BINLADIN BIDEN
24.8.2021
Kategorie: Politika

Bude-li Biden prezidentem, máme Afghánistán zpátky a USA padnou do krize, sliboval bin Ládin v dopise z roku 2010

Sdílejte článek:

REFORMY.CZ

V době bezpochyby největšího trapasu Bidenova prezidentství (a to ještě není za námi, jelikož zdroje z Kábulského letiště v sobotu tvrdily, že situace se zhoršuje) se navíc objevil dopis z ohromné hromady dokumentů sebraných American Navy SEALs z areálu Usámy bin Ládina a unikl do New York Post, přičemž to, co se v něm říká, by nám mohlo poskytnout určitý náhled na novou propagandistickou strategii Talibánu, se kterou přišli hned, jakmile po 20 letech zase nad Afghánistánem získali kontrolu.

Ten dopis odhaluje, že Usáma bin Ládin pohlížel na Bidenovy schopnosti jakožto vůdce jako natolik ubohé, že Al Kaiídě konkrétně nařídil, aby se Bidena nesnažila zavraždit, kdy je žádal, aby se spíše zaměřovali na prezidenta Obamu nebo generála Davida Petraeuse (který měl i tehdy misi v Afghánistánu ještě pod kontrolou). Dopis je datován do května 2010.

Tento strůjce al Kaiídy údajně stojící za 11.9 v dopise z května 2010 psal, že nechystá žádné vražedné spiknutí proti Bidenovi, protože jej považuje za „naprosto nezpůsobilého“ vést Spojené státy.

Bin Ládin na své přívržence naléhal, ať se raději snaží dostat tehdejšího prezidenta Obamu.

Říkal, že vysokou prioritou je zaútočit na letadla patřící Obamovi a tehdejšímu řediteli CIA Davidu Petraeusovi.

„Nechystají se útočit na návštěvy amerického viceprezidenta Bidena. Ty skupiny budou dále číhat na Obamu nebo Petraeuse,“ napsal bin Ládin.

Bin Ládin argumentoval, že vyšplhá-li se Biden na prezidenta, přinese to pro Al Kaiídu čistý prospěch.

„Důvod, proč se na ně soustředit, je ten, že Obama je šéf nevěřících a zabijeme-li ho, tak prezidentství automaticky na zbytek funkčního období převezme Biden, jelikož taková je u nich norma.“

„Biden je na takovou pozici zcela nezpůsobilý, a to USA uvrhne do krize.“

„Co se týče Petraeuse, byl to v uplynulém roce ten chlap, co to tam vedl, a když ho zabijeme, změní to směr války.“

Na výňatek z těch dokumentů se lze podívat níže:

Dumání bin Ládina nad Bidenovou nejapností (nezapomínejte, že historie veřejných trapasů se za Bidenem táhla už dlouho před kampaní roku 2020) není jen kritikou Bidena, která znovu vyšla na světlo světa v posledních dnech. Na TikToku se nová generace Američanů seznámila s dlouhou historií Bidenových trapasů přes tento klip od zesnulého velkého Robina Williamse, který tehdejšího viceprezidenta tímto popichoval.

Ten třicetivteřinový sžíravý žertík začíná: „Joe je jako strýček, který dostal nový lék a nedostal správnou dávku… ‚Jsem hrdý, že pracuji s Barackovou Amerikou‘ – on není super-hrdina, váš idiot sem přichází! ‚Když byl Franklin Delano Rosevelt v televizi, jak říká Joe, tak přeci ještě žádná televize nebyla, no tak Joe, sedni si!“

Jak NYPost upozornil, další dokumenty z bin Ládinovy skrýše jsou k dispozici zde.

Je jasné, že Taliban měl na Bidena stejný názor jako bin Ládin. Proč by jinak v poslední době investovali tolika úsilí ve své propagandě do změny své image – že by věděli, že Biden jim to zbaští – tu návnadu na háčku a že zatáhne za splávek?

  • TYLER DURDEN
Redakce
Sledujte PP

Redakce

Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.

S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes PayPal, poslat Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX), QR platby

Pokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym.

***** Příspěvky čtenářů za měsíc září 2021: *****

Ilja Baudyš 1000,- Kč, ing. Jan Dvořák 500,- Kč, David Bezděk 250,- Kč, Ladislav Adamec 200,- Kč, ing. Tomáš Šimčík 200,- Kč, Vlastimil Kornas 111,- Kč, Petr Andres 500,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Matouš Gaudl 500,- Kč, Mgr. Luděk Tesarčík 200,- Kč, Yvona Škurková 200,- Kč, Jaroslav Rout 200,- Kč, Jan Nedvěd 500,- Kč, Dagmar Karlíková 200,- Kč, Oldřich Smejkal 1000,- Kč, Pavel Burget 200,- Kč, Karel Kubela 83,- Kč, Martin Vavřinka 50,- Kč, Iva Majerčíková 200,- Kč, Václav Žižka 500,- Kč, MUDr. Iva Niemcová 100,- Kč, Jiří Obermaier 300,- Kč, Dagmar Sokolová 200,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Martina Kosková 350,- Kč, Karel Klouček 500,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Martin Vacek 250,- Kč, Jan Petr 300,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Miloslav Konopiský 100,- Kč, Miloš Kořínek 100,- Kč, Vlastimil Běhan 100,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, Vlastimil Kůs 500,- Kč, Martin Ondráček 200,- Kč, Bohuslav Maceška 100,- Kč, Arpád Krausz 250,- Kč, Martin Svoboda 100,- Kč, ing. Jiří Klumpar 100,- Kč, Pavel Kosmata 200,- Kč, V. Trulley 333,- Kč

Celkem za měsíc: 12 877,- Kč
Vybráno 36.79%
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku. Jak na to?

Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím pravidla diskuze.

Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). ) Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.

Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu? Návod ZDE.
Redakce
Sledujte PP

Latest posts by Redakce (see all)

(Visited 1 763 times, 1 visits today)
Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (15 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-)