islapedofil
12.8.2016
Kategorie: Společnost

Budeme přinuceni tolerovat pedofilii?

Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
Sdílejte článek:

PAVEL B. REICHL

Určitě nejsem sám koho drtí představa, že by se nějakému chytrákovi ovlivňujícímu přijímání nových zákonů mohla v hlavě zrodit zvrácenost a začal by skutečně prosazovat zrušení zákona o pedofilii.

V poslední době mi přemýšlení o této neuvěřitelné hnusárně leze do hlavy čím dál tím víc. Sám sebe se ptám, zda je vůbec normální, aby nad touto perverzní úchylkou vůbec někdo byť na jedinou vteřinu, zauvažoval.

I kdyby tisíce takzvaných sluníček kvičela pro přijímání kohokoli, tohle musí otřást i s nimi. Není žádným tajemstvím, že v Evropě už se v některých zemích zabydlují prasata, která si přivezla s sebou své nezletilé manželky, malá děvčátka. A úředníci neví co s tím.

Může mi někdo prosím vysvětlit co to má znamenat? Jak, že úředníci nevědí co s tím? Jejich povinností prostě je okamžitě taková hovada nahlásit na policii a zajistit jim pár let v kriminále. Je vůbec možný, že se někdo zabývá myšlenkou, že by mohla platit jakási výjimka pro tyhle nevzdělané a zaostalé přivandrovalce? Pro zhovadilce, kterým působí dobře sexuální zneužívání dětí? Pro špínu, která se neštítí násilím na bezbranném tvorečkovi vyžadovat přívětivost a hrůzy, které ukojí jeho zvrácený chtíč buď po dobrém a nebo po zlém?

Inteligence z pražských kaváren kvičí nad strachem obyčejných lidí z této přivandrovalé lůzy a jejich nesmyslnými návyky. Dělají si legraci a odsuzují každého kdo projeví svou obavu.

Opravdu jsou na stejné úrovni jako ti bastardi co si berou za manželky šestileté holčičky? Co je k tomu vede? Chtěli by snad také ochutnat tu bezbřehou moc nad malým a vyděšeným dítětem?

Chtějí si dopomoci k této možnosti tím, že ji budou schvalovat těmto přivandrovalcům?

Je to právě toto obohacení, které by rádi prosadili v naší zemi a Evropě vůbec?

Jako každý táta i já si nedokáži vůbec představit, že by nějaké prase chtělo zneužívat malé děti a to bez možnosti jakéhokoli potrestání, protože by se to mohlo stát prostě pravidlem.

Stovky let se budovaly normy a zákony pro vyspělou evropskou společnost. V některých zemích měli a mají obrovské problémy s pedofilní inteligencí, kde zejména v Belgii a Holandsku bylo pozavíráno mnoho lékařů, kteří se přímo či nepřímo podíleli na skupinovém znásilňování nezletilých dětí. Toto vše provázely odporné únosy dětí za bílého dne a tak propracované krytí, které vyšplhalo až do nejvyšších politických pater.

A teď by se snad měli tito úchylní tvorové osvobodit a mělo by jim být umožněno aby si beztrestně vybíjeli své chtíče na malých a nevinných dětech?

Děti musí být chráněné až do jejich plné dospělosti. Od toho mají nás, své rodiče. Neumím si dost dobře představit, že by některá máma, normální a milující máma nechala své dítě napospas praseti namísto toho, aby trávila svůj čas se svým potomkem na dětském hřišti a při jeho přirozené výchově..

Nevím proč, ale při té představě se mi vždy vynoří po celém těle strašlivý odpor a jsem plný nenávisti a musím zhluboka dýchat aby mne to přešlo.

Budeme muset bojovat nejen proti stupiditě těch nevzdělaných a až imbecilních příchozích pedofilů, ale bohužel i s těmi jejich zastánci z našich řad. A to bude velmi těžký a složitý boj, ale já jsem přesvědčený, že normálních a zdravých lidí je prostě na světě mnohem více a ti si nenechají devastovat své rodiny….

A pokud by se snad skutečně našel nějaký dobytek, který by něco podobného chtěl prosadit u nás, pak slibuji, že o mne ještě hodně moc uslyšíte a to nejspíš ve večerním zpravodajství….

ZDROJ: PBR

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Yvona Škurková 100,- Kč, Jaromír Ohnůtek 150,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Petr Novotný 500,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč

Celkem za měsíc: 1 900,00 Kč
Vybráno 5.42%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 8 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
loading...
politicon-banner
34 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.