CESKOPLAC
9.3.2018
Kategorie: Společnost

Budou Česko a Slovensko potřebovat “demokratizaci”?

Sdílejte článek:

MILAN RADEK

Asi jako dříve Jugoška, to pokud se Češi nebo Slováci nechají vyprovokovat. To že jsou protesty proti politikům chápu, není proč je milovat. Chtít “odvolat“ zvoleného politika jen tím že se vybere třeba sto tisíc podpisů, což je zlomek voličstva, to už je pokus o puč. A ten zpravidla vede do pekel, nemůžou vládnout samozvaní jediní spravedliví.

 

Pravda že si lid ne vždy vybírá správně, ale i tak je to lepší než samozvanci. A koukám že na Slovensku i v Česku se organizují pochody které naznačují že zvolené vlády mají jit do háje, a má je nahradit kdo? Někdo poslušnější? Pokud by měly být nové volby, spánembohem, ale doufám že se lidé nenechají vyprovokovat a vláda, i když mizerná, nebude svržena, ta náhražka by přišla draho. A kdo by za tím asi stál? Mám nějaké tušení.

Dnešní elity se drží moci jako klíště, a nic naplat, mají své plány, pokud to voliči nevidí, a neučiní kroky ke změně, tak si to budou muset voliči vyžrat. V Itálii už se probouzí, EU zuří, novináři prskají, a kdyby nebylo webu tak by o Itálii nebo Rakousku neinformovali vůbec. Nemůžou se nad veřejně ohlašovanou genocidou bělochů v JAR radovat a jásat, tak raději slastně mlčí.

Tak vezmou s povděkem protesty na Slovensku a v Česku, jako by to už byl málem světový obrat k lepším zítřkům. Není, není to zatím vůbec nic. V médiích se zase k protestům proti Merkel dost cudně mlčí, protože ty asi organizují lidé sami. Jenže ty pochody si stejně můžou odpustit, budou z nich mít jen puchejře a nic se také nezmění, na to měli šanci u voleb. Promarnili jí tak budou přihlížet další 4 roky dílu zkázy. Ale i kdyby byly znovu svolány volby, tak by AfD získala tak 15%, v nejlepším případě 20.
Hlas lidu hlas boží. Já jsem svobodomyslný, a jsem pro lidská práva, eutanazie a sebevražda je každého volba. Úprk stáda je přírodní fenomén, a pokud to příroda dopouští tak to asi příroda chce. Evropané, aspoň většina jich, chce naskákat do rokle a ponechat pastviny cizí rase a náboženství. Co proti tomu dělat?

Ti co nebudou tomu chtít, tak připomínám že Rusko bere, Sibiř je veliká a bohatá, bude to snadnější než pro pionýry v Americe, nebudou muset bojovat s Indiány, už máme znalosti, techniku a bude to snažší. Podnikatelé tuší co se stane, ti mají čuch, a proto na Sibiři západní Evropa investuje ve velkém, na sankce kašlou, Rusko je bude brát jen aby to tam neschlamstla Čína. Hodně Evropanů ale dobrovolně vymře, nebo budou sloužit novým pánům ,možná i s radostí. Co dodat? Jen se podle toho zařídit, nebo bojovat. Bojovat se Evropanům moc už nechce, tak zbyde asi ta Sibiř. Ale bude z ní časem bohatá mocnost. Možná tak bude dobře.

milan-radek

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2021: *****

Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Anonym 555,- Kč, Miroslav Zatřepálek 100,- Kč

Celkem za měsíc: 2 655,00 Kč
Vybráno 7.58%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 178 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (26 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
politicon.cz

Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.