BABISCT
9.10.2021
Kategorie: Společnost

Bude mrazáková revoluce, Andy?

Sdílejte článek:

STANIK

Přichází divná doba, Andreji. Vyhnu se zdlouhavému popisu příčin, charakteristik a následků a vypůjčím si název knihy jednoho z národních buditelů, jenž je naprosto příznačný. „Temno“.

Přípravy na tuto novou šťastnou budoucnost vrcholí, a tak jsme mohli shlédnout návodné video, jak si může příslušník vyvoleného německého národa připravit oběd na zapálené svíčce. To prý až se přihodí jakýsi blackout.

Řada německých voličů se stále ještě domnívá, že black aut je černá vládní limuzína soudružky Eriky, nevypouštějící žádné zplodiny, ale oni to brzo pochopí.

Němečtí soudruzi to s black autem myslí docela vážně a vzhledem k výsledku tamních voleb, které dotvořily z Německa levičácký skanzen, no škoda dokončovat myšlenku.

Člověk, který má alespoň trochu šedého rosolu v makovici, by mohl dovodit, že dnes už nejen západní civilizace, původně postavená na páře a oceli, ale už i zbytek světa, je postaven na elektrické energii. Není elektřina, není civilizace. Nebude-li dlouhodobě, vracíme se před páru. Někdo by mohl namítnout, že na Kubě nebo ve Venezuele to zvládají a já mu dám za pravdu. Jen s tím rozdílem, že oni opravdu nemusí půl roku topit.

Nedávná minulost nás lehce přesvědčí, že Němec je skutečně Mensch speciális a je ochoten páchat cokoli, má-li to ten správný ideový rámec a základ. A tak ve jménu životního prostoru, či záchrany planety je schopen věcí, nad kterými člověk obecný jen kroutí hlavou. A protože jsou na tyto kokotiny ochotni obětovat i dost prostředků, vždy se najde dost kolaborantů z jiných národů, kteří je v těch hovadinách budou podporovat.

Navíc, menschové mají v těch hovadinách ukrutnou vytrvalost. Tak například v té poslední válce posílali bojovat důchodce a děti v situaci, kdy každému bylo jasné, že je konec, tedy kromě nich samotných. Zkrátka i s držkou v zemi budou držet neochvějně vůdcův prapor a teprve až je někdo násilím zvedne a tu držku od bláta jim utře, tak možná, na chvíli, neochotně, budou tančit na jinou muziku. Ostatně, pročpak jsou v Německu ještě stále americké základny?

To nám dává vzorec do budoucna, co se asi bude dít v unii, kterou vedou. I když si to nikdo nechce přiznat.

Ona šťastná budoucnost má ale jeden drobný háček. Ne všichni jsou v té unii tak oddaní. Ono totiž kousek na východ, skoro mám nutkání vypůjčit si název „Na východ od ráje“, jsou lidé maličko odlišní. Dost je to vidět například na Polsku, ale i v kotlince Böhmen und Möhren je situace poněkud jiná. Zde lidé nejsou tak oddaní, ani vůdci, ani ideji. Zato jsou extrémně fixováni na svůj standard. Nemusí být moc vysoký, ale musí být furt, tedy imrvére. Musel být za Rakouska, musel být za Hitlera, a i za bolševika jsme byli nad úrovní ostatních zemí východního bloku. A každému, kdo na ten standard sáhl, začaly krušné chvíle. A právě tato vlastnost mi dává naději, na zachování tohoto národa.

K tomu našemu standardu se už dlouho řadí mrazák. Je to taková jednoduchá domácí výpomůcka, na kterou si tu už všichni zvykli, a každá rodina vlastní alespoň jeden. A ten mrazák je narvanej k prasknutí.  A to je podstata problému, Andreji. Neznám rodinu, která by měla mrazák poloprázdný, nebo snad dokonce skoro prázdný. A ačkoli se Ti to může zdát divné, tak takový mrazák je ukazatel stability. Na vsi je plný mrazák naprostý standard.

A kontrolní otázka, Andrejko. Odkudpak že se rekrutuje nejvíc Tvých voličů?

Voliči jsou různí, ale také mají mnoho společného. Někteří moc nechápou vznik inflace a inflační umořování státních dluhů. Nezajímají se příliš o makroekonomiku. Nezaobírají se obsluhou státního dluhu.

Čemu ale rozumí velice dobře, je jejich mrazák. A až nebudou mít na elektriku, nebo až po dvoudenním blackoutu ty mrazáky vytečou a těch sto kilo masa zasmrádne, hádej Andreji, kdo začne mít problém? On totiž ten mrazák vyteče i Tvým voličům.

Ten standard, který jsi jim nasliboval, jim teď bude smrdět v kuchyni a i oni začnou mít nepříjemné otázky. Protože rozteklé mrazáke, už nebude ochoten tolerovat ani ten tvůj poslední dementní volič. A tak zatímco na „Západní frontě klid“, (nedalo mi to, abych si zase nevypomohl), tak v kotlince už může být poněkud husto.

A tak bych Ti chtěl dát, Andrejko,  radu. Neopič se ve všem po dojčácích, i když jim s takovou chutí lezeš za ty jejich dotace do prdele. Tu radu Ti dávám, protože nejsi z našeho kmene a tak nevíš, co se děje v našich hlavách. Ty jsi přivandrovalec, který umně využívá náš národ jako dojnou krávu. Pohrdáš jím, nadšeně z něj těžíš, ovšem bez něj, bys nebyl nic. Domů se vrátit nemůžeš a jinde na Tebe rozhodně nečekají, navíc bys mohl skončit podobně jako ten podnikatel co zdrhnul do Jihoafrické republiky.

Nemysli si, že se každý z nás nechá uplatit Tvojí almužnou. Na lidi v Tvém okolí to funguje, protože jsou Ti podobní. Ale takoví nejsme všichni.

Ty přeci už dneska dobře víš, že úspěch ve volbách a udržení se u moci je Tvojí jedinou nadějí. Veškeré politické spektrum Tě nenávidí, a jakmile se dostanou k moci, zakroutí Ti krkem. A tak Ti dám další dobrou radu, nejen spravedlnost, ale i vnitro bys měl po Hamáčkovi obsadit. Budeš mít klidnější spaní.

A ještě jednu radu Ti dám. Nějaké podvlíkačky, pas a zlatou kartu měj neustále sbalené. Protože za chvíli budou prezidentské volby a tam se může dostat někdo, kdo Tě nebude mít ale opravdu rád.

Z německých soudruhů pak klidně tahej dotace a slibuj jim hory s horákama. Ale žádný zelený ouděl nám sem netahej. To by Tě mohlo opravdu moc bolet. A pokud v západní Evropě chtějí svítit loučemi a vařit na svíčkách, jejich problém. Ale varuju Tě, Andreji. První blackout s rozteklým mrazákem – a máš tu „Revoluci, jakou svět neviděl“.

  • Stanik, drsnej manik
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Marek Janicko 200,- Kč, Rudolf Roedling 500,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Pavel Jurášek 100,- Kč, Robert Schlesinger 100,- Kč, Alena Albrecht 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Zdeněk Vybíral 1000,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 1000,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Martin Vavrinka 50,- Kč, Anonym 100,- Kč, Milan Tahovský 1000,- Kč, Pavel Janeček 300,- Kč, Jiří Cígler 250,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Anonym 200,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Jana Slabá 100,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, L. Skrobacek 149,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Jan Petr 300,- Kč¨, František Vrána 50,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, ing. arch. Marie Tachezyová 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč

Celkem za měsíc: 13 432,- Kč
Vybráno 38.37%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP
(Visited 3 455 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (24 votes, average: 4,58 out of 5)
Loading...
71 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)