islamdominant
10.1.2021
Kategorie: Multikulturní soužití

Budeme jíst vaše mrtvoly a vezmeme si vaše domovy

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Tuniský imám vlastně řekl jen to, co většina invazistů zatím tají. Byl jedním z těch, kdo se nijak netajili účelem své cesty do Evropy. Nicméně právě proto, že se nebál takto navenek projevit, byl z Itálie vyhoštěn. Vetřelci tak moc dobře ví, že navenek musí zatím v maximální možné míře využívat přetvářky (takíja), která je také velmi důležitou součástí džihádu.

„Dříve nebo později všichni zemřete, vstoupíme do vašich domovů a zabijeme vás a sníme vaše těla.“

Tento výrok náleží Mahmúdu Jebalimu, 31letému tuniskému imámovi, který byl poté z Itálie vyhoštěn.

„Začali jsme na něj dohlížet poté, co vyhrožoval důstojníkovi,“ vysvětlil jeden z mužů z Ústřední vyšetřovací jednotky z věznice Gazzettino. „Na své facebookové stránce také vyjádřil uznání za video s názvem ‚zákonné zabití křesťana‚.“

Imám přistál v Itálii na Lampeduse podobně, jako berlínský terorista Amri či další tuniský terorista, který útočil vloni v létě v Nice, kde dva lidi dekapitoval a jednu ženu ubodal.

Imám přesto splnil svoji misi, neboť si našel Italku, s níž zplodil dítě. „Můj partner musel udělat tolik chyb, nepopírám to, ale terorista? Ne, to není“, prohlásila Italka, která se zcela dobrovolně zahodila s tímto džihádistou. Šestadvacetiletá žena žila v domě svých rodičů v Padově se svou šestiletou dcerou. Z aférky s imámem přišel na světlo světa syn.

Žena se prý nyní o svého syna bojí, neboť všichni v okolí ví, kdo je jeho otcem. Nicméně Italové se zase mohou bát toho, že se syn časem potatí a bude zastávat stejné názory jako jeho otec, který se ostatně může kdykoli vrátit v situaci, kdy je z Itálie hotový „průchoďák“.

Tímto případem chci poukázat na to, že džihád nemusí probíhat nutně jen silou. Velmi důležitou součástí džihádu je islamizace formou konverzí, především pak tím, že nemuslimky rodí děti muslimům. Tyto děti jsou pak již považovány za muslimy. Džihádisté si také zcela záměrně vybírají silně submisivní typy žen, které se jednoduše ovládají.

Někdo možná podotkne, že syn nemusí být po otci, pokud ho nebude jeho otec vychovávat. Zde je ovšem třeba připomenout, že deportace dlouhodobě nefungují a džihádista se může kdykoli ke svojí evropské rodině vrátit, neboť aktuálně právě v Itálii nikdo příliš nekontroluje, kdo do země přichází. Ostatně, drtivá většina invazistů přijíždí bez jakýchkoli dokladů a v Itálii ani příliš prověřováni nejsou.

Je zde i ta možnost, že se žena časem za partnerem přestěhuje a syna vychovají v Tunisku zcela v duchu názorů onoho imáma. Nicméně syn je považován za Itala, což mu nijak nezabrání se do své původní domoviny jednou vrátit a tam nadále šířit nenávist tak, jako to dělal jeho otec. Nicméně, tohoto Itala už nebude možné vyhostit…

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc leden 2021: *****

Blahomír Skoupý 500,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, ing. Jan Dvořák 400,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dana Staňková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 300,- Kč, Jiřina Gyárfásová 1000,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Miroslav Červenka 300,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Ivanka Trávníčková 400,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Anonym 100,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Olga Petrová 300,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Anonym 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč

Celkem za měsíc: 11 750,00 Kč
Vybráno 33.57%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 283 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (36 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
politicon.cz
39 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.