dite-plac
16.7.2021
Kategorie: Společnost

Budou cejchovat neočkované děti?

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Neočkované děti budou mít zvláštní stoly v jídelně, svoje záchody a roušky celý den na puse. Tak jestli vás tahle věta nezvedne z gauče, tak nemáte právo vůbec na nic. Jediné vaše právo bude nechat si dát přes hubu.

To co si vláda vymyslela na náš lidi je to nejhorší svinstvo co znám. Tohle musela vymyslet hlava, co velmi dobře zná dětskou psychiku a ví, že jestli něco bude lidem lámat srdce tak to bude neštěstí jejich dětí. Chvilku jsem chtěla být naivní a říkat si, že snad ani nevědí co činí, ale ti hajzlové vědí naprosto přesně co činí.

Jestli někdo dokáže být nesmírně krutý, tak je to právě dětský kolektiv. Pokud uděláte z neočkovaných dětí vyvrhele jejich společnosti, tak jim to dají pořádně sežrat, protože na své straně budou mít celý pedagogický sbor, vášnivé rodiče co jsou naočkovaní a stejné nesmyslnosti se dopustili na svých dětech. Je to úplně stejné jako by měly na čele vypálený cejch. Budou tyranizováni, zesměšňováni a nejspíš i biti. Stačí jeden dětský darebák a rozjede se společná lavina nenávisti a nahánění dětí s cejchem se rozjede na plné obrátky. Zdravé dítě vystavené kolektivní nenávisti. Co to udělá s jeho dětskou duší? Zkazí mu to celý život, protože cítit se jako vyvrhel a být vystrčen někam do rohu je ta nejhorší věc co se mu může stát.

Nakonec to nevydrží a buď se svěří rodičům, nebo se pokusí o sebevraždu a nebo začne nenávidět celý svět a jednou až vyroste se postaví před třídu s pistolí a začne střílet a všichni debilové se začnou ptát proč. Prostě z něj udělali lidskou trosku se srdcem plným nenávisti. Pokud se svěří rodičům, ti budou mít chuť vlítnout do školy a bránit své dítě. Jenže jejich dítě bude mít jiný plán. Bude chtít se nechat naočkovat, protože nechce být jiné, ale chce zase někam patřit. Bude tlačit na rodiče a ti nejspíš podlehnou, protože vidět denně smutné dítě je nejhorší trápení pro mámu a tátu.

Tímhle politici dostanou rodiče kam chtějí. Když se musí naočkovat děti, tak rodiče ho v tom nenechají a naočkují se s ním, jen aby bylo konečně zase šťastné a žilo svůj normální život. To je taktika kterou vymyslel novodobý český Mengele. Moc bych chtěla znát jméno toho člověka a mít tu možnost mu vlastnoručně rozmlátit držku na kaši. Je to nenávistné? Jistě! Já totiž strůjce tohoto plánu nenávidím z hloubky duše a vůbec se za tahle pocity nestydím.

Očkování nedělá z nikoho občana první kategorie a bez očkování nejsou z lidí občané druhé kategorie. To z národa udělali politici. Poštvali lidi proti sobě, teď poštvou proti sobě děti a z národa zůstane jen dutá, hloupá a poslušná troska. Seberou nám svobodu, lásku i víru. Já věřím, že je nám mnoho, co si tohle nenechají líbit a konečně povstanou a rozhodnou se udělat pořádek ve vlastní zemi, když na to politici nemají koule. Jsou to jen hovada co nás zaprodala na pokusy a je jim jedno, co nám to provedli, provádějí a chystají se provést.

Evropa se probouzí. Francie bouří, Německo protestuje, Polsko se vzepřelo, Maďarsko neposlouchá od počátku a co my? Kdy se probudíme my?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč

Celkem za měsíc: 12 244,- Kč
Vybráno 34.98%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 656 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
79 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)