535394_article_photo_rvdqyhb_900x
19.8.2016
Kategorie: Multikulturní soužití

Budou Němci otročit státu, aby bylo na sociální dávky pro uprchlíky?

Sdílejte článek:

LUKÁŠ LHOŤAN

Pořádné pobouření v Německu vyvolala informace starosty města Waldenburgu, který zveřejnil prohlášení tzv. uprchlíků, kteří oznámili, že nemají v plánu pracovat a Němci je musí živit, proč? Protože je přece do Německa pozvala německá kancléřka Merkelová!

Informace byla zveřejněná na webu epochtimes.de starosta Bernd Pohlers (CDU) upozornil na argumenty uprchlíků odmítajících práci ve veřejném věstníku. Podle starosty uprchlíci řekli, že je pozvala kancléřka máma Merkelová a jako hosté tedy nemusejí pracovat.

Starosta měl obavu z reakci na zveřejnění pravdy o uprchlících odmítajících práci, ale rozhodl se tak učinit a nelhat občanům. Mnozí občané jeho města mu v reakci na to vyslovilo podporu a poděkováni za jeho odvahu říci pravdu. Samozřejmě, že celá věc se nelíbí multikulturním a proimigrantským neziskovkám a aktivistům …

Web Eurabia přinesl zajímavou zprávu: Ve čtvrtek zveřejnil Švýcarský statistický úřad studii, ze které vyplývá, že více než 90% imigrantů pobývajících v zemi na základě podané či vyřízené žádosti o azyl nepracuje a pobírá sociální dávky. V různých kantonech se počet azylantských dávkařů liší stejně jako výše vyplácených dávek. Ta v celofederálním průměru činí 1 087,- švýcarských franků čistého měsíčně.  Taky máte zájem?

Německá centrální banka navrhla vládě, aby postupně zvýšila hranici pro odchod do důchodu z nynějších 65 na 69 let. V opačném případě hrozí prý ekonomice výrazné potíže související s vyplácením sociálních dávek.

Tedy Němci, Švýcaři a možná i Češi budou muset makat jako otroci socialistického státu, aby bylo na sociální dávky pro uprchlíky a nemakačenka … A tohle čeká s rozvojem sociálního státu i nás v ČR! Mnozí občané si ztěžují, že v ČR pracují jak diví a nejsou schopní si vydělat na slušný život a divíte se? Když polovinu vašeho výdělku Vám legálně ukradne stát, který vyplácí sociální dávky a jehož vedení plánuje dovážet další uprchlíky a tedy potencionální příjemce sociálních dávek?

Asi bude dobré zavést nové heslo dnešního socialistického Eurosajuzu pro voliče probruselských stran: Vstříc světlým zítřkům! Vstříc dobrovolnému otroctví pro stát ve jménu multikulturalismu!

ZDROJ: Lukáš Lhoťan

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc únor 2019: *****

Milan Tahovský 1000,- Kč, Jakub Malinovský 55,- Kč, Petr Macura 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Radek Mrňa 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Jitka Rytířová 800,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Milan Černý 500,- Kč, Věra Heyduková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Vlatimil Běhan 50,- Kč

Celkem za měsíc: 4 755,00 Kč
Vybráno 13.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 7 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
24 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.