uctenkovka
3.10.2017
Kategorie: Ekonomika

Budování Agrofertistánu: Účtenkovka

Sdílejte článek:

TT

Co budete dělat dnes večer? Já si založím na Účtenkovce hráčský účet, dám panu Babišovi svůj telefon, číslo účtu, email, udělím souhlas se zpracováním svých osobních údajů a taky dám souhlas s poskytnutím údajů Ministerstvu financí ČR, pak si vezmu 30 účtenek a budu celý večer zadávat FIKy a BKP. A pak už jen budu čekat, kdy mi donesou výhru. Hádám, že mi ji osobně doručí exministrova osobní garda, která si říká Celní správa. Akorát radši nechám otevřené dveře, ti hoši prý obvykle neklepou…

Kdo nekrade, nemá se čeho bát a hraje Účtenkovku!!! Kdo Účtenkovku nehraje, něco tají. Jeden známý, volič ANO, tady včera večer psal, že pan Babiš jako první začal vybírat daně a stará se o důchodce. To je fajn – na konci měsíce MF ČR spočítá, kolik nahlásil do Účtenkovky, podívá se, kolik dostává důchod a o tom nakeťaseném rozdílu si už povíme jinde.

Snad budou Úctenkovku hrát i synové a dcery těchto nadšených seniorů, protože i já mám radost, že konečně skončí dvacetileté rozkrádání, co Klaus kupónovou privatizací dorozebral a jeho zločinci, kteří dostali od něj amnestii, aby nemohli být po právu potrestáni. Kdo nic neskrývá, nemá se čeho bát! Šmelináři, keťasové, kšeftmani a prospěcháři musí odvádět daně – jinak by holding neměl na dotace! A to by tak hrálo, aby Andrej nedostal víc na dotacích, než odvede na daních! 

Ale jinak je ten Andrej boží člověk – nejlepší ministr financí všech dob, pětistovku dal seniorům na Vánoce – sice ne z vlastní kapsy, ale dokázal to!

Ano, před první větou jsem se dost praštil do čela, když jsem uklouzl na řepkovém oleji, cítím se trochu zvláštně, ale na můj úsudek to zjevně nemá vliv, inšalláh! Snad panu Babišovi jdou dobře obchody a už brzo doveze migranty, aby mu jeho podniky mohly lépe fungovat! Budeme se z toho mít dobře všichni a důchodci nejvíc! 

ZDROJ: tt

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Tomáš Foldyna 751,44 Kč (30 eur)

Celkem za měsíc: 5 156,44 Kč
Vybráno 14.73%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 4 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
24 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.