otrokbank
21.11.2020
Kategorie: Společnost

Budete makat na hrstku vyvolených a žít z odpadu, co jim upadne od stolů

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Všechna nařízení a všechno dění v poslední době má jen jeden úkol. Ožebračit obyvatelstvo, přinutit je zadlužit a stát se tak závislými na bankách. Jsme svědky budování prapodivného komunismu, který nás zbaví všech práv. Vidíme ničení malých živnostníků, uzavírání jejich provozoven, Nejpodivněji se zachází s majiteli malých obchodů s potravinami. Oni mají zakázáno si vydělat a tak všechny zisky s potravin jdou na konto supermarketů a komu patří? Hlavně Německu. Peníze jdou k nim a naše státní pokladna není jen na dně, ale je zadlužená do desátého kolena.

Jdeme ve stopách Němců jako vždy. Nás nestačilo poučení z historie. Nám nestačilo poučení z druhé světové války kdy jejich cílem bylo Čechy vyhladit a vzít si jejich prostor. Teď se v Německu dějí věci srovnatelné z doby Hitlerovské. Z ústavy si udělali trhací kalendář a veškerou moc si uzurpuje německá vláda a tím pádem Merkelová je neomezenou vládkyní celého Německa. Premiérům spolkových zemí zůstali jen oči pro pláč a žádná moc v rukou. Co připravuje Merkelová pro Evropu je snad už jasné všem. Jejich předsednictví v EU a změna jejich ústavy jsou velkou hrozbou pro Evropu, ale větší pro V4. Už dlouho je jí trnem v oku a teď se jí možná podaří nás všechny srazit na kolena a konečně ovládnout ty, co se nechtějí vzdát svých práv a svobod.

Víte, že Němci mohou být doma nejvíce v osmi lidech? Víte, že je mohou kdykoliv kontrolovat? To krásně navazuje na Hamáčkova slova o tom, že nám prostě musí zabránit se setkávat. Je to jakoby si připravovali půdy k velkým změnám. Němci zakázali Silvestrovský ohňostroj a vsaďte boty, že nebude ani u nás. Nouzový stav se prostě prodlouží do ledna a tím vám znemožní pobývat venku, užívat si oslovy v oblíbené hospůdce, ale dostaneme rozkazem sedět doma  a ještě v omezeném počtu lidí.

Kolem nás to vře a buble jako kotel v pekle a je jen otázka času kdy přijde nouze a ta teprve zvedne lidem zadky z křesla od televize, protože jedině hlad může být spouštěčem. Jiná omezení jim jsou jedno, protože to by už dávno z toho křesla vstali. Vítejte v Orwellovské době a nenadávejte, protože velká část národa tohle vše podporovala. Budete makat na hrstku vyvolených a žít z přídělů a z odpadu co jim upadne od stolů. Tak dobrou chuť. K tomu připočtěte jak se mládež vzdělává a jak ji vychovávají. Všichni vědí že je zle, ale pořád doufají, že nějak bylo a nějak bude. Tak sněte dál.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc listopad 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jan Sabo 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Jiří Sika 200,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Anonym 500,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Anonym poštou 222,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Petr Čermák 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Martin Golombek 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, MUDr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Dagmar Bowyer 500,- Kč, Vlastimil Kornas 666,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Martin Reiser 200,- Kč, Ludmila Kárská 200,- Kč, Zdeňka Jindrová 50,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 19 121,00 Kč
Vybráno 54.63%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 800 times, 7 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (32 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
politicon.cz
62 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.