zena9

Budeme bojovat o ženy, za ženy nebo s ženami?

Sdílejte článek:

KAREL PETŘÍK

Mám rád svoji ženu už 45 let a dcery o pár let méně. Zbořil by se mi svět, pokud by mě nenáviděly
jenom proto, že barvou své pleti patřím k mužům, kteří spolu se svými ženami vytvořili z Evropy krásné místo k životu.

Nemohu pochopit, kde berou bílé feministky tu odvahu a drzost označovat své pradědy, dědy a otce za pachatele a původce všeho zla světa. Copak vy ženy jste po jejich boku nebyly? Řekněte mi, v které jiné části světa sehrály ženy stejnou roli a zanechaly takové stopy jako v evropské? Kde by byl náš mužský svět bez žen? Dokázaly ovlivňovat politiku na všech úrovních a uměly i vládnout. Naše kultura netrpěla nedostatkem úcty nebo pohrdáním k ženám. Rozdělovala je a muže dělba práce, která se začala měnit, až s rozvojem techniky. Žena se stala po Bohu dominantním zdrojem inspirace pro všechny druhy umělecké tvorby.

Poučte mě, kde jinde bylo postavení žen ve společnosti i v rodině před tisícem, pěti sty, dvěma sty i před sto léty srovnatelné s Evropou? Proč se najednou jejich samozvané mluvčí tváří, že vlastně nemají s historií Evropy a později USA nic společného? Vzpomeňme například na německé ženy před 2. světovou válkou. Teď francouzští lidé s vaječníky mění: Za vším hledejte ženu – na: za vším hledejte muže, tedy bílého muže. Vidí v něm tvora zodpovědného za všechny křivdy světa, které buď spáchal nebo jim nezabránil.

Chcete svět bez bílých mužů? Myslíte, že vám s hnědými, černými, žlutými nebo růžovými bude líp ?
Nebo chcete svět jen s vybranými chovnými samci? Zahráváte si. Stačí, aby bílí muži nezastavili ty, co sem přivážíte přes moře a za pár let vás tito posunou o 500 let zpátky, ale nejen vás. V letním parnu sedět doma, snít o krátkých šatech, řidičském průkazu …. a demokracii. To chcete? Pokud ano, tak prosím, ale ne v Evropě. Zde v nás ještě většina žen nevidí nepřátele. Milují své muže. Milují své syny stejně jako dcery.

Většina žen si jistě přeje normální svět. Až na vyjímky nemají ale potřebu vykřičet lásku k mužům veřejnosti. Problém však je, že u kormidel a nejen lodí převážejících migranty, jsou ženy, které budoucnost Evropy vidí jinak. A tak tradičně mlčící většina nereaguje na řvoucí menšinu, jež krok za krokem mění jejich život. Znáte někdo případ kdy muži, včetně těch co raději hladí muže, hlásají nenávist a válku ženám tak, jak to předvádějí mužům francouzské progresivistky? Ženy mlčící většiny mi možná nevěří, možná jsou i trochu dotčeny. Budoucnost brzy ukáže, jak jsou si Paříž a Praha blízké. Je to teď na vás, ženy. My muži potřebujeme vědět a cítit, že má smysl bojovat nejenom o Vás, ale i za Vás.

SNAHA VRAZIT KLÍN MEZI MUŽE A ŽENY JE NEJJEDNODUŠŠÍ A NEJNEBEZPEČNĚJŠÍ ZPŮSOB, JAK OVLÁDNOUT SPOLEČNOST.

Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc duben 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jakub Malinovský 77,- Kč, Miloš Kraus 400,- Kč, Dagmar Bowyer 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Peter Keklak 100,- Kč, Mirko Hampl 168,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Milena Práglová 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Anonym 222,- Kč, Roman Dubravský 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Ilja Baudyš 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miroslav Hlousek 111,- Kč, Bc. Romana Kopecká 500,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Martin Vojtíšek 200,- Kč, Pavel Janeček 500,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Marek Janičko 250,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jiří Dobruský 200,- Kč, Jiří Sika 250,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Karel Kubela 50,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Robert Schlesinger 200,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Renata Doležalová 100,- Kč, Martin Černý 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Jiří Dostál 200,- Kč, Anonym 673,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, Roman Suchý 500,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Karel Jeřábek 163,- Kč, ing. Stanislav Kužel 150,- Kč, Irena Kuželová 150,- Kč, Milena Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 15 997,00 Kč
Vybráno 45.70%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 1 922 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (30 votes, average: 4,77 out of 5)
Loading...
56 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)