detirouska
9.4.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Budíček všem k testování dětí ve školách a k rouškám ve školách

Sdílejte článek:

TOMÁŠ TISOVSKÝ

Jsem otec. Mám problém. Někdo mi chce zabít děti.

Vysvětlím :
 .
1) Z nějakého důvodu mi stát nařídil testovat 2xtýdně mé miláčky antigenním testem výtěrem z nosu – ve škole.
 .
Proč mě to děsí?
 .
– Proč se nemůžou děti testovat jiným (antigenním/PCR) testem – ze slin? Vždyť dospělí mohou, děti ne?? Já si ho koupím !!!
– Proč se vlastně testovat těmito vládou vysoutěženými invazivními testy z nosu, které jsou : 
A) jedny z nejméně vypovídajících mezi antigenními testy, 
B) obecně antigenní = u zdravých k ničemu 
C) celkově k ničemu
– Jde totiž jen o kšeft. Něco si vláda vysoutěžila za nějaké peníze (před měsícem za 60 kč / ks, nyní za 30 Kč / ks — dobrý ne? To je jako v klídku NKÚ??). No a samozřejmě tyto testy se musí udat, že. Jinak je průser. Proto je prostě nařídíme hlava nehlava, invazivní neinvazivní, ověřené neověřené, funkční nefunkční, bolestivé nebolestivé, jedovaté nejedovaté a hotovo dvacet! Vy to snesete děcka a rodiče jsou pokálení strachy, takže kšeft bude supr.
– Dnes stovky vědců hovoří o tom, že testy, očkování roušky, COVID, prostě vše z tohoto byznysu je jeden velký podvod na lidi. Účel bude zřejmě vojenský nebo ze zešílení některých velitelů lidstva, možná Čína.
– Dnes už víme, že pokud bychom si mohli změřit paměť buněk o prodělání COVIDU  (T-lymfocyty), nikoliv protilátky IgG (ty většinou zmizí, pokud vůbec jsou), tak že nám tato paměť buněk zajišťuje :
A) že na to už neumřeme, ani při jiné tzv. mutaci 
B) nejsme a asi ani nebudeme nikdy infekční ve smyslu bezpříznakových přenašečů, apod… 
No jo, jenže se takto testovat nemůžeme a nesmíme!! Proč ? Proto!! Fašistická státní moc to nedovolí!
Tzn. kšefty musí jet dále, testy, vakcíny, s tím související propagandistické nic neřešící a škodlivé zakrývání úst a nosu (viz. níže), atd., atd..
Ty nejmenší a nejzranitelnější donutíte nejjednodušeji, že. Je to hamba společnosti, že si tohle necháte líbit. Je třeba říct ne, podobně jako svého času vyzýval starý Klaus k tématu migrace (když začínala). Tenkrát říkal totéž = řekněme NE! Byl sám. Dnes vidíme, co se stalo a děje dále.  

2) Proč musí mít mě děti ve škole najednou “chirurgickou roušku” nebo “respirátor” na ústech a na nose??

 .
– Proč se musí dítě dusit, nepřijímat kyslík, který k životu potřebuje, ale naopak dýchat vlastní odpad, přemnožené bakterie, atd.??
– Proč to musí být jen “chirurgická rouška” nebo “respirátor”? Vždyť ještě nedávno nám bylo cpáno, že stačí rouška z bavlny.
– Proč to musí mít děcka na ústech i na nose? Vždyť na nose je to k ničemu, aerosol jde jen z úst, podobně jako je antigenní test k ničemu u zdravých… Mohli by alespoň sakra nosem dýchat ne?
– Dnes už víme, že rakouský ústavní soud roušky ve školách smetl ze stolu!
– Dnes už víme, že není dokázáno, že roušky vůbec pomáhají. Spíš je dokázán opak, že nepomáhají.
– Dnes už víme o škodlivosti nošení této ochrany úst a nosu na zdraví dětí a lidí.
– Veškeré petice občanů a lékařů jsou k ničemu, nikdo je nebere v úvahu a nikdo ne neřeší.
.
Celý státní aparát od policie, přes soudy  = NIC!
Ty nejmenší a nejzranitelnější donutíte nejjednodušeji, že. Je to hamba společnosti, že si tohle necháte líbit. Je třeba říct ne
 .
A na závěr. Uvědomte si laskavě všichni, že pokud se dnes nepostavíte ani za svoje děti, neslezete z gaučů a nezačnete řvát na plný kotel, že tohle tedy ne, bude konec. Všechny vás a nás povinně naočkují 2 až 3 krát každý rok svinstvem, až nakonec na ty jedy umřeme.
Dnes to již nový ministr s tím šílencem premiérem oznámili. Toto si přivezli z Izraele a jedou dál. Celá COVID mafie vyvolených jede dál.

 .
Paní Čákové, Ledeckého, Berana, Landy, Volného, Hnízdila s Čížkem a Pirkem a jejich petice lékařů a mnoha všech dalších lidí, kteří něco dělají si moc vážím a prosím nenechte se unavit ubožákama z gay-pornofilmů a naopak přidejte a řvěte víc! A už se spojte proboha a rozjeďte tu mega akci. Jinak ty volby nedopadnou. Obrovské zklamání z jedné strany, které jsme věřili, která nyní jen mlčí a opakuje populistické bláboly a nedělá tedy absolutně nic. Nebudu jmenovat, jen řeknu, volil jsem tě, tak přidej a přilož ruku k dílu taky. Pirátům, liberálním demokratům, ANO, socanům i komunistům vzkazuji jediné. Je nás hodně, kteří si děti zabít nedáme a jdeme do toho po hlavě už teď! A vy za všechno jednou zaplatíte tak jako každý fanatik pod falešným příslibem věčné hojnosti a nadřazenosti v minulosti. Otázkou je kdy, ale zaplatíte. A my Čechové jsme zde byli, jsme a budeme, jak pravil hrdina národa Palacký. Národ je díky vám rozdělen a s vakcinací se bohužel bude rozdělovat dále, ale i ta naše půlka se zvedá a nepomůžou vám ani vodní děla a zákazy! 
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc květen 2021: *****

Josef Budějovský 500,- Kč, Jiřina Kozáková 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Rene David 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, ing. Jiří Babinský 500,- Kč, Věra Baarová 1000,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč

Celkem za měsíc: 6 100,00 Kč
Vybráno 17.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 2 470 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 4,78 out of 5)
Loading...
46 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)