islapedofil
12.8.2016
Kategorie: Společnost

Budeme přinuceni tolerovat pedofilii?

Sdílejte článek:

PAVEL B. REICHL

Určitě nejsem sám koho drtí představa, že by se nějakému chytrákovi ovlivňujícímu přijímání nových zákonů mohla v hlavě zrodit zvrácenost a začal by skutečně prosazovat zrušení zákona o pedofilii.

V poslední době mi přemýšlení o této neuvěřitelné hnusárně leze do hlavy čím dál tím víc. Sám sebe se ptám, zda je vůbec normální, aby nad touto perverzní úchylkou vůbec někdo byť na jedinou vteřinu, zauvažoval.

I kdyby tisíce takzvaných sluníček kvičela pro přijímání kohokoli, tohle musí otřást i s nimi. Není žádným tajemstvím, že v Evropě už se v některých zemích zabydlují prasata, která si přivezla s sebou své nezletilé manželky, malá děvčátka. A úředníci neví co s tím.

Může mi někdo prosím vysvětlit co to má znamenat? Jak, že úředníci nevědí co s tím? Jejich povinností prostě je okamžitě taková hovada nahlásit na policii a zajistit jim pár let v kriminále. Je vůbec možný, že se někdo zabývá myšlenkou, že by mohla platit jakási výjimka pro tyhle nevzdělané a zaostalé přivandrovalce? Pro zhovadilce, kterým působí dobře sexuální zneužívání dětí? Pro špínu, která se neštítí násilím na bezbranném tvorečkovi vyžadovat přívětivost a hrůzy, které ukojí jeho zvrácený chtíč buď po dobrém a nebo po zlém?

Inteligence z pražských kaváren kvičí nad strachem obyčejných lidí z této přivandrovalé lůzy a jejich nesmyslnými návyky. Dělají si legraci a odsuzují každého kdo projeví svou obavu.

Opravdu jsou na stejné úrovni jako ti bastardi co si berou za manželky šestileté holčičky? Co je k tomu vede? Chtěli by snad také ochutnat tu bezbřehou moc nad malým a vyděšeným dítětem?

Chtějí si dopomoci k této možnosti tím, že ji budou schvalovat těmto přivandrovalcům?

Je to právě toto obohacení, které by rádi prosadili v naší zemi a Evropě vůbec?

Jako každý táta i já si nedokáži vůbec představit, že by nějaké prase chtělo zneužívat malé děti a to bez možnosti jakéhokoli potrestání, protože by se to mohlo stát prostě pravidlem.

Stovky let se budovaly normy a zákony pro vyspělou evropskou společnost. V některých zemích měli a mají obrovské problémy s pedofilní inteligencí, kde zejména v Belgii a Holandsku bylo pozavíráno mnoho lékařů, kteří se přímo či nepřímo podíleli na skupinovém znásilňování nezletilých dětí. Toto vše provázely odporné únosy dětí za bílého dne a tak propracované krytí, které vyšplhalo až do nejvyšších politických pater.

A teď by se snad měli tito úchylní tvorové osvobodit a mělo by jim být umožněno aby si beztrestně vybíjeli své chtíče na malých a nevinných dětech?

Děti musí být chráněné až do jejich plné dospělosti. Od toho mají nás, své rodiče. Neumím si dost dobře představit, že by některá máma, normální a milující máma nechala své dítě napospas praseti namísto toho, aby trávila svůj čas se svým potomkem na dětském hřišti a při jeho přirozené výchově..

Nevím proč, ale při té představě se mi vždy vynoří po celém těle strašlivý odpor a jsem plný nenávisti a musím zhluboka dýchat aby mne to přešlo.

Budeme muset bojovat nejen proti stupiditě těch nevzdělaných a až imbecilních příchozích pedofilů, ale bohužel i s těmi jejich zastánci z našich řad. A to bude velmi těžký a složitý boj, ale já jsem přesvědčený, že normálních a zdravých lidí je prostě na světě mnohem více a ti si nenechají devastovat své rodiny….

A pokud by se snad skutečně našel nějaký dobytek, který by něco podobného chtěl prosadit u nás, pak slibuji, že o mne ještě hodně moc uslyšíte a to nejspíš ve večerním zpravodajství….

ZDROJ: PBR

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

***** Příspěvky čtenářů za měsíc březen 2019: *****

Jan Procházka 500,- Kč, Lubomír Vylíčil 5000,- Kč, Ilja Baudyš 1000,- Kč, Helena Novotná 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Miloslav Zabloudil 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Richard Kovaříček 500,- Kč, Vlastimil Běhan 50,- Kč, Zdeněk Palička 500,- Kč, Marie Kouklíková 500,- Kč, Aleš Berka 300,- Kč, Mgr. Eva Kocábková 1000,- Kč, Pavel Janda 300,- Kč, David Stránský 1000,- Kč, Bc. Hynek Julínek 1000,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Ondřej Vodehnal 200,- Kč, David Bezděk 150,- Kč, Martin Macháček 200,- Kč, Luděk Kurka 200,- Kč, Miroslav Meder 650,- Kč, Robert Schlesinger 1000,- Kč, Vilém Černohorský 150,- Kč, Libor Fránek 50,- Kč, Otakar Matěk 50,- Kč, Eva Bielovicová 300,- Kč, Rudolf Roedling 1000,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Irena Mathauser 500,- Kč, Jan Slaba 200,- Kč, Petr Žabička 100,- Kč, Rostislav Jendrejčík 50,- Kč, Tatiana Vráblová 200,- Kč, Alena Fuszteiová 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Markéta Frydlová 200,- Kč, Milan Černý 1000,- Kč, Marie Svajdová 200,- Kč, Vojtěch Smrčka 1000,- Kč, Tomáš Klikar 1000,- Kč, Petra Rohlíčková 300,- Kč

Celkem za měsíc: 23 750,00 Kč
Vybráno 67.85%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?
Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 27 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
loading...
politicon-banner
34 komentářů
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.