25.9.2015
Kategorie: Politika

Budování multikulturních zítřků

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (20 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

FRANTIŠEK KREJČÍ 25|09|2015

Nejmodernější evropská vymoženost vstupuje do své finální etapy – ministři vnitra EU v Bruselu schválili systém povinných kvót. Ovčané, volejte „sláva“, uprchlíci na příděl budou! Nejpovolanější mozky z celé Evropy konečně přišly s elegantním plánem řešení imigrační krize: rozdělit migranty tam, kam oni sami nechtějí, mezi obyvatele, kteří o ně nestojí a to bez reálné možnosti udržet je na takovém místě legálními prostředky. Řešení sice pozdní a pomalé, zato ale neúčinné z hlediska krátkodobého a nebezpečné z hlediska dlouhodobého…

Co na to současná (prý) středolevicová vláda ČR? Po několikatýdenní mediální masáži a politicky odmítavé rétorice se Česká republika nebude kvótám bránit soudní cestou. Bohuš Sobotka a agent Bureš argumentují tím, že nechtějí ještě více stupňovat celoevropské napětí; pikantní stanovisko vzhledem k tomu, jakým způsobem nám byly kvóty právě vnuceny. Osobně jsem toho názoru, že naše politické špičky sehrály perfektní voličské divadýlko: „Kvóty nechceme, protože nás za ně voliči sežerou, ale nemilost bruselských mocipánů a utažení finančních kohoutů nechceme ještě víc. Proto nebudeme dráždit soudním popichováním, raději předvedeme voličům odmítavou estrádu a následně hrdinsky padneme v boji s přesilou. Levicový volič je uchlácholen, Brusel je spokojen, kvóta bude naplněna. Aneb kam se hrabe Šalamoun.

Přerozdělování bude a vrchní multikulturní soudruh Dienstbier, skálopevně oddaný marxistickému učení a myšlence „každý den nový blbý nápad“, si spokojeně mne ruce. Příchod imigrantů vyvolá celou řadu nových problémů, které bude pochopitelně v rámci své agendy řešit nejpovolanější a nezbytečnější ministr ze všech – ministr pro lidská práva. Pole působnosti se rozroste, agenda a pravomoci zmohutní a co je hlavní – finanční prostředky patřičně nabobtnají.

Ostatně proč uvažovat v čase budoucím, proces již dávno započal – nejčerstvější finanční zářez na multikulturní pažbu si může připsat Dienstbierova věrná žačka z ministerstva školství, Kateřina Valachová (jak pravil jedijský rytíř Yoda o temných lordech: „Vždy dva existují – mistr a učedník.“). Ta si u ministerstva financí dokázala vyjednat další peněžní injekci, tentokráte ve výši 410 milionů Kč. Účel? Specializovaní asistenti se zaměřením na integraci žáků zvláštních škol. Tyto školy, jak je všeobecně známo, v příštím roce zcela zaniknou a tisíce dětí s lehkou mentální retardací se tak dostanou do běžných základních škol – zničení jedné (nebo jediné?) z nejunikátnějších vymožeností českého školství. Důvod? Moudří multikulturní soudruzi ze západu (ti, kteří ještě v 60. letech minulého století vystavovali do výloh obchodů cedule Only for white) usoudili, že zvláštní školy jsou diskriminací a rasismem vůči Romům.

Nyní si dovolím trochu věštění a skepticismu:

  1. Vzhledem k zániku celých zvláštních škol bych čekal alespoň snížení provozních výdajů a uvolnění mnoha kantorů, proč tedy Valachová potřebuje další téměř půlmiliardu Kč na nový personál?
  2. Kromě potřeby se nabízí i otázka efektivity oněch „specializovaných asistentů“: Proč jen mám pocit, že zde vzniká další umělé odbytiště, šité na míru mladým levicovým kádrům s humanitním pseudovzděláním? Ze současné praxe víme, že tato čerstvá multikulti krev postrádá na trhu práce uplatnění, neboť je schopna jen dvou věcí: buďto založit neziskovku, nebo otáčet hamburgery v McDonaldu.
  3. Učitelé základních škol budou nuceni přizpůsobit tempo výuky mnohem pomalejším žákům. Nepovede takový stav ke snížení kvality a dalšímu kontraproduktivnímu natahování základní školní docházky přesně tak, jak to ve svém nedávném komentáři nastínil Václav Klaus mladší?

Česká společnost se pod přísným dozorem multikulturních soudruhů Dienstbiera a Valachové přibližuje mílovými kroky k neomarxistické eurounijní světovizi: až zbude z celé Evropy jen jakási neurčitá a beztvará hmota, prostá jakékoliv specifické chuti a vůně, až se pod neustálým tlakem milionové migrace zhroutí ekonomika a všichni budou mít hovno (ovšem každý stejným dílem!), pak nastane ten jediný skutečný a spravedlivý ráj.

Závěr: současní eurohujeři a jejich věrní mediální služebníci se momentálně rádi nimrají v údajné nesnášenlivosti a vyostřené rétorice imigračních odpůrců (a předchozí text do této škatulky jednoznačně spadá). Proto bych jim rád připomněl jistou událost z 22. prosince 1944. Německý generál von Lüttwitz toho dne zcela obklíčil americké vojenské síly u belgického městečka Bastogne. Von Lüttwitz tehdy vyslal k nepřátelským liniím své vyjednavače a jejich prostřednictvím žádal okamžitou a bezpodmínečnou kapitulaci amerických sil. Těm velel generál McAuliff, který na německou výzvu odpověděl stručně, ale zcela jasně: „Německému veliteli: NASRAT!“

PS: A soudružce Merkelové taky!

ZDROJ: František Krejčí

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc červen 2018: *****

Ludmila Karská 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Miroslav Meder 250,- Kč, Věra Vladyková 1000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Anonymní dárce 300,- Kč, Lukáš Vašíček 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Petr Čermák 100,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vlastimil Kornas 333,- Kč, Libor Heidler 500,- Kč, Jan Bezděk 2000,- Kč, Tomáš Foldyna 1006,20 Kč (40 eur)

Celkem za měsíc: 9 039,20 Kč
Vybráno 25.82%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Redakce
Sledujte PP
Sdílejte článek:
politicon-banner
38 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.