evropaislamis
7.12.2019
Kategorie: Multikulturní soužití

Budoucnost Evropy: Mezi islámem a post-křesťanskou groteskní dekadencí

Sdílejte článek:

ARUTZ SHEVA

Evropa, tak jak ji známe, je na pokraji toho, že bude omezena na hospic pro zatím nevyléčitelnou nemoc dekadenci.

Rakouský kardinál Christoph Schönborn nedávno uváděl pro-LGBT benefiční koncert v katolické katedrále Sv. Štěpána ve Vídni.

Rakouský drag queen “Conchita Wurst”, který si získal celosvětovou slávu, když v roce 2014 reprezentoval svou zemi na soutěži Eurovision, byl hlavním účinkujícím, který měl vystoupit na benefiční akci „Věřme společně“ v hlavním vídeňském kostele ze 14. století. Organizátor této akce, homosexuální aktivista Gery Keszler, řekl: „Jsme velice vděčni za důvěru, kterou do nás vložil kardinál Schönborn.“

Francouzský spisoval Michel Houellebecq měl pravdu, když nedávno napsal: „Katolická církev páchá sebevraždu.“

Budoucnost Evropy bude bitevním polem mezi islámem a těmito post-křesťanskými dekadentními zbytky. Vedoucí církví na Západě poskytují obrázek směšného náboženství, které se už dál nedá brát vážně.

Kardinál arcibiskup Vídně Schönborn, který právě dovolil, aby se konala taková bezbožná akce, měl strach z možnosti „islámského dobytí Evropy,“ které nazval „třetím islámským pokusem dobýt Evropu“. Schönborn řekl tato slova do novin vídeňské arcidiecéze a poznamenal: „Muslimové by chtěli využít naší slabosti, ale oni nejsou za naši slabost zodpovědní.“

Potom, v dlouhém rozhovoru pro Der Standard, kardinál řekl: „Podívejte se na vídeňské školy a uvidíte, jak odlišný je demografický vývoj křesťanských a muslimských dětí. Toto je vážné téma. Existuje spousta islámských hlasů, které říkají, že Evropa je pro islám zralým ovocem.“

Ve zprávě „Náboženství ve Vídni v minulosti, současnosti a budoucnosti“ od výzkumníků z Wittgensteinova centra pro demografii a globální lidský kapitál z vídeňského institutu demografie čteme, že v roce 2011 bylo 19% populace do 15 let muslimské, že mezi lety 1984 a 2011 populace narozená katolickým rodičům klesla ze 72% na 33% a že v roce 2046 bude průměrný věk muslimů 34 let, zatímco těm „bez náboženství“ bude 58 let.

V roce 1971 tvořil islám pouze 0,4% vídeňské populace, 4,3% v roce 1991, 8,2% v roce 2001, 11,6% v roce 2011 a za pár let dosáhne přes 20%.

V roce 1977 francouzský filozof Raymond Aron napsal dílo „Obhajoba dekadentní Evropy“, ve kterém odsoudil druh požitkářství, které odlišuje západní společnosti. „Civilizace sebestředného potěšení,“ napsal Aron, „odsuzuje sama sebe k smrti ve chvíli, kdy se přestane zajímat o budoucnost.“

Tehdy se západní kultura nakazila autoimunitní chorobou, pro kterou, jak se zdá, není žádné řešení. Vlastně jsme vstoupili do „éry únavy“, jak to ve své eseji nazval Joshua Mitchell. Éra, ve které jsou lidé šťastní, když si můžou hrát s přístroji, a ve které ztratili zájem o západní kulturu.

Tento věk únavy je hospicovou fází, ve které se nyní západní kultura nachází. Smrt Evropy bude umrtvena kapkami morfia zábavy a „rozmanitosti“. Potom se ujme vlády islám.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc prosinec 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 1000,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Rudolf Roedlind 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiřina Infnerová 400,- Kč

Celkem za měsíc: 5 000,00 Kč
Vybráno 14.28%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 811 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (18 votes, average: 4,61 out of 5)
Loading...
politicon.cz
75 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.