fotbalklekani
13.6.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Budou fotbalisté pokračovat ve svém ponižování?

Sdílejte článek:

Politizace sportu, s níž se před časem začalo, je absolutně nechutná. A zdaleka nejde jen o ono poklekávání, ještě větší šíleností je možnost závodit za takové pohlaví, jakým se kdo cítí být. Aktuálně například ve Švédsku zavedla atletická federace možnost, aby se každý sportovec přiřadil k tomu pohlaví, jakým se cítí být, bez ohledu na to, co mu nadělila příroda.

Jeden den tak můžete říct, že jdete závodit za muže, ovšem druhý se budete cítit být žena a třetí pak zase třeba jako muž… Sportovec dokonce ani nemusí být jakkoli operován či podstupovat hormonální terapii, záleží prý čistě jen na jeho vnitřním pocitu. To samozřejmě znamená likvidaci ženského sportu. Švédové tak následují i několik dalších zemí, které již podobná pravidla zavedly. Bude je následovat – jako zatím ve všem – celá EU?

Zatím podobné úchylnosti zavádí většinou jen ty země, které se zároveň nadšeně hlásí i k dalším atributům současné ideologie, tedy třeba k multikulturalismu. Není pak náhoda, že se podobné šílenosti dějí napříč západní Evropou, jako v případě nyní tak často komentovaného poklekávání.

V nedávných fotbalových zápasech odmítli pokleknout například fotbalisté Maďarska či Chorvatska. Naopak, fotbalisté ze západoevropských zemí poklekli – a byli vypískáni. Ovšem zřejmě ani většina krajanů oněch poklekávačů toto gesto nepodporuje, nicméně sami fotbalisté zřejmě na svoje fanoušky příliš nedbají.

Nyní došlo k dalšímu vypískání, tentokrát belgických fotbalistů, kteří poklekli při zápasu s Ruskem. Zatímco ruští fotbalisté zůstali stát, Belgičané poklekli a jistě nikoho neudiví, že byli záhy dost ostře vypískáni:

A jaké jsou reakce Belgičanů či Francouzů, jejichž týmy poklekávají? Nejlépe názor běžných Belgičanů a Francouzů vyjádří 3 příspěvky z diskuze pod článkem k tomuto tématu, které měly poměrně hodně souhlasných hlasů:

“Na politický akt, jako je pokleknutí, máme povinnost reagovat, pokud nesouhlasíme. Pískání je naprosto oprávněné.”

“Nelíbí se mi fotbal, samotná hra je mi ukradená. Ale podotýkám: Maďarsko, Chorvatsko a Rusko odmítají pokleknout pro hnutí, které se narodilo po smrti darebáka a jehož zakládajícími členy jsou jen zloději. A kupodivu, ve Francii máme jen velmi málo informací o přestupcích tohoto lidského hovna, ale i té anglické členky BLM, která byla střelena do hlavy … černochem !!! Zatímco, kdyby to byla práce bílého muže, skandál by byl mezinárodní! A právě pro tento druh spodiny Irové, Belgičané a další klečí. Ti, kdo je vypískají, mají pro to VŠECHNY důvody !!!”

“Jsou tak vymytí propagandou, že si neuvědomují, že i na druhé straně Atlantiku je BLM zdiskreditována zpronevěrou jejího zakladatele a podáním stížností od rodin mrtvých malých černochů. Peníze šly do jejich pokladny, aniž by rodičům zaplatili cent … A to ani nemluvím o útocích černochů na Asiaty. Stručně řečeno, stejně jako u covidu, evropští hlupáci si ani neuvědomují, že byli násilně spoutáni … Amen.”

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč

Celkem za měsíc: 11 583,- Kč
Vybráno 33.09%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 392 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
25 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)