dite-plac
16.7.2021
Kategorie: Společnost

Budou cejchovat neočkované děti?

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Neočkované děti budou mít zvláštní stoly v jídelně, svoje záchody a roušky celý den na puse. Tak jestli vás tahle věta nezvedne z gauče, tak nemáte právo vůbec na nic. Jediné vaše právo bude nechat si dát přes hubu.

To co si vláda vymyslela na náš lidi je to nejhorší svinstvo co znám. Tohle musela vymyslet hlava, co velmi dobře zná dětskou psychiku a ví, že jestli něco bude lidem lámat srdce tak to bude neštěstí jejich dětí. Chvilku jsem chtěla být naivní a říkat si, že snad ani nevědí co činí, ale ti hajzlové vědí naprosto přesně co činí.

Jestli někdo dokáže být nesmírně krutý, tak je to právě dětský kolektiv. Pokud uděláte z neočkovaných dětí vyvrhele jejich společnosti, tak jim to dají pořádně sežrat, protože na své straně budou mít celý pedagogický sbor, vášnivé rodiče co jsou naočkovaní a stejné nesmyslnosti se dopustili na svých dětech. Je to úplně stejné jako by měly na čele vypálený cejch. Budou tyranizováni, zesměšňováni a nejspíš i biti. Stačí jeden dětský darebák a rozjede se společná lavina nenávisti a nahánění dětí s cejchem se rozjede na plné obrátky. Zdravé dítě vystavené kolektivní nenávisti. Co to udělá s jeho dětskou duší? Zkazí mu to celý život, protože cítit se jako vyvrhel a být vystrčen někam do rohu je ta nejhorší věc co se mu může stát.

Nakonec to nevydrží a buď se svěří rodičům, nebo se pokusí o sebevraždu a nebo začne nenávidět celý svět a jednou až vyroste se postaví před třídu s pistolí a začne střílet a všichni debilové se začnou ptát proč. Prostě z něj udělali lidskou trosku se srdcem plným nenávisti. Pokud se svěří rodičům, ti budou mít chuť vlítnout do školy a bránit své dítě. Jenže jejich dítě bude mít jiný plán. Bude chtít se nechat naočkovat, protože nechce být jiné, ale chce zase někam patřit. Bude tlačit na rodiče a ti nejspíš podlehnou, protože vidět denně smutné dítě je nejhorší trápení pro mámu a tátu.

Tímhle politici dostanou rodiče kam chtějí. Když se musí naočkovat děti, tak rodiče ho v tom nenechají a naočkují se s ním, jen aby bylo konečně zase šťastné a žilo svůj normální život. To je taktika kterou vymyslel novodobý český Mengele. Moc bych chtěla znát jméno toho člověka a mít tu možnost mu vlastnoručně rozmlátit držku na kaši. Je to nenávistné? Jistě! Já totiž strůjce tohoto plánu nenávidím z hloubky duše a vůbec se za tahle pocity nestydím.

Očkování nedělá z nikoho občana první kategorie a bez očkování nejsou z lidí občané druhé kategorie. To z národa udělali politici. Poštvali lidi proti sobě, teď poštvou proti sobě děti a z národa zůstane jen dutá, hloupá a poslušná troska. Seberou nám svobodu, lásku i víru. Já věřím, že je nám mnoho, co si tohle nenechají líbit a konečně povstanou a rozhodnou se udělat pořádek ve vlastní zemi, když na to politici nemají koule. Jsou to jen hovada co nás zaprodala na pokusy a je jim jedno, co nám to provedli, provádějí a chystají se provést.

Evropa se probouzí. Francie bouří, Německo protestuje, Polsko se vzepřelo, Maďarsko neposlouchá od počátku a co my? Kdy se probudíme my?

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2022: *****

RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miroslav Příkopa 500,- Kč, MUDr. Richard Domín 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Pavel Fila 50,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Daniela Frumarová 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Karel Kubela 100,- Kč, Jiří Stejskal 500,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Petra Rohlíčková 111,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Miroslav Hloušek 111,- Kč, Blahomír Skoupý 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Pavel Sejrek 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Radek Láznička 150,- Kč, Jiří Langr 1000,- Kč, Jaroslav Vlk 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Marie Tachezyová 200,- Kč, Anonym 333,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč, Věra Holá 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Zdeňka Horníčková 200,- Kč

Celkem za měsíc: 18 549,00 Kč
Vybráno 52.99%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 694 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (41 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
79 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)