BURKYEU
27.6.2017
Kategorie: Multikulturní soužití

Budou i Evropanky muset chodit v budoucnu zahalené?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (31 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Narazil jsem na video s egyptským presidentem Násirem. Mluví o požadavku člena Muslimského bratrstva aby uzákonil zahalování žen, dole zahřmí smích. Někdo zvolá ať si bratr dá hadr na hlavu sám. Hned se mi vybavil president Bellen.

Ten uvažoval o něčem podobném jako ten člen Muslimského bratrstva, a to i pro ne-muslimky. A také pár lidí mu s posměchem řeklo ať si zabalí svou vlastní hlavu do hadru. Video s Násirem je 50 let staré. Video s Bellenem je z tohoto roku. Co bude za 50 let?

Publikum, president ani většna obyvatelstva si tenkrát nedovedla představit že by se něco takového dalo uzákonit. Muslimský svět se ale horempádem mění. Co vypadalo před lety jako absurdita, dnes je i tato absurdita překonána.

Před 50 lety byl islám v Evropě něco exotického, nanejvýš to připomínalo filmy s Rodolfem Valentinem. Dnes jsou problémy s muslimskými přistěhovalci hlavní náplní volebních kampaní. Co bude za 50 nebo i míň let? Budeme se dívat na takovéto videa a pokyvovat hlavami a lkát nad tím jak nás ta sranda přešla?

Vždyť pohanská Evropa si také nedokázala představit že se všichni pokřesťanští, svého času něco takového bylo nepředstavitelné. “Zcivilizuje” nás islám? Stačí kouknout na mapy jak se poslední staletí mění a jak islám utěšeně expanduje.

VIDEO ZDE v češtině

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2018: *****

Jan Procházka 500,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Václav Tykvart 200,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Vít Fortelka 2019,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 300,- Kč, Jan Slaba 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Alexandra Wernerová 2000,- Kč, Miroslav Meder 300,- Kč, Robert Schlesinger 300,- Kč

Celkem za měsíc: 8 369,00 Kč
Vybráno 23.91%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
78 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.