán vstup do několika zemí. .

Zkrátka a dobře, stydím se za sebe, že stále nejsem nadšený z toho, aby sem proudily davy muslimů. Nebuďte jako já. Buďte dobří, milujte islám a vítejte muslimské migranty v ČR!

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiřina Infnerová 400,- Kč

Celkem za měsíc: 5 000,00 Kč
Vybráno 14.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 084 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
64 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.