NEROUSKA
26.9.2020
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Budeme donuceni v rouškách už dožít?

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

kkriz18Málokdo si pokládá docela zásadní otázku: Čeho vlastně chceme dosáhnout těmi drastickými omezeními, které na nás naše vlády každým dnem navalují? Na co čekáme? 

Vždyť už od března vládnoucí panáci téměř po celém světě “bojují” proti Covid-19. Téměř zastavili ekonomiku, obrovsky zadlužili další generace, orouškovali a do karantény poslali celé národy. A výsledek? Veliké nic! Vir je tu stále s možná ještě větší intenzitou než na jaře. K čemu tedy jsou všechna ta opatření?

Chceme vir zastavit? Chceme vir alespoň přibrzdit? Chceme ochránit společnost? A víme jak? Víme, že ta opatření mají opravdu nějakou účinnost? Máme nějaké důkazy, že nošení roušek, zavírání hospod zrovna ve 22,00, omezení stojících na 10, omezení diváků na fotbale na 2000, či na hokeji na 1000 a další vymyšlenosti naší vlády a národní fronty covid “odborníků” mají nějaké relevantní výsledky? Nebo je to jen tahání náhodných králíků z klobouku a pokrytecké ukazování občanům, že vláda “pracuje”?

Naši Prymulové nám tvrdí, že prý zplošťujeme křivku. Nakažených, nemocných, mrtvých. Snaží se nám namluvit, že bez jejich “obětavé” omezovací práce by asi již Česká republika byla jedním velkým hřbitovem a společnost by zkolabovala. No … nechci těm “odborníkům” do toho mluvit, ale připadá mi, že společnost kolabuje hlavně díky jejich koronavýmyslům. Stačí se jen podívat jinam, kde opatření proti Covid-19 tak drastická nebyla i nejsou a …? Národ tam nevymřel a dokonce ani společnost není v nijaké závažnější krizi.

Z mého subjektivního pohledu se mi zdá, že ono “zplošťování křivek” je vlastně jen zástěrka pro totální buzeraci občanů a firem, berlička pro nezřízené zadlužování, vládní utrácení a kupování voličů. Když nás plukovník Prymula všechny povinně obleče do atombordelů … zastavíme virus? Když nás všechny zavře do karantény, když zlikviduje hospody a bary, když si Babiš natiskne další miliardy a bilióny … zastavíme virus? Obávám se, že nikoliv. Jen z nás udělají ještě větší otroky jejich sociálně-korupčního státu. Vir tímto nezastaví. Ten už tu bude napořád.

Dle mého se s ním musíme naučit žít. Možná jeho ukrocení pomůže nějaká vakcína, nějaký lék. Ale nepředposírejme se z něj jak se nám snaží vnutit naši papaláši a jejich provládní média “hlavního proudu”. Budeme nosit roušky až do smrti? Budeme mít až do smrti muset mít z koronaviru strach? Budeme muset až do konce svých životů muset snášet “korona” manipulace našich vládních panáků? 

Já nechci!  

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoiny na adresu: 35EWdJdRLGMzpydEDjuV7YRhNeCohkXhqH nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX)

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc říjen 2020: *****

ing. Jan Dvořák 400,- Kč, František Šmíd 600,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Pavel Kl*ka 222,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Jiří Sieja 200,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Roman Foff 500,- Kč, Miroslav Paták 200,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Anonym 1000,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Jan a Gabriela Horáčkovi 500,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, Ludmila Kárská 300,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 100,- Kč, Květa Sekyrová 200,- Kč, Helena Novotná 300,- Kč, Miloš Kraus 200,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Markéta Hansli 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Miloslav Konopiský 200,- Kč, Libor Heidler 200,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jiří Meissner 500,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Bohuslav Maceška 50,- Kč, Jiří Sika 100,- Kč, Ondřej Svatoň 50,- Kč

Celkem za měsíc: 12 172,00 Kč
Vybráno 34.77%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 915 times, 3 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,60 out of 5)
Loading...
politicon.cz
121 komentářů

Vložit komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 
Proč potřebuje Pravý prostor Vaši podporu? Více informací ZDE
Hello. Add your message here.